Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

merginos, o kur perkat Alfaparf linu semenu aliejuka plaukams? unsure.gif jau kelias eurovaistines perejau - yra tos serijos ivairiu prekiu, bet aliejuko ne unsure.gif sakau gal isvis iseme is apyvartos? unsure.gif
Atsakyti
Naudojau kerastase, labai patiko, del idomumo The Body shop alyvuogiu aliejuka pirkau, visai nieko, bet kerastase geresnis, o dabar kirpejos rekomenduota pirkau Alfa parf (kaune Hyper maximo eurovaistineje), man tikrai jokio efekto nera geresnio uz kerastase, o kaina beveik 80lt, tuo tarpu kerastase 60, turbut grisiu prie kerastase. Viena labai faina - alfa parf labai kvepia smile.gif
kazkuriame puslapyje sitos temos skaiciau, kad negalima ant isplautu plauku tepti - as kaip tik ant tik isplautu slapiu plauku tepu, man daug lengviau issisukuoja, nesidrasko slapias plaukas, ir paskui nuima pasiputima. ir garantuotai nuo siu mano naudotu aliejuku nei karto nebuo suriebaluoti plaukai. bet aisku nereikia saujos tepti, as kazkur 3-5 paspaudimus tepu ant galiuku, plaukai ilgi. pirkausi ir kerastase raudonaja serija - sampuna kauke ir seruma, atseit nuo saules apsaugo, o seruma vietoje aliejuko - tai visai nepatiko. blondinti mano plaukai, tai iskart labai jauciasi. o kaina ipareigoja sunaudoti iki galo biggrin.gif tai kai niekur neinu is namu issiplaunu juo, arba savaitgaliais ar kai atostogavom pleze irgi ploviausi ir guodziausi, kad dabar mano plaukai apsaugoti nuo saules biggrin.gif kazkaip labai pasisiausia plaukai po jo... ir serumas aliejuko tikrai nepakeicia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dali: 09 rugpjūčio 2007 - 15:45


AS naudoju firmos "selektiv" aliejuka su silikonu,jis duoda pl.blizgesi,juo galima formuoti pl.taip pat maitina ir drekina. man labai ptinka,pl. nesiriebaluoja.kaina 200ml.apie 40lt.
Atsakyti
QUOTE(KMU @ 2007 08 06, 18:20)
o as uz Paul Mitchell  super skinny serum.  wub.gif

plaukai blizga, galiukai nesisakoja, apsaugo nuo karscio. zodziu labai super  good.gif  thumb_yello.gif

labas,pritariu tau 100%, good.gif good.gif good.gif ,tikrai geras.Pirkti yra SAVAS prekybos centre 80litu-150ml,bet ziaurei ilgam uztenka.O serumu ir aliejuku geriausiai ieskoti kur viskas kirpyklom spec parduotuvese,ten dydelis pasirinkimas,pasiulo...
Atsakyti
QUOTE(Dali @ 2007 08 09, 17:44)
kazkuriame puslapyje sitos temos skaiciau, kad negalima ant isplautu plauku tepti - as kaip tik ant tik isplautu slapiu plauku tepu, man daug lengviau issisukuoja, nesidrasko slapias plaukas, ir paskui nuima pasiputima. ir garantuotai nuo siu mano naudotu aliejuku nei karto nebuo suriebaluoti plaukai. bet aisku nereikia saujos tepti, as kazkur 3-5 paspaudimus tepu ant galiuku, plaukai ilgi.



as ir tepu ant isplautu plauku
cia matyt ziurint koks aliejukas
tik man netinka ant isdziuvusiu nes plaukai trumpesni ir ploni tai susiriebalina
bet jei ant dregnu pries dziovinant tai poveikis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif as vakar euro vaistinej nusipirkau ALFAPART seruma, vadinasi NUTRI SEDUCTION. Pabandziau tik grizus namo ant sausu plaukuciu- labai kvepia, riebokas, o siaip turbut kokis poveikis tai bus matyt kai dagiau panaudosiu rolleyes.gif Esu dar turejusi wellos seruma , tai irgi labai patiko. O labiausiai tai nusivyliau avon firmos serumu.. nors gal dabar jis kitoks, nes as kazkada labai seniai turejau.
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2007 08 10, 12:07)
Sveikos wink.gif as vakar euro vaistinej nusipirkau ALFAPART seruma, vadinasi NUTRI SEDUCTION. Pabandziau tik grizus namo ant sausu plaukuciu- labai kvepia, riebokas, o siaip turbut kokis poveikis tai bus matyt kai dagiau panaudosiu  rolleyes.gif  Esu dar turejusi wellos seruma , tai irgi labai patiko. O labiausiai tai nusivyliau avon firmos serumu.. nors gal dabar jis kitoks, nes as kazkada labai seniai turejau.

bet kaip suprantu tai cia nera tas linu semenu aliejukas g.gif
Atsakyti
Wellos taio maciau iena karta parduotuveje labai grzios paneles reikalavo, sake, kad labai jautesi efektas, ir kad labai tiko, bet as jau su savo kerastase stovejau biggrin.gif, bet ju plaukai tikrai labai grazus buvo, nors ir blondinti, butu gal ir idomu pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 10, 14:47)
bet kaip suprantu tai cia nera tas linu semenu aliejukas  g.gif



ne, cia kitas, tokioj violetinej dezutej ipakuotas. Pirma karta is sios produkcijos kazka perku , tikiuosi tiks ir patiks smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) Ka galetumete pasiulyti sausiems galiukams, koki aliejuka? Jie banguojasi ir puciasi, noreciau glotnesniu ax.gif Ir kad po plovimo ji tept reiktu, manau tada labiau matos efektas bigsmile.gif Butu labai gerai nebrangu, iki 30-40Lt ax.gif
Atsakyti
Pirkau aliejuką plaukams, dar net šitos temos nepaskaičiusi smile.gif , AlfaParf 'Semi Di Lino' radau Sarmoje, Big'e Vilniuje, 16 ml.- 35 Lt atrodo. Mano plaukams tai labai jis patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aidda @ 2007 08 10, 19:43)
Pirkau aliejuką plaukams, dar net šitos temos nepaskaičiusi  smile.gif , AlfaParf 'Semi Di Lino' radau Sarmoje, Big'e Vilniuje, 16 ml.- 35 Lt atrodo. Mano plaukams tai labai jis patinka  thumbup.gif


as sita iri naudoju mirksiukas.gif thumbup.gif
man tik naudojant ana buteliuka puse suduzo ir isipyle
tai emiau ieskot kur pigiau
ir atradau toki dalyka
eurovaistinej jis ir seip pgesnis nei sarmoj
o savaitgaliais su maksimos kortele dar 15 % nuolaida
man uz ta didesni buteliuka (nepamenu kiek ten mililitru-gal 30 o gal ir 5O sumokejau 47 litus...zodziu apsimoka labiau smile.gif
Atsakyti