Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Lalaa @ 2007 06 27, 06:54)


puffy, puiki ataskaita  4u.gif

aciu 4u.gif
dar prisiminiau kad turejau keune aliejaus kapsulytes, bet man nepatiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 06 26, 21:27)
as taip pat isvardinsiu savo bandytus aliejukus ir ispudzius  bigsmile.gif
pirmieji buvo paprasti  bigsmile.gif 
bandziau avon ir fructis, tada dar patiko  bigsmile.gif 
tada isbandziau framesi taip pat patiko  bigsmile.gif
taip pat dabar turiu ir turejau siuos :
kerastase, liuks  bigsmile.gif
alphaparf 'semidilino' pusetinas  g.gif
loreal proffessional 'vitamino color' bei ''absolut repair' kremukai, neblogi.
TBS 'grapeseed glossing serum' - nesuprantu as jo  rolleyes.gif
biotraitment aliejukas - nilabai  cool.gif
paul mitchell gloss drops bei super skinny - neblogi
tigi girls toys - patinka
tigi ego boost geris  wub.gif
john frieda dvieju rusiu aliejukai straight ar pan - neblogi  cool.gif
wella ends express - nepatinka  cool.gif
loreal smooth intense - patinka  bigsmile.gif
tigi 'small talk' - patinka jei napadauginu  wub.gif
henna plus zalios ir raudonos kapsulytes, kazkada buvo super, dabar kazkaip nebetas  ax.gif stai tokie bandymai  wub.gif
dar kazka ateity bandysiu is matrix, KMS ar lancome  bigsmile.gif


kokios TIGI kainos daugmaz? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 06 27, 17:09)
kokios TIGI kainos daugmaz? blush2.gif

ivairios 70-80 litu kazkur g.gif
del tiksliu kainu nenoriu sumeluoti, pirkau ne Lietuvoje, bet ir kainu net neprisimenu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 27 birželio 2007 - 17:25
siandien nusipirkau tigi s factor shine on aliejuka. kvapas wub.gif konsistencija wub.gif o poveiki parasysiu veliau kai ilgiau panaudosiu. kaina 95 lt.
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 06 27, 22:55)
siandien nusipirkau tigi s factor shine on aliejuka. kvapas  wub.gif  konsistencija  wub.gif  o poveiki parasysiu veliau kai ilgiau panaudosiu. kaina 95 lt.


o kiek ten jo? blush2.gif labai lauksim atsiliepimu blush2.gif jis toks kaip aliejukas, tirstas ir tept tik ant paciu galiuku, ar ir daugiau galima? na ar nesusiriebaluoja, jei per daug uztepi? blush2.gif
Atsakyti
siandien susimasciau jei nei vienas aliejukas neturi gydomojo poveikio tai kam ant ju leist didelius pinigus . manau visu ju ar brangus ar pigesnis toks pat poveikis - silikonu padengia plauka
Atsakyti
Turejau Hergen aliejuka plauku galams, galima isigyti kai kuriose kirpyklose kurios dirba su sia produkcija, netasimenu kainos 75 ml. gal 70-80 Lt., uzteko 3 metams 4u.gif
Vakar pabandziau pas seseri Amway aliejuka, dar neissiaiskinau ar jis galiukams ar visiems plaukams, bet labai patiko, taip pat reikia nedaug ir plaukai svelnus, nesivelia, nesisiausia.
Atsakyti
Aš tai turėjau tokius:
Avon- nepasakyčiau, kad prastas, lengvai tepasi, tik trumpai užtenka
By Framesi- gana geras, man 50 ml užteko 5 mėnesius, gerai pasiskirsto, švelnina plaukus
Citre shine serumas- man susiriebaluodavo plaukai greitai nuo jo.
Dabar Kerastase pirksiu ax.gif
Atsakyti
o kurie iš jūsų turėtų aliejukų atgaivina išsausėjusius plaukus?
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 28, 16:32)
siandien susimasciau jei nei vienas aliejukas neturi gydomojo poveikio tai kam ant ju leist didelius pinigus . manau visu ju ar brangus ar pigesnis toks pat poveikis - silikonu padengia plauka

gal būt reikėtų nusipirkti kokių nors pigių, rusiškų priemonių tada tų nepageidaujamų priemaišų mažiau ir papildomai už firmos vardą mokėti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 06 29, 01:04)

gal būt reikėtų nusipirkti kokių nors pigių, rusiškų priemonių tada tų nepageidaujamų priemaišų mažiau ir papildomai už firmos vardą mokėti nereikia.


As kai prisiskaitau patarimu ivairiausiu, tai atrodo ir tas gerai, ir anas neblogas, bet kol neisbandai savo kailiu, nieko tiksliai ir nezinosi, kaip ten yra istikruju g.gif

Aisku, pasiskaicius, lengviau orientuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 06 29, 01:09)
As kai prisiskaitau patarimu ivairiausiu, tai atrodo ir tas gerai, ir anas neblogas, bet kol neisbandai savo kailiu, nieko tiksliai ir nezinosi, kaip ten yra istikruju  g.gif

Aisku, pasiskaicius, lengviau orientuotis  tongue.gif

man jau galva susisuko nuo visu pavadinimų lotuliukas.gif net nežinau ką išsirinkti, nes dar ir kaina svarbu. žinau plaukų problemą, bet nežinau kas jiems labiausiai pagelbėtų.
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 06 29, 00:18)
man jau galva susisuko nuo visu pavadinimų  lotuliukas.gif net nežinau ką išsirinkti, nes dar ir kaina svarbu. žinau plaukų problemą, bet nežinau kas jiems labiausiai pagelbėtų.


lieka tiesiog bandyt mirksiukas.gif kol atrasi savo wub.gif priemones ax.gif
pas mane tai plaukų problemos didelės kaip ir nėra ir perku tą aliejuką ne dėl to, kad ten labai jau padės mano plaukui (nes tik aliejukas nepadės, jei nesirūpinsi plaukais, nemaitinsi jų iš vidaus, tinkamai nesirūpinsi. priemonės tik maža dalis visko, ko reikia norint turėti gražius plaukus mirksiukas.gif ) as perku del to, kad man lengviau sukuojasi jie po aliejuko, graziau krenta, blizga, kadangi dazau plaukus, tai paryskina spalva wub.gif didelio stebuklo ir plaukų, kaip reklamoj nuo aliejuko naudojimo nesitikiu, nes tai nera realu schmoll.gif ax.gif tam reikia ilgo darbo su plaukais, rupinimosi jais 4u.gif siaip as patenkinta savo plaukais, man jie grazus ir bandau ilgesnius uzsiaugint, tai aliejukas tikrai padeda, nebetaip skilineja galiukai, nereikia daznai kirpt ir plaukuciai auga wub.gif o kazkada maniau, kad niekaip man ju nepavyks uzsiaugint ilgesniu, nei turejau iki peciu kazkur ir neaugo man jie nors tu ka doh.gif jei kiek ir paaugdavo per menesi, tai tiek nedaug, kad kirpykloj viska ir nukirpdavo, kai eidavau pakirpt galiuku lotuliukas.gif
dabar labiau pradejau jais rupintis ir jie auga wub.gif draugai ir pazistami irgi pastebejo, kad tokiu ilgu nesu turejus wub.gif ir manau, kad cia kazkuria dalim pasitarnavo plauku aliejukas wub.gif
Atsakyti