Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Maluna @ 2007 09 09, 15:53)
Man tai is vis nepatiko ricinu aliejus, labai riebino plaukus, sunkiai issiplaudavo. Nu gal dauguma alieju riebina, dabar kazkaip plaukai lyg nebesausi ax.gif

Tai labai gerai tada tau. verysad.gif
Atsakyti
tai cia turbut tik delto, kad nebesviesinu plauku.Jau du metai kaip esu briunete biggrin.gif
Atsakyti
planuoju isigyti orising aliejuka plauku galiukams, bet man jis atrodo toks labai riebus,kas turit, gal galit ji pakomentuoti? 4u.gif beje, ar jo sudetyje yra silikono ir ar jis skaitosi gydomasis ar kosmetinis? g.gif
Atsakyti
O ka manot apie alyvuogiu alieju maistini. g.gif Ar jis galetu pagelbet sausiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 10, 17:13)
O ka manot apie alyvuogiu alieju maistini. g.gif Ar jis galetu pagelbet sausiems plaukams?


As gana ilga laika naudojau ir man patiko, pasildydavau mikrobangeje ir istepdavau galiukus ir beveik visus plaukus, tik netepdavau saknu, palaikydavau kokia valanda siltai ir isplaudavau smile.gif tikrai gerai pamaitindavo plaukus, gal net galiukai maziau skilinedavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 10, 16:13)
O ka manot apie alyvuogiu alieju maistini. g.gif Ar jis galetu pagelbet sausiems plaukams?


man tai jo kvapas schmoll.gif -todel renkuosi arba jojobos arba sviestmedzio aliejus ax.gif
Atsakyti
O per nakti palaikius nebus per daug?
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 10, 18:06)
O per nakti palaikius nebus per daug?


tikrai nebus per daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia salon+ keratese aliejuko kaina? Gal yra zinanciu kur vilniuje jo galima pigiau isigyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2007 09 08, 22:28)
sveikos merginos 4u.gif  ar esat bandziusios varnalesu alieju? ax.gif

taip, neblogas, reikia tepti ant sausu plauku, po to isplauti su sampunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 09 10, 20:28)
taip, neblogas, reikia tepti ant sausu plauku, po to isplauti su sampunu thumbup.gif

Gal ir alyvuogiu taip galima tept.Gal efektas bus geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 10, 20:38)
Gal ir alyvuogiu taip galima tept.Gal efektas bus geresnis g.gif

nzinau del alyvuogiu, bet esu dar bandziusi ricinos alieju tepti bet ne viena o kartu su kauke, o kauke tai tokia: saukstas medaus, saukstas aliejaus, saukstas ricinos, saukstas balzamo plauku, tai va 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linijad @ 2007 09 10, 20:41)
nzinau del alyvuogiu, bet esu dar bandziusi ricinos alieju tepti bet ne viena o kartu su kauke, o kauke tai tokia: saukstas medaus, saukstas aliejaus, saukstas ricinos, saukstas balzamo plauku, tai va 4u.gif

ir dar pamirsau kiausinio tryni ax.gif
Atsakyti