Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(Auksėja @ 2007 06 25, 18:37)
Sveikinu  4u.gif Sėkmės ir drąsos kelyje  cool.gif nesvarbu iš kelinto karto-pats faktas ,kad teises jau turi ir yra svarbiausias  thumbup.gif
Na su estakada ,tai keista,mano pusbrolis sakė,kad jį ant estakados be rankinio mokino,o mane su,net nebandėm be rankinio  unsure.gif tik ant kalniuko specialiai važiuodavom,tai be rankinio mokindavomės,na aišku ir sankryžos kalnuotos,bet ir tada sakydavo,kaip tau geriau su rankiniu ar be,aš kažkaip jį mėgau naudot,bent daugiau šansų ,kad nepariedėsi atgal.
O kas kliūva dėl estakados?

Na gal as jos bijau del to, kad tik pora kartu bandziau... mane mokino ir su rankiniu ir be... bet niekaip nepamenu kaip be rankinio reikia pradet judet, nes kazkaip gatvese patogiau be rankinio... ax.gif Gal del to taip ir netvirtai jauciuosi, nes mazai praktikos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 06 25, 20:46)
as ant estakados gestu daznai...o egzaminas regitroj jau ant nosies  blink.gif

Na su rankiniu,tai paprasčiau nei be jo.Tiesiog pabandyk pajaust ,kai mašina tarsi pritupia ir tada spausk dar gazą ir iš lėto atleidinėk sankabą 4u.gif

QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 25, 20:49)
Na gal as jos bijau del to, kad tik pora kartu bandziau... mane mokino ir su rankiniu ir be... bet niekaip nepamenu kaip be rankinio reikia pradet judet, nes kazkaip gatvese patogiau be rankinio...  ax.gif  Gal del to taip ir netvirtai jauciuosi, nes mazai praktikos...  doh.gif

Na nuo stabdžio greit koją ant gazo,sankabą truputį atleidi ir gazą truputį spaudi ir mašina "pakimba" na nerieda atgal,o toliau ,kaip jau rašiau.
Jūs tik nebijokit prašyt ,kad pakartotumėt n kartų tai ,kas nesigauna smile.gif Mano instruktorius puikiai žinojo,kad gerai sugebu užgesinėt biggrin.gif ,tai visada per važiavimą aplankydavau kalniuką tokį lotuliukas.gif na ir ten dažniausiai be rankinio mokydavausi ,nes be rankinio daug sunkiau (bent jau man) na ir kokį kartą pabandydavau su rankiniu,per paskutinį važiavimą pasakė,kad tą pratimą atlikau idealiai.
O per egzaminą ,tai man pasakė,kad sustosiu prie stop linijos užsitrauksiu rankinį ir pervažiuosiu estakadą. rolleyes.gif
Atsakyti
Man vairavimo egzaminas jau bus su treciadieni ir dabar jau panika uzpuole mane, pradeda mintys galvon lysti, kad bus blogai ir kad gal dar lukterti unsure.gif paniskai pradedu bijoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedresjapan @ 2007 06 21, 15:43)
sveikos panos
zenkla 70 reikia detis, o 90 zenklas autostradoj
as kaip issilaikiau teises ir mane sustabde tai baudos nedave bet policininkai palydejo i degaline statoil kad nusipirkciau si zenkla

kur parašyta, kad 70? rolleyes.gif Rašo greičio ribojimo. Plius jokios garantijos, kad kitas pagavęs autostradoje važiuojant greičiau ir su 70 lipduku nebaus , nes taisyklėse tai labai aiškiai parašyta kaip pažeidimas rolleyes.gif
O statoiluose kitokių nei 70 dar tiesiog nėra smile.gif

