Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

senoji tema
Atsakyti
na tai dalinames patirtim ir numonėm apie turėtus aliejukus, jų minusus ir pliusus, kainas ir įsigijimo vietas:mirksiukas: lotuliukas.gif
aš galvoju šiuo metu ar pirkt Kerastase vėl, ar išbandyt Compagnia Del Colore, ar Wellos Lifetex ar By Framesi (atrodo toks pavadinimas g.gif ) ir neapsisprendžiu, kurį doh.gif biggrin.gif pagal kainą tai Compagnia Del Colore berods brangiausias, o Wellos arba tas By Framesi pigiausi iš mano išvardintų biggrin.gif bet ar atitinka kokybė kainas? g.gif
Atsakyti
As va po ilgo laiko nenaudojimo vel pabandziau kerastase ir prisiminiau kad irgi neblogas biesas biggrin.gif Jauciu kaitaliosiu su tuo savo compagnia del colore - pabaigsiu viena, pirksiu kita. Tik tas del colore man kazkoks.. tikresnis smile.gif na naturalesnis jis daug.
vel prisiminiau, jog gal reiketu nusipirkti plaukams kokiu ampulyciu, tada man aliejuko bent kokia savaite naudot nereikia, plaukai ir taip pamaitinti, sunkus, atrodo sveikai.
Atsakyti
hm... kokius gi as turejau rolleyes.gif

Fruktis, tokiame burbule, patiko kvapas, o poveikis buvo tik iki plovimo ax.gif

Avon serumas, poveikis panasus kaip ir Frukcio, tik kaina skirtinga ax.gif

Henna, raudonos kapsules, labai sunku tolygiai uztepti, poveikis siaip sau ax.gif

Loreal kremas su keramidais, beveik bekvapis ir poveikio nei kvapo biggrin.gif

Kerastase emulsija, patiko kvapas ir poveikis, tikrai apsimoka pirkti prof. priemones, ilgiau uztenka ir matosi efektas wub.gif

dabar turiu Loreal pieneli dazytiems plaukams, avieciu kvapo wub.gif bandziau tik viena karta, plaukams patiko ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 06 26, 12:51)
hm... kokius gi as turejau  rolleyes.gif
Henna, raudonos kapsules, labai sunku tolygiai uztepti, poveikis siaip sau  ax.gif

O man sitos labai patiko ir kazkada labai padejo, kai plaukai buvo sviesinti, cia matyt kaip kam tinka. Ir neisivaizduoju, kaip gali buti sunku istepti: na paimi to aliejuko, istrini trap delnu ir delnais perbraukai per plaukus, tikrai nesudetinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 06 26, 15:20)
O man sitos labai patiko ir kazkada labai padejo, kai plaukai buvo sviesinti, cia matyt kaip kam tinka. Ir neisivaizduoju, kaip gali buti sunku istepti: na paimi to aliejuko, istrini trap delnu ir delnais perbraukai per plaukus, tikrai nesudetinga smile.gif



man tiesiog gal serumas ne prie sirdies, su jais reikia labai atsargiai, galima suriebinti plaukus, jei labai tirsti ir riebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 06 26, 13:51)

Kerastase emulsija, patiko kvapas ir poveikis, tikrai apsimoka pirkti prof. priemones, ilgiau uztenka ir matosi efektas  wub.gif




Reiks isigyti, nes ziuriu cia visur ji giria:)
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 06 26, 12:51)
hm... kokius gi as turejau  rolleyes.gif

Fruktis, tokiame burbule, patiko kvapas, o poveikis buvo tik iki plovimo  ax.gif

Avon serumas, poveikis panasus kaip ir Frukcio, tik kaina skirtinga  ax.gif

Henna, raudonos kapsules, labai sunku tolygiai uztepti, poveikis siaip sau  ax.gif

Loreal kremas su keramidais, beveik bekvapis ir poveikio nei kvapo  biggrin.gif

Kerastase emulsija, patiko kvapas ir poveikis, tikrai apsimoka pirkti prof. priemones, ilgiau uztenka ir matosi efektas  wub.gif

dabar turiu Loreal pieneli dazytiems plaukams, avieciu kvapo  wub.gif bandziau tik viena karta, plaukams patiko  ax.gif


o kas cia per Kerastase emulsija? cia tas aliejukas kur oranziniam buteliuke, ar koks nors kitas daiktas? blush2.gif jei kitas, tai kam skirtas, kokia kaina? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2007 06 26, 12:08)
As va po ilgo laiko nenaudojimo vel pabandziau kerastase ir prisiminiau kad irgi neblogas biesas biggrin.gif Jauciu kaitaliosiu su tuo savo compagnia del colore - pabaigsiu viena, pirksiu kita. Tik tas del colore man kazkoks.. tikresnis smile.gif na naturalesnis jis daug.
vel prisiminiau, jog gal reiketu nusipirkti plaukams kokiu ampulyciu, tada man aliejuko bent kokia savaite naudot nereikia, plaukai ir taip pamaitinti, sunkus, atrodo sveikai.


o kokiu esi turejus ampulyciu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, siuo metu Maximoje akcija Loreal produkcijai, nusipirkau COLOR SOS Repair seruma (4dozes) 10.45Lt, tikrai apsimoka, nes be nuolaidos kaina apie 17-19Lt, berods.
Turiu AlfaParf aliejuka, esu labai patenkinta, man tiko. thumbup.gif
Naudojau Avon aliejuka(ar seruma), galvojau kad labai fainas, kol nebuvau pabandziusi kitu. g.gif Tiesa, kainos ir kokybes santykis tikrai nera blogas.
Dar neseniai nusipirkau Fluid Crystal su linu semenu aliejumi ir silko proteinais. Melynas aliejukas. Taip pat fainas. thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat isvardinsiu savo bandytus aliejukus ir ispudzius bigsmile.gif
pirmieji buvo paprasti bigsmile.gif
bandziau avon ir fructis, tada dar patiko bigsmile.gif
tada isbandziau framesi taip pat patiko bigsmile.gif
taip pat dabar turiu ir turejau siuos :
kerastase, liuks bigsmile.gif
alphaparf 'semidilino' pusetinas g.gif
loreal proffessional 'vitamino color' bei ''absolut repair' kremukai, neblogi.
TBS 'grapeseed glossing serum' - nesuprantu as jo rolleyes.gif
biotraitment aliejukas - nilabai cool.gif
paul mitchell gloss drops bei super skinny - neblogi
tigi girls toys - patinka
tigi ego boost geris wub.gif
john frieda dvieju rusiu aliejukai straight ar pan - neblogi cool.gif
wella ends express - nepatinka cool.gif
loreal smooth intense - patinka bigsmile.gif
tigi 'small talk' - patinka jei napadauginu wub.gif
henna plus zalios ir raudonos kapsulytes, kazkada buvo super, dabar kazkaip nebetas ax.gif stai tokie bandymai wub.gif
dar kazka ateity bandysiu is matrix, KMS ar lancome bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 26 birželio 2007 - 21:28
QUOTE(puffy_ @ 2007 06 26, 22:27)
as taip pat isvardinsiu savo bandytus aliejukus ir ispudzius  bigsmile.gif




Labai aciu, tikrai issamu drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 06 26, 21:44)
o kas cia per Kerastase emulsija? cia tas aliejukas kur oranziniam buteliuke, ar koks nors kitas daiktas? blush2.gif jei kitas, tai kam skirtas, kokia kaina? ax.gif


taip, tas pats 4u.gif

puffy, puiki ataskaita 4u.gif
Atsakyti