Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(jufka @ 2007 08 17, 21:01)
Tiksliai neprisimenu bet lygtais mokejau apie 40-45Lt

Ačiū. Aš ir tokio noriu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 08 18, 14:19)
Ačiū. Aš ir tokio noriu  ax.gif .


manau jo galima rasti kiekvienoje kirpykloje kuri dirba su LOrealio kosmetika ir ja prekiauja biggrin.gif pati pirkau kirpykloje "Marijole"
Atsakyti
Naudoju FRAMESI BY aliejuką. Labai netgi neblogas, skalsus ir neriebaluoja plauko.
Atsakyti
As naudoju Paul Mitchell. Man labai patinka, plaukai slidus, svelnus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 18 rugpjūčio 2007 - 14:26
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 08 18, 15:26)
As naudoju Paul Mitchell. Man labai patinka, plaukai slidus, svelnus  thumbup.gif

Aha, matosi rezultatai iš nuotraukų, nuostabūs plaukučiai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 08 18, 21:31)
Aha, matosi rezultatai iš nuotraukų, nuostabūs plaukučiai  thumbup.gif .

Aciu labai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 08 10, 19:46)
as sita iri naudoju  mirksiukas.gif  thumbup.gif
man tik naudojant ana buteliuka puse suduzo ir isipyle
tai emiau ieskot kur pigiau
ir atradau toki dalyka
eurovaistinej jis ir seip pgesnis nei sarmoj
o savaitgaliais su maksimos kortele dar 15 % nuolaida
man uz ta didesni buteliuka (nepamenu kiek ten mililitru-gal 30 o gal ir 5O sumokejau 47 litus...zodziu apsimoka labiau smile.gif



QUOTE(Eleina @ 2007 08 13, 08:10)
aha, liuks smile.gif man irgi reikia is eurovaistines biggrin.gif tik kurioj eurovaistinej jis parduodamas?  g.gif nei akropoly nei maxima bazes vaistinej neradau  doh.gif kurioj tu pirkai?  unsure.gif

vat issiaiskinau siandien kodel nerandu to aliejuko doh.gif nes jo paprasciausiai nera, nebeveza, o tiksliau ir isvis nebegamina. ir eurovaistinej ir akropolio sarmoj ta pati pasake.. nera ir nebebus.. unsure.gif vietoj to yra kazkoks semi di lino cristal liquidi, bet ten apie skilinejancius galus nieko nerasoma.. akcentuojamas briliantu spindesys doh.gif gaila aisku kad neradau to aliejuko.. o uz ta kur aprasiau moket 96 litus tai nesinori schmoll.gif ir net sarmoj konsultante pasake, kad tikrai nebus toks geras kaip kad tas buvo...
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 20, 12:17)
vat issiaiskinau siandien kodel nerandu to aliejuko  doh.gif nes jo paprasciausiai nera, nebeveza, o tiksliau ir isvis  nebegamina. ir eurovaistinej ir akropolio sarmoj ta pati pasake.. nera ir nebebus..  unsure.gif vietoj to yra kazkoks semi di lino cristal liquidi, bet ten apie skilinejancius galus nieko nerasoma.. akcentuojamas briliantu spindesys  doh.gif gaila aisku kad neradau to aliejuko.. o uz ta kur aprasiau moket 96 litus tai nesinori schmoll.gif ir net sarmoj konsultante pasake, kad tikrai nebus toks geras kaip kad tas buvo...


Kaip gaila, kad nebėra, o aš taip norėjau ir buvau apsisprendus dabar jį išmėginti verysad.gif
Atsakyti
Dabar naudoju italiska "Cristalli fluidi' su linu semenu aliejumi thumbup.gif . Pirkau eurokose, tik mano violetinis, kazkas rase, kad turi juoda. Pagal aprasyma esminio skirtumo neradau . Baiksiu sita turbut pirksiu juoda , kaina juokinga 17lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 08 20, 14:48)
Dabar naudoju italiska "Cristalli fluidi' su linu semenu aliejumi  thumbup.gif . Pirkau eurokose, tik mano violetinis, kazkas rase, kad turi juoda. Pagal aprasyma esminio skirtumo neradau . Baiksiu sita turbut pirksiu juoda , kaina juokinga 17lt  biggrin.gif

na ir kaip tau jis? kaina tikrai juokinga, o kaip poveikis? 4u.gif
Atsakyti
Plauku neriebina, susvelnina, o del to spindesio - tai tik truputi, taip naturaliai pablizgina. Man svarbiausia, kad neriebintu smile.gif
Atsakyti
Jau rašiau kitoje temoje, bet pasikartosiu.
Gal kam teko išbandyti šitą aliejų? Kokie atsiliepimai?? Pavadinimas vokiškas, kainuoja apie 9 lt.
user posted image
Atsakyti