Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Maluna @ 2007 08 14, 16:24)
Gal galima placiau kas tas aliejukas is A g.gif  rolleyes.gif rnikos


blush2.gif ne taip parasiau -jie yra Aniros-ju buna pirkti maximose prie alieju
atrodo taip (tik nuotraukoje sezamo aliejus, bet ir juo galima tepti)
user posted image
galima ir alyvuogiu ar kokosu alieju -pasildyti, istepti plaukus, apsukti plevele, ranksluostuku ir pabuti kiek gali ilgai- o tada su sampunu isplauti kokius 2 kartus. As siais aliejais tepu tik plaukus, bet ne saknis. Po siu proceduru- mano plaukai atrodo sveiki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 14 rugpjūčio 2007 - 17:00
Turiu Matrix biologe aliejuka kuris patinka,bet Orisingo atstovai prigasdino kad vasara negalima aliejuku naudot,ypac kai sauleta..taigi issigudrinau juo sausus plaukus vakare istept o ryte issiplaut galva biggrin.gif
Atsakyti
Kunigunda78, supratau koki alieju naudoji smile.gif



Panos, kaunietes, kuri zinot kur persikele skyrelis is centrinio pasto NB prekiaujantis aliejais. Vakar uzsiknisau ieskot aplink Muzikinio teatro sodeli. Neturejau laiko lekt atgal i pasta paskaityt tikslu adresa( kazkada uzmaciau ir neisidemejau doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Sakykit o gal kas bandėt šaltalankių aliejų? Kaip jį ir kur tepti? tongue.gif Kokiuose mišiniuose naudoti, ką jis daro?
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 08 15, 14:59)
Kunigunda78, supratau koki alieju naudoji  smile.gif
Panos, kaunietes, kuri zinot kur persikele skyrelis is centrinio pasto NB prekiaujantis aliejais. Vakar uzsiknisau ieskot aplink Muzikinio teatro sodeli. Neturejau laiko lekt atgal i pasta paskaityt tikslu adresa( kazkada uzmaciau ir neisidemejau  doh.gif


pabandyk paskambinti jiems ir paklausti
http://www.naujojibarmune.lt/
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 18:05)
dabar sie aliejukai kainuoja apie 17 lt. uz  50 ml Eurokoso parduotuvese
pabandziau -man patiko  wub.gif
pries plovima semenu aliejuka is Arnikos uztepu, palaikau kiek laikas liedzia ir isplaunu



tu cia apie CRISTALLI LIQUIDI aliejuka kalbi? na as nemaciau kad tiek kainnuotu schmoll.gif Eurovaistinej 39 lt uz 50ml
Atsakyti
QUOTE(vikute20 @ 2007 08 16, 21:21)
tu cia apie CRISTALLI LIQUIDI aliejuka kalbi? na as nemaciau kad tiek kainnuotu  schmoll.gif  Eurovaistinej 39 lt uz 50ml

CUP'o Eurokose uz tokio user posted image 50 ml mokejau apie 17 lt.
Sorry blush2.gif , uz kokybe nuotraukos, bet esme matosi
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 16, 23:00)
CUP'o Eurokose uz tokio user posted image  50 ml mokejau apie 17 lt.

Geras aliejukas, aš tokį turėjau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 07 09, 15:57)
Šiandien nusipirkau
L'Oreal serie expert lumino contrast serumą
bandysiu ir žiuresiu kaip mano plaukai reaguos, nes galiukai tai sausi  ax.gif
user posted image


Na va naudoju jau gera menesi po kiekvieno plovimo, efektas tikrai yra, be to, kadangi mano plaukai dazyti sruogelemis tai graziai isryskina sruogeles. Patinka kad neriebaluoja plauku kaip kitos priemones. O jau kvepia tai fantastiskai wub.gif avietemis
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 08 17, 14:24)
Na va naudoju jau gera menesi po kiekvieno plovimo, efektas tikrai yra, be to, kadangi mano plaukai dazyti sruogelemis tai graziai isryskina sruogeles. Patinka kad neriebaluoja plauku kaip kitos priemones. O jau kvepia tai fantastiskai  wub.gif avietemis

Kiek jis kainuoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien iš NB simondsijų aliejų, tepsiu šiandien, žiūrėsiu kaip sureaguos plaukučiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 08 17, 16:00)
Kiek jis kainuoja?  mirksiukas.gif


Tiksliai neprisimenu bet lygtais mokejau apie 40-45Lt
Atsakyti