Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Isigijau Citre Shine. Tai visai neblogas, nors kitokiu ir neturejau. Tik man nuo jo plaukai apsunke ir mielesnis plauku vaizdas nuo nenuplaunamo purskiamo balzamo.
Atsakyti
As tai snd.vakare isitrinkiau galvyte ir plaukus nuo galiuku iki puses pritepiau ricinos aliejaus.Labai jau jie pas mane nutriuse. verysad.gif Tai ryt ryte kazin kaip reikes isplaut, nes ant ranku veliasi kaip reikiant.Kol nuploviau karsta.gif
Papildyta:
o kaip jum ricinos aliejus ar naudojat plaukams?
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 08, 22:51)
As tai snd.vakare isitrinkiau galvyte ir plaukus nuo galiuku iki puses pritepiau ricinos aliejaus.Labai jau jie pas mane nutriuse. verysad.gif Tai ryt ryte kazin kaip reikes isplaut, nes ant ranku veliasi kaip reikiant.Kol nuploviau karsta.gif
Papildyta:
o kaip jum ricinos aliejus ar naudojat plaukams?



Aš tai simondsijų aliejų naudoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 09 08, 22:59)
Aš tai simondsijų aliejų naudoju  ax.gif

Na ir... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 08, 23:05)


Na man patinka labiau nei alyvuogių aliejus ir varnalėšų, bet stebuklų didelių nematau mirksiukas.gif Dabar kaip tik sėdžiu išsimozojus plaukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 09 08, 23:12)
Na man patinka labiau nei alyvuogių aliejus ir varnalėšų, bet stebuklų didelių nematau  mirksiukas.gif  Dabar kaip tik sėdžiu išsimozojus plaukus  lotuliukas.gif

Laikysi per visa nakti ar tik kelias val.?Sunku isplaut? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2007 09 08, 22:32)
Isigijau Citre Shine. Tai visai neblogas, nors kitokiu ir neturejau. Tik man nuo jo plaukai apsunke ir mielesnis plauku vaizdas nuo nenuplaunamo purskiamo balzamo.

Tai man tiktų šitas aliejukas, nes man reikia, kad plaukus apsunkintų bigsmile.gif
Papildyta:
Kaip tik šiuo metu neturiu aliejuko, bet vis neapsisprendžiu, kokį dabar pirkti mastau.gif. Labiausiai patiko Alfaparf ir dar nieko Black aliejukas, bet norėtųsi kokį naują išbandyti, tik bijau apsirikti, kad kokio š... nenusipirkčiau. Būna taip, kad ieškai geresnio, o užsirauni ant kokios "nesąmonės" g.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 09 09, 12:24)
Tai man tiktų šitas aliejukas, nes man reikia, kad plaukus apsunkintų  bigsmile.gif
Papildyta:
Kaip tik šiuo metu neturiu aliejuko, bet vis neapsisprendžiu, kokį dabar pirkti mastau.gif. Labiausiai patiko Alfaparf ir dar nieko Black aliejukas, bet norėtųsi kokį naują išbandyti, tik bijau apsirikti, kad kokio š...  nenusipirkčiau. Būna taip, kad ieškai geresnio, o užsirauni ant kokios "nesąmonės"  g.gif .

As ir dabar turiu toki rupesti.Nelabai turiu galimybes eksperimentuot ir tikrai nenoriu nusipirkt koki niekala schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 08, 23:29)
Laikysi per visa nakti ar tik kelias val.?Sunku isplaut? smile.gif


Taip laikau per naktį mirksiukas.gif ir labai lengvai, bent jau man išsiplauna
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 08, 22:51)
As tai snd.vakare isitrinkiau galvyte ir plaukus nuo galiuku iki puses pritepiau ricinos aliejaus.Labai jau jie pas mane nutriuse. verysad.gif Tai ryt ryte kazin kaip reikes isplaut, nes ant ranku veliasi kaip reikiant.Kol nuploviau karsta.gif
Papildyta:
o kaip jum ricinos aliejus ar naudojat plaukams?


o tu gal šitą ricinos aliejų naudoji?
Ricinos
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 09, 14:02)
o tu gal šitą ricinos aliejų naudoji?
Ricinos

Taip sita.Jis yra geriamas.Bet anksciau kazkurioj temukej mamos sake kad tinka ir plaukam naudot, blakstienom, antakiam ax.gif
Atsakyti
Man tai is vis nepatiko ricinu aliejus, labai riebino plaukus, sunkiai issiplaudavo. Nu gal dauguma alieju riebina, dabar kazkaip plaukai lyg nebesausi ax.gif
Atsakyti