Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

o as neseniai isigijau citre shine plauku aliejuka. labai geras, pastebimai plaukai atsigavo, o ir kainuoja nedaug;)
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 08 10, 22:12)
o as neseniai isigijau citre shine plauku aliejuka. labai geras, pastebimai plaukai atsigavo, o ir kainuoja nedaug;)

ie kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wittnita @ 2007 08 11, 14:32)
ie kiek kainuoja? ax.gif


Man tai jis nieko gero nedare,kaina gal 20lt
Atsakyti
turbut kiekviena turi atrasti savo priemone, kas tin ka vienai, nebutinai tinka kitai.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Paaiškinkit man, tundrai, tos, kurios seniau aliejus plaukams naudoja. Gavau dovanų "Himalaya" aliejų. Išsitepiau juo galvą, o po kiek laiko ją išsiploviau. Šampūną naudojau du kartus. Vakare ploviau, išsidžiovinau- plaukai kaip stagarai ir blizga. Kitą dieną išploviau dar 4 kartus plaudama su šampūnu. Ir tai gerai neišsiplovė...Gal visą šampūno buteliuką sunaudoti? lotuliukas.gif O gal to aliejaus tik vos vos reikia pasitepti? Aš kaip reikiant tuo aliejum visus plaukus ir galvos odą išsitryniau. doh.gif
Atsakyti
Nu nezinau kas tas "Himalaya"aliejus, bet as naudojau NB migdolu alieju, varnalesu alieju is drogo ir kt. Tai galiu pasakyt, kad prilklauo ir nuo pacoi plauko ir nuo aliejaus. Varnalesu aliejus isvis netiko, labai riebino plauka, reikejo 3dienu, kad atplauciau riebuma. O sesei labai tiko, nes pas ja plaukai zymiai sausesni. Migdolu aliejus tiko gerai, as tai jo siek tiek i delna ipilu ir pateplioju neliesdama saknu, labiau i gala plauku blush2.gif nu taip paaiskinau. Patys aliejai vieni sunkesni, kiti lengvesnes strukturos , maziau riebina. Beje kartais palaikau val. preis plovima, kartais palieku nakciai. Cia pagal nuotaika thumbup.gif
Vienzo reikia atsirinkti kuris aliejukas tavo plaukams geriausias.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 11, 19:37)
Paaiškinkit man, tundrai, tos, kurios seniau aliejus plaukams naudoja. Gavau dovanų "Himalaya" aliejų. Išsitepiau juo galvą, o po kiek laiko ją išsiploviau. Šampūną naudojau du kartus. Vakare ploviau, išsidžiovinau- plaukai kaip stagarai ir blizga. Kitą dieną išploviau dar 4 kartus plaudama su šampūnu. Ir tai gerai neišsiplovė...Gal visą šampūno buteliuką sunaudoti?  lotuliukas.gif  O gal to aliejaus tik vos vos reikia pasitepti? Aš kaip reikiant tuo aliejum visus plaukus ir galvos odą išsitryniau.  doh.gif

Labas,vienus aliejukai skirti pries galvos plovima,kti po plovimo ir tik keli lasai ant plauku galiuku biggrin.gif
Atsakyti
Šitas skirtas prieš plovimą.
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 08 10, 19:46)
as sita iri naudoju  mirksiukas.gif  thumbup.gif
man tik naudojant ana buteliuka puse suduzo ir isipyle
tai emiau ieskot kur pigiau
ir atradau toki dalyka
eurovaistinej jis ir seip pgesnis nei sarmoj
o savaitgaliais su maksimos kortele dar 15 % nuolaida
man uz ta didesni buteliuka (nepamenu kiek ten mililitru-gal 30 o gal ir 5O sumokejau 47 litus...zodziu apsimoka labiau smile.gif

aha, liuks smile.gif man irgi reikia is eurovaistines biggrin.gif tik kurioj eurovaistinej jis parduodamas? g.gif nei akropoly nei maxima bazes vaistinej neradau doh.gif kurioj tu pirkai? unsure.gif
Atsakyti
o man jau penkti metai nepakeičiamas yra AVON serumas plaukų galiukams - ir kainuoja nedaug ir tikrai gerai plaukus suvaldo (mano garbanoti ir labai šiaušiasi) ir neriebina. Aš be jo negaliu gyventi
Atsakyti
QUOTE(uoga22 @ 2007 07 25, 10:59)
geriausias aliejus palukams (bent jau man)- CRISTALLI LIQUIDI. italiskas linu semenu aliejus. pasaka wub.gif  30ml kainuoja 30 lt. perku pas kirpeja. plaukai zvilga, kvepia ir supersveikai atrodo lotuliukas.gif
gaila siuo metu jo neturiu, kartais padarau alyvuogiu aliejaus kauke, bet kazkaip nelabai man patinka...vakar padariau, matyt blogai isploviau, tai sedziu dbr visa riebaluota schmoll.gif


dabar sie aliejukai kainuoja apie 17 lt. uz 50 ml Eurokoso parduotuvese
pabandziau -man patiko wub.gif
pries plovima semenu aliejuka is Arnikos uztepu, palaikau kiek laikas liedzia ir isplaunu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 19:05)
dabar sie aliejukai kainuoja apie 17 lt. uz  50 ml Eurokoso parduotuvese
pabandziau -man patiko  wub.gif
pries plovima semenu aliejuka is Arnikos uztepu, palaikau kiek laikas liedzia ir isplaunu

Gal galima placiau kas tas aliejukas is A g.gif rolleyes.gif rnikos
Atsakyti