Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Kur galima nusipirkti Kerastase ir Alfa Parf? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 01 rugpjūčio 2007 - 17:24
QUOTE(AZURA @ 2007 08 01, 18:20)
Kur galima nusipirkti Kerastase ir Alfa Parf? 4u.gif

alfapart sarmoje, eurovaistineje, o kerastase salonuose kur dirba sia produkcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2007 08 01, 18:20)
Kur galima nusipirkti Kerastase ir Alfa Parf? 4u.gif

Kerastase Buržua salonuose, o Alfa Parf esu mačius Eurovaistinėj, Sarmoj 4u.gif
Atsakyti
Aciukas mergaites 4u.gif
Atsakyti
Isigijau aliejuka plauku galiukams, TBS parduotuveje, tiksliau serumas suteikiantis zvilgesio ir taip pat skirtas skilinejantiems galiukams, man labai patiko, plaukai svelnuciai ir neriebalina thumbup.gif Kaina 44 Lt.


Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 08 01, 22:44)
Isigijau aliejuka plauku galiukams, TBS parduotuveje, tiksliau serumas suteikiantis zvilgesio ir taip pat skirtas skilinejantiems galiukams, man labai patiko, plaukai svelnuciai ir neriebalina thumbup.gif Kaina 44 Lt.


as irgi toki nusipirkau, tepiau siandien ant slapiu plauku, ir esu labai maloniai nustebinta: plaukai labai svelnus, slidus . Dejau negailedama bet neapsunkino plaukuciu ! tikrai labiau vertas demesio nei Alfa Parf aliejukas !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monoka: 03 rugpjūčio 2007 - 22:18
jei turit laiko savaitgaliais uzsidekit varnalesu ar ricinos alieju ant galiuku karta per savaite,plaukai neskilines ir tu brangiu aliejuku nereikes,tik profilaktiskai koki po plovimo galima patept,dar labai gerai plauku galiukus pamaitina majonezas...
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 08 01, 20:44)
Isigijau aliejuka plauku galiukams, TBS parduotuveje, tiksliau serumas suteikiantis zvilgesio ir taip pat skirtas skilinejantiems galiukams, man labai patiko, plaukai svelnuciai ir neriebalina thumbup.gif Kaina 44 Lt.

Kokia talpa TBS aliejuko?
Papildyta:
QUOTE(uoga22 @ 2007 07 25, 10:59)
geriausias aliejus palukams (bent jau man)- CRISTALLI LIQUIDI. italiskas linu semenu aliejus. pasaka wub.gif  30ml kainuoja 30 lt. perku pas kirpeja. plaukai zvilga, kvepia ir supersveikai atrodo lotuliukas.gif
gaila siuo metu jo neturiu, kartais padarau alyvuogiu aliejaus kauke, bet kazkaip nelabai man patinka...vakar padariau, matyt blogai isploviau, tai sedziu dbr visa riebaluota schmoll.gif

dar plaukams visai nieko varnalesu aliejus. bet linu semenu aliejukui lygiu nera biggrin.gif

Viena drauge sita naudoja, jai ir kvapas, ir efektas superiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emdzey @ 2007 08 04, 02:41)
jei turit laiko savaitgaliais uzsidekit varnalesu ar ricinos alieju ant galiuku karta per savaite,plaukai neskilines ir tu brangiu aliejuku nereikes,tik profilaktiskai koki po plovimo galima patept,dar labai gerai plauku galiukus pamaitina majonezas...


tik pamirsai pridurti, kad ne visiems tinkamos tokios priemones. niekaip plauku neisplaunu po tokiu namudiniu ekspermentu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 08 04, 17:23)
Kokia talpa TBS aliejuko?
Papildyta:


TBS 75 ml. 44 Lt.
Atsakyti
o as uz Paul Mitchell super skinny serum. wub.gif

plaukai blizga, galiukai nesisakoja, apsaugo nuo karscio. zodziu labai super good.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
o linu semenu a;iejauas maistinio negalima naudot? g.gif
nes mes namie turim jo prie visokiu maistui skirtu alieju mirksiukas.gif
Atsakyti