Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:32)
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.
user posted image


Aš bandžiau, man visai patiko, bet man geresnis jojobos aliejus plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 18, 15:26)
As naudoju Paul Mitchell. Man labai patinka, plaukai slidus, svelnus  thumbup.gif


kaip jis vadinasi? blush2.gif gal sitas? bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 20 rugpjūčio 2007 - 19:01
QUOTE(GinMintė @ 2007 08 20, 19:33)
Aš bandžiau, man visai patiko, bet man geresnis jojobos aliejus plaukams  rolleyes.gif

Gal galima nuotrauką, kainą, kur galima rasti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 18:32)
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.

o man jis nepatiko del to, kad nevisada pavykdavo ji isplauti doh.gif ir plaukai budavo susiriebalave , priesingai nei visus kitus
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:40)
Gal galima nuotrauką, kainą, kur galima rasti?  ax.gif


Nuotraukos neturiu, 50ml kainuoja apie 10 lt, nusipirkti galima Vilniaus universalinėj parduotuvėj, plačiau apie alijukus gali rasti čia: http://www.naujojiba...e.lt/jojoba.htm 4u.gif
Atsakyti
Kunigunda - ot jabyšikmat, nu reikės žiūrėt kokią zarazą įsigyjau..
GinMinte - dėkui !
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:47)
Kunigunda - ot jabyšikmat, nu reikės žiūrėt kokią zarazą įsigyjau..
GinMinte - dėkui !


Prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 18:40)
Gal galima nuotrauką, kainą, kur galima rasti?  ax.gif

nuotraukele
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 20, 19:59)
nuotraukele
user posted image


Na kaip tau šis aliejukas? blush2.gif
Atsakyti
Oplia - dėkui !!!
Atsakyti
QUOTE(Partena @ 2007 08 20, 19:32)
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.
user posted image

Naudojau. Jis Nivejos gaminys. Tik va nesupratau aš jo prasmės: plaukams tikrai nieko gero nedarė. Geresnis poveikis būdavo nuo Dzintars aliejuko (bent jau labiau blizgėjo), o nuo šio - tai tik riebalus plaudavau per penkis kartus.
Kažkaip labiau patinka serumai šaknims ir aliejukai galams. Jei jau norisi ko nors labiau maitinančio - tai tada jau naudot alyvuogių aliejų su medum ir kokkiu kiaušiniuo tryniu kaukes. Tikrai geresnis poveikis.

O dar geriau - profesionalios kaukės ir serumai nei tokie aliejukai. Aišku, buvo laikas kai žaidžiau, bet tikrai nu ojo nebuvo mano plaukai tipriai gražesni (vien ištepus medumi plaukus jie daug labiau žvilgėdavo, o ir išskalauti lengviau).

Nors... Plaukai skirtingi ir pabandyti verta.
Atsakyti
Hmz, parašyta ant bonkutės - kad po išplovimo, jei labai problematiški galiukai, galima įtrint ir palikt.[.. Labai sausų ar lūžinėjančių plaukų galiukus galima ištepti jau išplovus.] Bet jei ten vieni riebalai bus...
Atsakyti