Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(GinMintė @ 2007 09 11, 21:03)
Kvepia gal ir skaniai, nelabai pamenu  blush2.gif

Manau, jeigu kvapas būtų nepatikęs, būtum atsiminusi ax.gif . Kaip man, kad Biotraitement kvapas schmoll.gif , o va, Alfaparf labai skaniai kvepėjo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 09 11, 16:33)
man ant slapiu tepant visai patikdavo jis.... plaukai minksti, apsunke ir ganetinai blizgus budavo rolleyes.gif aisku labai ploniem, linkusiem greitai sukristi ir pan. plaukam jis tikrai netiktu

tai man toks turetu tikti, man reikia kad plaukai apsunktu ir butu sukrite, nes kitaip tai 220 stovi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 11, 21:33)
Manau, jeigu kvapas būtų nepatikęs, būtum atsiminusi ax.gif .  Kaip man, kad Biotraitement kvapas  schmoll.gif , o va, Alfaparf labai skaniai kvepėjo  thumbup.gif .


Gali būti blush2.gif , bet man jo poveikis nelabai, kaip jau kažkas sakė, jis per riebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 09 12, 11:39)
Gali būti  blush2.gif , bet man jo poveikis nelabai, kaip jau kažkas sakė, jis per riebus  ax.gif

o kokie tavo plaukai?
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 09 10, 14:35)
planuoju isigyti orising aliejuka plauku galiukams, bet man jis atrodo toks labai riebus,kas turit, gal galit ji pakomentuoti?  4u.gif  beje, ar jo sudetyje yra silikono ir ar jis skaitosi gydomasis ar kosmetinis?  g.gif

Tikrai nėra riebus, plaukų neapsunkina. Tik man vistiek galiukai labai skilinėja.
Plaukai nuo šio aliejuko yra labai švelnus ir blizga.
Pirksiu dabar kitoki aliejuką.
Atsakyti
Ko gero daugumai patinka Alfaparf aliejukas, įdomu, ką apklausa parodytų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 13, 10:29)
Ko gero daugumai patinka Alfaparf aliejukas, įdomu, ką apklausa parodytų  mastau.gif

Man jis ir geriausias,tik kaip pabrango doh.gif Mazas buteliukas kainuoja 48lt.Kazkokia kita linija.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 12, 12:29)
o kokie tavo plaukai?



Mano ilgi, plonoki ir sausi 4u.gif
Atsakyti
man nieko negelbejo alfaparf aliejukas
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 09 13, 12:53)
man nieko negelbejo alfaparf aliejukas


O koks patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kieli @ 2007 09 13, 10:55)
Man jis ir geriausias,tik kaip pabrango doh.gif Mazas buteliukas kainuoja 48lt.Kazkokia kita linija.

kur cia taip pigiai radai? as maciau 70 litu 30 ml, o 50 ml - 96 litai. alfaparf semi di lino crystalli liquidi.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 09 13, 15:56)
kur cia taip pigiai radai? as maciau 70 litu 30 ml, o 50 ml - 96 litai. alfaparf semi di lino crystalli liquidi.


Aga aš ir tokias kainas žinau g.gif
Atsakyti