Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

o nejaugi visuose aliejukuose yra silikono? gal kas zinote toki, kuriame jo nera? kuris tikrai gydytu plauka, o ne apdengtu ji ta plevele?
Atsakyti
Vakar parduotuveje "VITRINA" užmačiau plaukų aliejukus: Linų semenų ir NEXT. Gal ten pirktote ar patiko? g.gif Kaina yra 56 Lt.
Dabar naudoju O'Rising visai nieko. Noriu kitokį pabandyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 20, 22:07)
Taip, uztenka ilgam. As tai tepu galus ir gera sprindi i virsu  bigsmile.gif Man atrodo, kad jis siek tiek apsunkina plaukus, nes patiesina juos. Ir dar jis apsaugo nuo karscio  bigsmile.gif



QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 20, 22:20)
Paul Mitchell salonuose  bigsmile.gif


Eslauda, o kur Vilniuje rasti tą saloną?
IR kokia to serumo kaina? Va sudomino, kad pastandina ir patiesina, nes maniškiai kažkaip pradėjo raitytis galai doh.gif:
Atsakyti
dabar turiu plauku fluida Black, su linu semenu aliejumi, po jo mano plaukai graziai krenta sruogom wub.gif
Atsakyti
o aš ieškojau to aliejuko eurokose už 17 litų, tai neradau, kur jie būna padėti? nes prie plaukų priežiūros priemonių neradau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 08 30, 11:23)
Eslauda, o kur Vilniuje rasti tą saloną?
IR kokia to serumo kaina? Va sudomino, kad pastandina ir patiesina, nes maniškiai kažkaip pradėjo raitytis galai doh.gif:

Jadzka,nu pas mumis kainuoja 24-25 EUR
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 09 03, 13:29)
o aš ieškojau to aliejuko eurokose už 17 litų, tai neradau, kur jie būna padėti? nes prie plaukų priežiūros priemonių neradau...  unsure.gif


gal prie kasu dar pasiziurek, buna ir ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 09 03, 11:29)
o aš ieškojau to aliejuko eurokose už 17 litų, tai neradau, kur jie būna padėti? nes prie plaukų priežiūros priemonių neradau...  unsure.gif

as pirkau CUP'o eurokose ir buvo prie plauku priemoniu
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 09 03, 11:29)
o aš ieškojau to aliejuko eurokose už 17 litų, tai neradau, kur jie būna padėti? nes prie plaukų priežiūros priemonių neradau...  unsure.gif

as ziurejau vienam eurokose - buvo prie plauku prieziuros priemoniu - violetinis ir juodas. 16.99.
gal ne visuose parduotuvese jo yra g.gif
nusipirkau pries kiek laiko alfaparf - nu geras velnias, tik kad brangokas doh.gif bet geras, tai negaila cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 03 rugsėjo 2007 - 13:49
ačiū už info mirksiukas.gif na reiks ryt pasidairyti VCUP'e, nors šiaip dabar turiu 2 aliejukus, bet kadangi ryt vistiek važiuosiu ten, tai manau nieko neatsitiks jei apsirūpinsiu ateičiai blush2.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 09 03, 14:49)
as ziurejau vienam eurokose - buvo prie plauku prieziuros priemoniu - violetinis ir juodas. 16.99.

Kas cia per aliejukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 09 03, 18:44)
Kas cia per aliejukai g.gif

tiesa pasakius as tai nezinau lotuliukas.gif nenaudojau pati. merginos rase apie ji, as tik maciau parduotuvej. tipo aliejukas ar tai serumas su linu semenu aliejum. ar veiksmingas nezinau. pagal kaina spresciau kad ne. nors reikia klaust tu kas naudojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 04 rugsėjo 2007 - 07:50