Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

Mes ruošėmės atnaujinti savo minkštąją dalį (kampą), tai pakraupom nuo kainų doh.gif
Jei keiti spyruokles, poroloną bei gobeleną,tai kainos yra nuo 1000 lt. Pagalvojom,kad geriau nusipirkti naują, bet...ką žinai, kokios jis bus kokybės. Tai vis dar neapsisprendžiam,bet labiau širdis linksta prie naujo baldo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2010 09 22, 22:16)
Mes ruošėmės atnaujinti savo minkštąją dalį (kampą), tai pakraupom nuo kainų doh.gif
Jei keiti spyruokles, poroloną bei gobeleną,tai kainos yra nuo 1000 lt. Pagalvojom,kad geriau nusipirkti naują, bet...ką žinai, kokios jis bus kokybės. Tai vis dar neapsisprendžiam,bet labiau širdis linksta prie naujo baldo  wub.gif



Is tiesu, kainos yra dideles. Mes neseniai atnaujinom sofa-lova, mokejom 350. Skambinant visokiu kainu buvo - nuo 270 iki 500 (cia tik uz gobelena). Tai tie, kur uz 270, taip ir neatvaziavo iki musu, prizadedavo, laika suderindavom, - ir ner. Taip kelis kartus, kol atsobodo laukti ir teko ieskoti kitu.

O del apsisprendimo - mano manymu, tie baldai, kurie yra pigesni, labai abejotinos kokybes. Ir spalvu pasirinkimas ribotas. O dabar mes pasidareme lova itin tinkancia kambariui, priderinta spalviskai prie tapetu. Tokios tikrai nebuciau nusipirkus. Pries atnaujinant ja, irgi galvojau pirkti, bet supratau, kad nusipirkus, dar noresiu pakeist gobelena...
Atsakyti
Noretume pakeisti minkstu baldu gobelena trivietei, dvivietei sofai ir foteliui. Gal galetumet kazka parekomenduoti Kaune? Aciu
Atsakyti
Sveiki! Gal kas bande pasikeisti gobelena sofai ar minkstam kampui namu salygomis? Idomu, ar imanoma ir ar buna pirkti kur toki iranki,kur ta gobelena,,prisaudo,,? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 11 16, 10:22)
Sveiki! Gal kas bande pasikeisti gobelena sofai ar minkstam kampui namu salygomis? Idomu, ar imanoma ir ar buna pirkti kur toki iranki,kur ta gobelena,,prisaudo,,? g.gif

Tokiu aparačiukų galima nusipirkti "Senukuose", aš juos šautuvais vadinu biggrin.gif Į juos dedasi tokios kabės, kaip popieriui suspausti, tik jos nesusilenkia, o įsišauna kaip vinukai ir laiko gobeleną. Jei nelabai sudėtingų formų sofa, tai tikrai įmanoma pačiam atsinaujinti. 4u.gif
Atsakyti
Aciu! Mastau pati pabandyti,tik bijau,kad nesugadinciau visai! doh.gif
Atsakyti
Gerb. Zemes,
nejaugi mes nepažįstami žmonės galime įvertinti tamstos sugebėjimus ir pasakyti, kad galite padaryti tą ar aną. Keistas retorinis klausimas.

Aš manau, kad negalite, nes:
1.Nežinote, kur nusipirkti tą "šautuvą" (o dar "šovinius" reikia mokėti pasirinkti)
2.Abejojate sugebėjimais ir klausiate kitų.
3.Skaityti iš pradžių.

Vis tiek linkiu sėkmės. Trečia sofa nemeluoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerb. Daina! keistas retorinis atsakymas ax.gif ! 1. Jei yra tokia tema-tai ,manau,kad paklausti galima. 2. Pamastyma apie sugebejima skyriau sau, o ne asmeniskai jusu prasiau ji ivertinti. 3.Skaityti is pradziu. Sekmes 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 11 16, 09:22)
Sveiki! Gal kas bande pasikeisti gobelena sofai ar minkstam kampui namu salygomis? Idomu, ar imanoma ir ar buna pirkti kur toki iranki,kur ta gobelena,,prisaudo,,? g.gif

Mes keitėm. Gobelenus ir visą kitą pirkom tuom prekiaujančia firma, internete susiradom, mums ten sakė - jei nedaręt nedarykit... nes pradeda, nesigauna, paskui meistrai nebeapsiima... ale gerai gavosi... Prieš nusprendžiant... pertraukdami sofą turit joms išsikirpt iškarpas, kaip ir rūbams. Vietomis siūlės susiuvamos iškart, vietomis tiesiai prie korpuso tvirtinamos. Ten dar papildomi tvirtinimo šniūrai prisiuvami, kad nevaikščiotų vėliau gobelenas arba tokie spec. medžiaginiai galai, kuriuos vėliau prišaudo. Prie gobeleno siuvasi sintiponas... ar dar koks paminkštinimas... Mes dar dėjom kažkokią medžiagą, kad tas sintiponas neišsidraskytų... Jei minkštas kampas be jokių apvalumų - ale kvadratukų rinkinys, tikrai tada nesunku, galima net seno nenuvilkus, tiesiog naują gobeleną uždėt. Nuvilksit - gausit prie gobeleno siūt paminkštinimą... nors galim ir viena, o paskui kitą prišaudyt - čia fantazijos reikalas. Mes atsargiai ardėm ir viską foto fiksavom, kad jei netyčia ką pamirštume... žinotume kaip buvo.
Dėl šautuvo - reik atsižvelgt ten į jo galingumą, būna labai skysti, netinka baldams, būna statybiniai labai galingi - kai su tokiu prišausi ... Aš rinkausi šautuvą, kad ne visai plonas kniedes šaudytų, o dydis daug maž būtų toks kokiomis buvo jau prišaudyta pertraukiama sofa. Tarkim vaikų mažoji lova prišaudyta su labai siauromis ir ilgais dantukais kniedėm, matyt kad užraitymas smulkus, mūsiškė panašiai kaip sąsiuviniai būna... Būna dar tokios kniedes - vinukai, tas tai plaktuku susikalt galim. Tarybiniais metais duris dermantinu visi kalė jomis. Tai tiek - šiek tiek info apsisprendžiant 4u.gif
Papildyta:
dar... viena tikriausiai nebūčiau pajėgus, pasirodė kad aptraukiant reik įtempt ir tam jėgos reikia, ir tuo šautuvu kur priėjimas sunkus, būčiau neprišaudžius, jėgelių mažoka.
Atsakyti
O aš ieškau įdomesnių gobelenų, nes visur tas pats per tą patį. Tik kažin, ar rasiu, ko norėčiau g.gif Kažkur buvau mačiusi man patinkantį gobeleną, išpieštą vynuogėmis ir rožėmis thumbup.gif Gal kas matėt ką nors panašaus?
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 01 19, 09:59)
O aš ieškau įdomesnių gobelenų, nes visur tas pats per tą patį. Tik kažin, ar rasiu, ko norėčiau  g.gif Kažkur buvau mačiusi man patinkantį gobeleną, išpieštą vynuogėmis ir rožėmis  thumbup.gif Gal kas matėt ką nors panašaus?



Kažką panašaus mačiau praeitą vasarą prie Audėjo... Tik gal jūs labai konkretaus ieškote?
Atsakyti
Audėjo gobelenus internetiniame puslapyje peržiūrėjau, nieko panašaus neradau. Bet gal jie vietoj daugiau gobelenų turi?
Atsakyti