Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

aciu tau labai, Ieva-Pieva. zinoma, blogiausiu atveju teks ieskot vienspalvio, bet labai noreciau rasti tokio kaip lova. apejau visus Siaulius ir niekur nera:(
Atsakyti
ir dar norejau paklaust, ar cia man tik vienai vietoj nuotraukos ikeltos kryziukas matosi? tikiuosi kitos matote mano lovyte, nes kitaip pagalbos sauksmas tikrai liks be atsako:(
Atsakyti
nu bandau iklet nuoroda sofutes, kokio gobeleno man labai reikia.

http://www.supermama...lbum&album=4865
Atsakyti
O kur Šiauliuose rasti gero gobeleno?
Atsakyti
Siaip turbut didziausias pasirinkimas ŠPN, dar yra "Senojo dvaro" aikstej audiniu parduotuvej gobelenu.
Atsakyti
QUOTE(laurra @ 2005 01 24, 15:49)
Nusiziurejome mums patinkanti komplekta, bet liko ne maziau svarbus klausimas-gobelenas. Akys kazkaip krypsta prie sviesesniu,bet tamsus turbut zymiai geriau, juolab, kad namie mazas vaikas. Pagal kokius kriterijus gobelena rinkote jus? Kokius geriausia rinkti-lietuviskus, ar importinius? gal kas turite kokiu nuotraukyciu  rolleyes.gif Prasau, patarkite


Mes turejom panasios fakturos, kaip kad bulviu maiso, tai tikrai puikiai valesi, nesipukavo, o del spalvos,- ant šviesenes labiau matosi sulaistymai, ant tamsesnio audinio rysenes dulkes... Musu buvo morkos spalvos - per viduriuka smile.gif Labai patenkinti buvom.
Atsakyti
na mano tevai ka tik persivilko savo baldus privaciai kaune pas viena zmogeli. ir patenkintiu buvo, yiek kokybe tiek kaina.
beje jis tik rudeni, ziema pervilkineja baldus.
pasiskambinkit Adolfui 385 249.
Tikiuosi patiks kaina ir kokybe! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziauzas @ 2007 11 16, 12:13)
na mano tevai ka tik persivilko savo baldus privaciai kaune pas viena zmogeli. ir patenkintiu buvo, yiek kokybe tiek kaina.
beje jis tik rudeni, ziema pervilkineja baldus.
pasiskambinkit Adolfui 385 249.
Tikiuosi patiks kaina ir kokybe! smile.gif


O gal žinai ar jis ir taiso??? pas mumi sulužo sofos- kampo detale, kur leidžia ištiesti... Tai dabar meistro ieškom.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ziauzas @ 2007 11 16, 13:13)
na mano tevai ka tik persivilko savo baldus privaciai kaune pas viena zmogeli. ir patenkintiu buvo, yiek kokybe tiek kaina.
beje jis tik rudeni, ziema pervilkineja baldus.
pasiskambinkit Adolfui 385 249.
Tikiuosi patiks kaina ir kokybe! smile.gif


O idomu gobelena pas ji reikia patiem isigyti, ar jis kanors gali pasiulyti g.gif
Atsakyti
o sakykit, ar butu galima padaryti...nusiziurejom kampa, bet mums nepatinka ten siulomi gobelenu pavyzdziai, nes esam nusiziureje viena grazu gobelena Audejo, bet butent audejo pavyzdziu si parduotuve neturi. kazin kaip reiktu padaryti kad mums padarytu ta kampa butent su tuo gobelenu...
Atsakyti
Sveikos, kaip manot ar miegama lova verta naujyt ar verciau nauja nusipirkti? siaip ji kaipi ir nesuluzus bet po vaiko sokinejimo pradejo labai visa grigzdeti doh.gif sakau atnaujintu tas spiruokles gal butu kaip nauja ir kur kas pigiau g.gif ar kaina panasi gautusi sudejus viska g.gif
Atsakyti
gal zinote kas Vilniuje pervelka sofas is medziaginiu i odinius??

ir gal kam reikia naturalios storos odos baldu pervilkimui:juoda, balta,beige po 50Lt/m2
Atsakyti