Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

Bijau sumeluoti, bet atrodo sake, kad dirbtuve jo Vilniuje. Bet atnaujino baldus ir mano vieniem pazistamiems is Traku, tai kad kaip suprantu dirba ir kituose miestuose. tiesiog baldus atsiveza i savo dirbtuve ir po to atveza seimininkams smile.gif
Atsakyti

Mes labai kokybiškai ir pigiai atsinaujinom minkštus baldus.Likau labai patenkinta. Meistras dirba vienas, gal todėl mums pasirodė labai nebrangu - tik reikia patiems nuvežti. Jei domina, galiu drasiai rekomenduot.
Atsakyti
o kiek kainavo?
idomu kiekkainuotu pakeist kampo gobelena,arba bent sedimosios dalies?
Atsakyti
Man irgi idomu kiek galetu kainuoti pakeitimas kampines sofos. g.gif Baldu rojuje nusipirkau kampine sofa eko odas garantija dave 6 men uz mazdaug 8 men oda suskilo ir pradejo trupeti doh.gif Iki siol nervuoja tie trupiniai i diena po 2 kart reikia issiurbti ta plota aplink sofa.
Atsakyti
sveikutes, turiu toki klausymeli, noreciau uzdengti savo sena sofa panasiai kaip uzdengiamos kedes su tokiom 'suknelem' , gal kas esate dariusios ka panasaus ir galite atsiusti lekala kaip pavyszdi? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
gal zinot kas kokybiskai ir nebrangiai pervelka baldus kaune, kiek skambinausi tai uz kampo perviklima nori 500-700lt plius gobelenas kainuoja. tai uz koki 1200 juk galima ir nauja balda nusipirkt. kazkokia nesamone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 08 24, 16:39)
sveikutes
gal zinot kas kokybiskai ir nebrangiai pervelka baldus kaune, kiek skambinausi tai uz kampo perviklima nori 500-700lt plius gobelenas kainuoja. tai uz koki 1200 juk galima ir nauja balda nusipirkt. kazkokia nesamone doh.gif


tai tokiu baldu ir neapsimoka pertraukinet schmoll.gif o siaip, jei norit pigiai, galit pamegint ir pacios, jei netingit ax.gif mano mama nusipirko prisaudytoja ir pertrauke du fotelius ir sofa-lova, aisku modelis nebuvo is kringeliuotu/garbanotu biggrin.gif as kazkada pertraukinejau pas labai rekomenduota meistra, bet man baldus sugadino doh.gif ir po poros kartu koregavimo-PASITEPE biggrin.gif Jis is Kauno ir vienas siulomiausiu biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

O išgulėtą lovą (sofą-lovą) įdomu gali atnaujint? unsure.gif

reikėtų ir pervilkt, bet labiausiai tai nervija duobė. doh.gif

bet jei tai kainuoja tūkstantį, kaip čia kažkas rašė, tai eina sau, naują galima nuspirkt...
Atsakyti
gerai ir beveik uz aciu - taip nebuna.

Padorus meistras tikrai nores daugiau negu 500 Lt. Tik neprasidekite su kazkokia moteraite, kuria rekomenduoja Gritija.
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2010 08 30, 17:15)
gerai ir beveik uz aciu - taip nebuna.

Padorus meistras tikrai nores daugiau negu 500 Lt. Tik neprasidekite su kazkokia moteraite, kuria rekomenduoja Gritija.



Gal aš nelabai aiškiai suformulavau, ko man reiktų...sad.gif T.y. gal nelabai supratau pati rašydama.

Pervilkimas ne taip svarbu, dabar aišku, kad jo man nereikia. Nes tam ir ieškau meistro - kad sutaupyčiau, nepirkdama naujo baldo. Tik noriu, kad duobės nebūtų po nugara - tai ten čiužinys sofos-lovos, berods su spyruoklėm, tai gal kuri subyrėjus. Kadais taisė jau, ir tikrai ne už tūkstančius. schmoll.gif
Atsakyti
iš patirties pasakysiu, kad trečdalį ar net pusę darbo laiko suryja baldo senojo "rūbo" nuvilkimas. Va, jei su meistru sutartumėte, kad tai pati padarysite ir nesugadinsite "iškarpų", tai gal ir nekainuos 500.

Tačiau norint "sugaudyti" spyruoklę ar kelias, reikės dar purtyti piniginę. Gerai, jei dar konstrukcinių detalių nereikės keisti ar tvarkyti. Va, kodėl nė vienas meistras nenori nusipiginti, nes "nenurengus" baldo, nepasakysi, ką ten dar reikės tvarkyti ir kiek tai tiksliai kainuos.
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2010 08 30, 17:40)
Laba diena,

O išgulėtą lovą (sofą-lovą) įdomu gali atnaujint?  unsure.gif

reikėtų ir pervilkt, bet labiausiai tai nervija duobė.  doh.gif

bet jei tai kainuoja tūkstantį, kaip čia kažkas rašė, tai eina sau, naują galima nuspirkt...


sia beda taisydami, mums ir sugadino baldus (nelieciant pacios medz. aptrauk) doh.gif noredami matyt patys sutaupyti, jie toje vietoje iskirpo dali issedetu porolonu ir sudejo naujus (taip as galvoju) Bet profesionaliai (ka ten , net ir paprastai) nepapavyko ir gavosi kalnai doh.gif biggrin.gif

bukit atsargios, issiaiskinkit 4u.gif
Atsakyti