QUOTE
klaipedoje dalina regitroje tik 90 zenklus

Kaune taip pat 90 - tokius sulankstomus gale pastatomus - kitoje (vidinėje) pusėje sveikinimai išlaikius egzaminą, statistika ir pan. - žodžiu akivaizdu, kad skirta tik ką išsilaikiusiems egzaminą. smile.gif Priklijuojamų lipdukų su 90 prekyboje ir aš dar nemačiau.
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2007 06 24, 18:19)
Visoms patariu geriau laikyt mažesniuose miestuose - Kaune bent jau diiidelis ir baisus nusistatym as iš karto prieš žmogų  blink.gif ir sėkmės visoms laikančioms, kažkada turi pasisekti tik turėkit kantrybes  4u.gif

Nu nereikia tokių apibendrinimų - yra ir Kaune ir tų malonių ir fainų ir kokių tik nori per akis. Kaip ir visur visko. O šiaip - patarimui iš principo nepritariu, nes jei pasiruošęs išlaikyti, turi išlaikyt bet kur. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(organizatore @ 2007 06 24, 22:05)
man dar toli iki egzamino ir nesijauciu kol kas verta islaikymo, reiks nemazai papildomu (nes i savaite tik viena vaziavima apturiu), o jau mashinytes dairausi, juokinga  doh.gif

nieko juokingo - mano mašiniukas irgi prieš teises atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 25 birželio 2007 - 21:29
As taip dziaugiuosi, sestadieni Regitroje teorija issilaikiau smile.gif Padariau 1 klaida, bet net nepasiziurejau, kokia biggrin.gif Na, bet sunkiausia - vairavimas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2007 06 24, 18:19)
Sveikutės, va grįžau tik ką iš Marijampolės - galųųųųųųųųų gale išsislaikiau teises (iš trčio karto), pasitaikė labai malonus egzaminuotojas, pastrižas parkavimas (beje koks parkavimas iš karto pasako kai paduodi dokumentus - tipo kompas parenka maršrutą ir parkavimą ir iš karto pasako - Kaune man net maršruto nepasakė  schmoll.gif ), aikštelėj viskas buvo gerai, tik tiek kad lijo, bet nieko, maršrutas papuolė pats ilgiausias, bet ačiūD Marijampolės tik kelios sudėtingesnės sankryžos ir išlaikiau. Aišku klaidų buvo (jaučiu Kaune su tokiom klaidom vėl pravalas būtų buvęs) : dalį kelio be šviesų važiavau, nežiūrėjau per petį "aklojoj zonoj", su trečia pavara posūkį ėmiau - bet vnzo rezultatas teigiamas good.gif Visoms patariu geriau laikyt mažesniuose miestuose - Kaune bent jau diiidelis ir baisus nusistatym as iš karto prieš žmogų  blink.gif ir sėkmės visoms laikančioms, kažkada turi pasisekti tik turėkit kantrybes  4u.gif


Sveikinu Dasha 4u.gif As taip pat mastau Marijampolej laikyti vairavima g.gif Baisiai bijau Vilniuje doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 25, 20:49)
Na gal as jos bijau del to, kad tik pora kartu bandziau... mane mokino ir su rankiniu ir be... bet niekaip nepamenu kaip be rankinio reikia pradet judet, nes kazkaip gatvese patogiau be rankinio...  ax.gif  Gal del to taip ir netvirtai jauciuosi, nes mazai praktikos...  doh.gif


O mane su rankiniu nemokino schmoll.gif reikes paprasyti, kad pamokytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievune: 26 birželio 2007 - 08:05
QUOTE(organizatore @ 2007 06 25, 19:46)
as ant estakados gestu daznai...o egzaminas regitroj jau ant nosies  blink.gif

jauciu klaida darai kaip as is pradziu - as sustodavau i is laimes abi kojas nukeldavau - o begis imustas ir gesta, tu labai labai neskubek, sustok uztrauk rankini, padarai laisva ir tada kojas nukelk, o kai jau pradedi vaziuot - aprase jau mirksiukas.gif svarbiausia neskubek ir galvok ka darai 4u.gif

QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 06 25, 21:42)
Nu nereikia tokių apibendrinimų - yra ir Kaune ir tų malonių ir fainų ir kokių tik nori per akis. Kaip ir visur visko. O šiaip - patarimui iš principo nepritariu, nes jei pasiruošęs išlaikyti, turi išlaikyt bet kur. tongue.gif
Papildyta:

nieko juokingo - mano mašiniukas irgi prieš teises atsirado  biggrin.gif

as turiu pilna teise rasyt savo apibdendrinimus kokius as noriu tongue.gif zinoma, visur visokiu zmoniu yra, sutinku simtu proc (jau kazkuriam poste net ta rasiau), o mano patarimu naudotis ar ne pritart ar ne - tavo reikalas. smoke.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2007 06 26, 09:01)
jauciu klaida darai kaip as is pradziu - as sustodavau i is laimes abi kojas nukeldavau - o begis imustas ir gesta, tu labai labai neskubek, sustok uztrauk rankini, padarai laisva ir tada kojas nukelk, o kai jau pradedi vaziuot - aprase jau  mirksiukas.gif  svarbiausia neskubek ir galvok ka darai  4u.gif
as turiu pilna teise rasyt savo apibdendrinimus kokius as noriu tongue.gif zinoma, visur visokiu zmoniu yra, sutinku simtu proc (jau kazkuriam poste net ta rasiau), o mano patarimu naudotis ar ne pritart ar ne - tavo reikalas. smoke.gif
plius del lengvumo islaikymo is esmes kalbejau apie keliu sudetinguma ir eismo gausa - nu tu manes neitikinsi kad tiek Kaune tiek pvz kad ir toj pacioj Marijampolej toks pats intensyvus eismas ar niekuo nesiskiria eismo salygos - nu niekaip  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 26, 10:03)
as turiu pilna teise rasyt savo apibdendrinimus kokius as noriu tongue.gif zinoma, visur visokiu zmoniu yra, sutinku simtu proc (jau kazkuriam poste net ta rasiau), o mano patarimu naudotis ar ne pritart ar ne - tavo reikalas. smoke.gif

Koks čia reikalas biggrin.gif - teises jau lyg ir turiu, tai kad ir reikalo nebelabai tongue.gif , visa kita - irgi asmeninė patirtis. Susidūriau su normaliais, kaip ir ne viena kita smile.gif O neseniai artimas žmogus net pas labai prasto būdo išsilaikė. Bet išsilaikė. Charakteris charakteriu, bet nepila nepadarytų klaidų. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 26 birželio 2007 - 14:46
Asmuo gali atsiimti vairuotojo pažymėjimą Kauno filiale

Jau padarytos mano teises - leksiu siandien atsiimti clap_1.gif:
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 27, 09:25)
Oho kaip greit! Sviekinu! thumbup.gif  Dabar pirmyn i kelius!  4u.gif

labai greitai, turint omeny, kad pirmadienis nedarbo diena (nors ir siaip man atrodo, kad Regitra pirmadieniais nedirba), tai cia jau va 3dieni is ryto ir yra good.gif saunuoliai, patinka man ta nauja bendra sistema Regitros visoj Lt.
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 06 25, 21:46)
as ant estakados gestu daznai...o egzaminas regitroj jau ant nosies  blink.gif

nebijokm tos estakados,jei uzdusi viena kart tai gi nieko baisaus cia ne kritine,tik aisku nepasimesk ir is antro karto tikrai uzvaziuosi.
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2007 06 27, 19:06)
nebijokm tos estakados,jei uzdusi viena kart tai gi nieko baisaus cia ne kritine,tik aisku nepasimesk ir is antro karto tikrai uzvaziuosi.

man jau juokinga, du kart pakeiciau egzamino data...nesijauciu gerai prie vairo, nors liko vienas vairavimas, todel dar ketinu nemazai papild jamt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 06 27, 19:48)
man jau juokinga, du kart pakeiciau egzamino data...nesijauciu gerai prie vairo, nors liko vienas vairavimas, todel dar ketinu nemazai papild jamt  blink.gif

jei tik turi galimybę būtinai imk papildomų - nes aikštelę tai turi mokėt net vidury nakties prikelta g.gif gatvėj irgi neturėtum pasimest, mokėt eismą, ženklus, linijas stebėt... nu vnzo. viską turi žinot ir mokėt
Atsakyti