Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Na pasidalinsiu ir aš savo patirtimi wink.gif
Mano plaukai šviesūs, plonyčiai, bet purūs, galiukai skilinėja. Prisiskaičiau liaupsių apie kerastase oleo-relax ir susigundžiau, o tas bjaurybė man visai netiko, plaukai elektrinosi ir negražiai suguldavo verysad.gif Nedaug jo sunaudojau, tai tikiuosi pavyks parduoti g.gif Prieš tai iš kirpėjos buvau pirkusi Toujours - labai tiko, o dabar turiu Ciehko, irgi tinka thumbup.gif Supratau, kad mano plaukučiams reikia rimto riebalo 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir bandysiu Paul Mitchell aliejuka bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 13 rugsėjo 2007 - 16:17
QUOTE(ViShy @ 2007 09 13, 17:14)
Nusipirkau ir bandysiu Paul Mitchell aliejuka bigsmile.gif
user posted image

Lauksim atsiliepimu mirksiukas.gif

O as kol kas jojobos aliejuka nusipirkau pabandymui, rytoj isbandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 09 13, 16:56)
kur cia taip pigiai radai? as maciau 70 litu 30 ml, o 50 ml - 96 litai. alfaparf semi di lino crystalli liquidi.

tai gal turejo mintyje dar mazesni buteliuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 09 10, 14:35)
planuoju isigyti orising aliejuka plauku galiukams, bet man jis atrodo toks labai riebus,kas turit, gal galit ji pakomentuoti?  4u.gif  beje, ar jo sudetyje yra silikono ir ar jis skaitosi gydomasis ar kosmetinis?  g.gif

Orising aliejukas man pasirode kiek riebesnis uz Alfaparf, bet labai panasus poveikis. Bent jau Orising aliejuke, kiek girdejau, yra silikono. Taciau, manau, jei jis galiukams, tai silikonas neturetu kenkti, nes plaukas yra negyvas(kaip daug kur skaiciau). Visai kas kita, sampunai su silikonu, nes silikonas nuseda ant galvos odos ir neleidzia kvepuoti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2007 09 13, 17:14)
Nusipirkau ir bandysiu Paul Mitchell aliejuka bigsmile.gif
user posted image

Kokia jo kaina? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 09 13, 19:46)
Kokia jo kaina? 4u.gif  ax.gif


Mokejau apie 70lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 09 13, 18:32)
tai gal turejo mintyje dar mazesni buteliuka unsure.gif

o yra dar mazesnis? nu zinau kad ju psl yra 15ml atrodo, bet pirkt as tai jo niekur nemaciau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2007 09 14, 00:16)
Mokejau apie 70lt. ax.gif

o kur pirkai?
tiesa, dar del aliejuku, nezinau kaip kitoms, bet man kazkaip labai greit jis eina i pabaiga lotuliukas.gif doh.gif gal as per daug naudoju? g.gif turiu alfaparf, pries menesi kazkur pirkau, nu tai jau gero cm nuo virsau nera unsure.gif po kokius 6 lasus kas karta sunaudoju... gal cia per daug? kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 09 14, 00:16)
Mokejau apie 70lt. ax.gif

Už kokį tūrį? mirksiukas.gif

Gal kuri žinote, kur Šiauliuose galima nusipirkti Paul Mitchell aliejuko? ax.gif
Atsakyti
o alfapart aliejuko nebūna eurovaistinėse? nes vakar užsukau akropolyje, maniau prigriebsiu kol dar nuolaidos plaukų priežiūros priemonėm, bet prie kitų alfapart piemonių nebuvo verysad.gif gal jau išpirko g.gif
ai buvo kažkokios semi de lino ampulės, bet čia turbūt ne tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ašei: 14 rugsėjo 2007 - 07:19
QUOTE(ašei @ 2007 09 14, 08:18)
o alfapart aliejuko nebūna eurovaistinėse? nes vakar užsukau akropolyje, maniau prigriebsiu kol dar nuolaidos plaukų priežiūros priemonėm, bet prie kitų alfapart piemonių nebuvo  verysad.gif gal jau išpirko  g.gif
ai buvo kažkokios semi de lino ampulės, bet čia turbūt ne tai...

nebuna jau. klausiau keliose, sake dabar kadangi biski pakeistas tas aliejukas, to senojo isvis nera, tia nebeturi jie. kodel, nesugebejo paaiskint.
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 09 14, 08:18)
o alfapart aliejuko nebūna eurovaistinėse? nes vakar užsukau akropolyje, maniau prigriebsiu kol dar nuolaidos plaukų priežiūros priemonėm, bet prie kitų alfapart piemonių nebuvo  verysad.gif gal jau išpirko  g.gif
ai buvo kažkokios semi de lino ampulės, bet čia turbūt ne tai...

Seniau aš kaip tik ir pirkau iš Eurovaistinės, o dabar kažkodėl nebėra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 14 rugsėjo 2007 - 07:32
Kai nepamirstu naudoju alfaparf lino semenu aliejaus ekstrakta,ampulese,toks zydras,kaip ir neblogas,tik nepatogu naudot,nes visos ampules man per daug vienam kartui.
Atsakyti