Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(ViShy @ 2007 08 20, 22:00)
daug,turbut ilgam uztenka thumbup.gif o su juo reikia tepti galus plauku ar per visa ilgi? blush2.gif

Taip, uztenka ilgam. As tai tepu galus ir gera sprindi i virsu bigsmile.gif Man atrodo, kad jis siek tiek apsunkina plaukus, nes patiesina juos. Ir dar jis apsaugo nuo karscio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 20, 22:07)
Taip, uztenka ilgam. As tai tepu galus ir gera sprindi i virsu  bigsmile.gif Man atrodo, kad jis siek tiek apsunkina plaukus, nes patiesina juos. Ir dar jis apsaugo nuo karscio  bigsmile.gif


aisku,dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 08 20, 22:14)
aisku,dekui uz info 4u.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 20, 22:07)
Taip, uztenka ilgam. As tai tepu galus ir gera sprindi i virsu  bigsmile.gif Man atrodo, kad jis siek tiek apsunkina plaukus, nes patiesina juos. Ir dar jis apsaugo nuo karscio  bigsmile.gif



O kur buna pirkti? Gal jau rasei kur nors, bet nemaciau blush2.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:32)
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.
user posted image



Bent jau man, tai jis visai netiko, sunkiai issiplaudavo, labai riebus, o ir isplovus poveikio nesimatydavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 08 20, 22:17)
O kur buna pirkti? Gal jau rasei kur nors, bet nemaciau  blush2.gif  g.gif

Paul Mitchell salonuose bigsmile.gif
Atsakyti
Sorry, neskaiciau visos temos, bet savo refleksija paraysiu: naudoju TBS aliejuka plauku galiukas, nesu tikra del poveikio, bet lyg ir sakojimosi neber (o buvo), taip pat naudoju TBS spa wisdom serijos alieju plaukams- miracle monoi oil - taciau tik kaip kauke ( ja laikau nakciai arba kai plaukioju baseine issitepu. siaip ir kvapas ir poveikis fantastiki: lengvai issukuojami, slidus, blizgantys) Ta kauke pasidarau kelis kart per savaite, o buteliuko 150 ml uztenka ilgam. Labai puikiai issiplauna ir kvepia (oje).
Dar naudoju WELEDOS rozmarinu alieju plaukams: absoliuciai naturali sudetis, skaniai kvepia irgi darausi kaip kauke nakciai arba kai plaukioju baseine (poveikis - dar nzn smile.gif ) Siaip kiekis gan mazas smile.gif
Naudojau NB simodsiju alieju plaukams, maisydavau su kitu kokiu kvapniu, tai irgi visai patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2007 08 20, 21:05)
Naudojau. Jis Nivejos gaminys. Tik va nesupratau aš jo prasmės: plaukams tikrai nieko gero nedarė. Geresnis poveikis būdavo nuo Dzintars aliejuko (bent jau labiau blizgėjo), o nuo šio - tai tik riebalus plaudavau per penkis kartus.
Kažkaip labiau patinka serumai šaknims ir aliejukai galams. Jei jau norisi ko nors labiau maitinančio - tai tada jau naudot alyvuogių aliejų su medum ir kokkiu kiaušiniuo tryniu kaukes. Tikrai geresnis poveikis.

O dar geriau - profesionalios kaukės ir serumai nei tokie aliejukai. Aišku, buvo laikas kai žaidžiau, bet tikrai nu ojo nebuvo mano plaukai tipriai gražesni (vien ištepus medumi plaukus jie daug labiau žvilgėdavo, o ir išskalauti lengviau).

Nors... Plaukai skirtingi ir pabandyti verta.


Visiskai sutinku, kad LABAI sunkiai issiplauna, taciau man truputi slinkima sumazino (cia toks reliatyvus dalykas, tagi nezinau nuo ko sumazejo). Ji isitrinu kai einu i baseina, taciau ta pacia diena jei 2 kart neisplausi galvos - geriau neiti, nes truputi riebaluoti lieka. Taciau poveikis tikrai yra, gal verta?
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:32)
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.
user posted image

Šitas man labai nepatiko ,išmečiau į šiukšlinę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 20, 22:07)
Taip, uztenka ilgam. As tai tepu galus ir gera sprindi i virsu  bigsmile.gif Man atrodo, kad jis siek tiek apsunkina plaukus, nes patiesina juos. Ir dar jis apsaugo nuo karscio  bigsmile.gif

vat del to ir netiko jis man.... nes tiesindamas siek tiek sutvirtindavo plaukus (o mano svajoniu rezultatas butu skrajojantys pukeliai wub.gif)
beje, ESLAUDA, gal esi 'gloss drops' bandziusi?
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 08 20, 23:10)
vat del to ir netiko jis man.... nes tiesindamas siek tiek sutvirtindavo plaukus (o mano svajoniu rezultatas butu skrajojantys pukeliai wub.gif)
beje, ESLAUDA, gal esi 'gloss drops' bandziusi?

Aha, maciau, kad pardavei, bet nespejau nugriebt bigsmile.gif Kai pirkau aliejuka, tai kirpykloj bandziau ir gloss drops, bet poveikio nesupratau g.gif Na kiek pamenu, tai plaukai slidus pasidare . O kadangi pasakiau, kad noriu, kad patiesintu, tai man patare Super Skinny bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 21, 00:31)
Aha, maciau, kad pardavei, bet nespejau nugriebt bigsmile.gif  Kai pirkau aliejuka, tai kirpykloj bandziau  ir gloss drops, bet poveikio nesupratau g.gif  Na kiek pamenu, tai plaukai slidus pasidare . O kadangi pasakiau, kad noriu, kad patiesintu, tai man patare Super Skinny bigsmile.gif

user posted image
reikes tuomet paziureti gal tie gloss drops kokiam rinkinyj mazam yra mastau.gif nes viena forumiete senokai nusipirko sita seruma bet kad nebeprisijungia cia unsure.gif net keista...
Atsakyti
vakar nusipirkau Citre Shine seruma, ta tirsta. siandien ir isbandziau ax.gif esu patenkinta, plaukai netaip puciasi, visiskai ju neriebina kaip skaiciau kazkieno komentara vienoje temoje, na mano plaukai sausoki tai dabar labai zvilga, is poros zmoniu komplimentu sulukiau kad labai graziai plaukuciai atrodo thumbup.gif tepiau daugiau ant galu ir apie sprindi i virsu kiek maziau. tai va kai baigsiu gal isbandysiu kioki kita, bet kaip pirmas mano turetas aliejukas tai man tikrai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 08 20, 19:35)
kaip jis vadinasi? blush2.gif gal sitas? bigsmile.gif
user posted image

Eslaudos,deka isimylejus si seruma
is pradziu nepatiko jis man,nesupratau jo,o dabar jau 3 butelaiti naudoju
ypac vasara ar ziema kalnuose,kur intensyvi saule,tai jis labai gerai atgaivina plaukus

kerastase aliejukas,man jau per silpnas tapo,nes plaukai nualinti nuo sruogyciu,bet ji visados perku,nes mazajai rytais patepu,kad nezviegtu,kai
plaukus sukuoju

ir mano numyletasis john frieda serumas,visados po ranka

dar isigyjau nesenai super blizgikli plaukams,jo yra aliejuko sudetyje,bet plauku neriebina ir nuostabu blizgesi suteikia
zinau,kad ji dabar pirksiu ir pirksiu,nerealus daiktas
user posted image
Atsakyti