Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Eleina @ 2007 09 04, 07:49)
tiesa pasakius as tai nezinau  lotuliukas.gif nenaudojau pati. merginos rase apie ji, as tik maciau parduotuvej. tipo aliejukas ar tai serumas su linu semenu aliejum. ar veiksmingas nezinau. pagal kaina spresciau kad ne. nors reikia klaust tu kas  naudojo.



Aš naudojau,ir esu baisiai nepatenkinta.Plaukučiai su juo sunkiai išsišukuoja,neskalsus jis.Nepalyginsi su kokiu tai alfaparf "semi di lino".. kurio 2 bonkutes jau išnaudojau...
ale sako "godus dvigubai moka" tai va nusipirkau ir aš ta aliejuka iš Eurokos,ir gailiuos dabar.
Negerumas kažkoks.

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 04, 20:50)
Aš naudojau,ir esu baisiai nepatenkinta.Plaukučiai su juo sunkiai išsišukuoja,neskalsus jis.Nepalyginsi su kokiu tai alfaparf "semi di lino".. kurio 2 bonkutes jau išnaudojau...
ale sako "godus dvigubai moka" tai va nusipirkau ir aš ta aliejuka iš Eurokos,ir gailiuos dabar.
Negerumas kažkoks.

doh.gif



is alfapar tai superinis yra drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2007 09 05, 14:08)
is alfapar tai superinis yra  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



O gal žinot kur nusipirkti alfaparf semi di lino? Nes nebematau jo vaistinėse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 04, 18:50)
Aš naudojau,ir esu baisiai nepatenkinta.Plaukučiai su juo sunkiai išsišukuoja,neskalsus jis.Nepalyginsi su kokiu tai alfaparf "semi di lino".. kurio 2 bonkutes jau išnaudojau...
ale sako "godus dvigubai moka" tai va nusipirkau ir aš ta aliejuka iš Eurokos,ir gailiuos dabar.
Negerumas kažkoks.


as turiu labai ilgus tiesius plaukus ir jie tikrai ziauriai veldavosi doh.gif, bet naudojant ta priemone is Eurokoso -tai situacija yra nepalyginamai geresne, plaukai tikrai ir svelnesni, puresni ir beveik nesivelia
as visai nesigailiu, kad nusipirkau ne tokia brangia priemone
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 09 05, 18:24)
as turiu labai ilgus tiesius plaukus ir jie tikrai ziauriai veldavosi  doh.gif, bet naudojant ta priemone is Eurokoso -tai situacija yra nepalyginamai geresne, plaukai tikrai ir svelnesni, puresni ir beveik nesivelia
as visai nesigailiu, kad nusipirkau ne tokia brangia priemone


Tai dziugu,kad kazkam pagerejo bukle,nes man tas aliejukas nemaz nepadejo.
Brrr,taip ir guli lentyneleje,nunaudoti kokie 3 ml ir 50 sad.gif
matyt teks kamnors is Klaipedos parduot ji uz kokius 10 lt smile.gif

siaip ar taip,man asmeniskai sito aliejuko nepalyginsi su alfaparf "semi de lino"..

o pirkt visad rasdavau sarmos parduotuvikeje. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 09 05, 15:04)
O gal žinot kur nusipirkti alfaparf semi di lino? Nes nebematau jo vaistinėse  g.gif

jo, sarmoj yra, tik biski kitoks nei budavo pries tai doh.gif anksciau buvusio ir as neradau pirkt, ir net sarmoj pasake, kad nebebus to ankstesnio. naujas yra toks:
http://www.alfaparf..../care/big/7.jpg

nezinau ar cia normaliai ikeliau doh.gif 30 ml kaina 70 Lt, 50 ml - 96 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 06 rugsėjo 2007 - 07:16
QUOTE(Eleina @ 2007 09 06, 08:11)
jo, sarmoj yra, tik biski kitoks nei budavo pries tai  doh.gif anksciau buvusio ir as neradau pirkt, ir net sarmoj pasake, kad nebebus to ankstesnio. naujas yra toks:
http://www.alfaparf..../care/big/7.jpg

nezinau ar cia normaliai ikeliau  doh.gif  30 ml kaina 70 Lt, 50 ml - 96 Lt.


Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 09 06, 08:11)
jo, sarmoj yra, tik biski kitoks nei budavo pries tai  doh.gif anksciau buvusio ir as neradau pirkt, ir net sarmoj pasake, kad nebebus to ankstesnio. naujas yra toks:
http://www.alfaparf..../care/big/7.jpg

nezinau ar cia normaliai ikeliau  doh.gif  30 ml kaina 70 Lt, 50 ml - 96 Lt.


Anksčiau naudojau Fructis aliejuką 'burbulą', bet jau seniai dingo iš parduotuvių, tada atradau alfaparf semi de lino, tai ir dabar šitą naudoju, tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
[quote=addicted,2007 08 28, 15:22]


ir mano numyletasis john frieda serumas,visados po ranka


Kuris cia konkreciai is Friedos? Ir koks jo poveikis plaukams? Noriu kazka is tu priemoniu bandyt... g.gif
Atsakyti
Sveikos.As kazkada naudojau is kirpejos nusipirkus Liqud Black semi de lino.Nu ka zinau gal ir nieko.Dabar neturiu jokio aliejuko, ir neapsisprendziu nes ju cia privardinta labai daug.As siulyciau kitoje temukeje padaryt apklausa.Dazniausiai minimus aliejukus surasyt ir galesim balsuot ir bus akivaizdziai aisku kuris aliejukas turi daugiausiai gerbeju.O po to gales ir trumpiau, issamiau apie juos pasiskaitinet cia
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 08, 18:01)
Sveikos.As kazkada naudojau is kirpejos nusipirkus Liqud Black semi de lino.Nu ka zinau gal ir nieko.Dabar neturiu jokio aliejuko, ir neapsisprendziu nes ju cia privardinta labai daug.As siulyciau kitoje temukeje padaryt apklausa.Dazniausiai minimus aliejukus surasyt ir galesim balsuot ir bus akivaizdziai aisku kuris aliejukas turi daugiausiai gerbeju.O po to gales ir trumpiau, issamiau apie juos pasiskaitinet cia

Šauni mintis thumbup.gif .
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif ar esat bandziusios varnalesu alieju? ax.gif
Atsakyti