Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

neperseniausiai Kauno dienoj buvo skelbimas, kad prekiauja itališkais gobelenais ir užuolaidomis didmeninėmis kainomis. Adresas - Nemuno g. 10 (lygtai), netoli gaisrinės.
Atsakyti
Esu siek tiek padirbusi baldu salonuose, tad gal kam padesiu su savo komentarais. Gobelenu yra ivairiausiu, jei jums priimtini baldai nepatinka su siulomu gobelenu gana dazna parduotuve sutiks juos aptraukti jusu norimu ir issirinktu gobelenu (Gaila to baidosi didziosios parduotuves SBA baldai ir pan.). Nepatingekit apvazineti ir paziureti po baldiniu audiniu parduotuves. Pries kelis metus labai teigiami atsiliepimai buvo apie " Litenos" parduodamus audinius. Verta nuvaziuoti, net jei suradote parduotuveje jums priimtina audini ir jo spalva todel, nes ant didelio ploto pasimato daug daugiau detaliu, audinys gali nuo to patamseti, pasvieseti smile.gif
Apie sudeti. Kuo daugiau medvilnes tuo greiciau audinys susideves. Pamenu, kad zmones pirkosi sofa su 70 proc. medvilnes turinciu gobelenu. Jie pirkosi lizingu 12 men. Praejus 10 men. jie jau vel atejo pas mus, todel, kad gobelenas jau neatlaike nuolatinio naudojimo blush2.gif Tad jei renkates sofas, foteliukus kuriuos gana daznai naudosit pasidomekite koks yra to gobeleno trinties koeficientas. Kuo jis didesnis tuo geriau, tuo ilgiau jis atlaiko. Trinties koeficientas vykdomas taip: du diskai greitai sukasi ant audinio. Bandymas nutraukiams tuomet, kad nutruksta audinio 3 siulai. Medvilniniai atlaiko 14-25 000 apsuku. Yra tokiu kur 60000 ir daugiau bigsmile.gif
Dar is savo patirties galiu rekomenduoti barchatinius audinius, dauguma ju sintetiniai, bet super gerai valomi. Atsparus trinciai ir jei yra mazu vaiku nepamainomas dalykas. Jei labai bijote teplumo rinkites marguti gobelena ji paderindami su kontrastingu vienspalviu gobelenu. Patikekit vaizdas gali buti thumbup.gif Jei reikes pagalbos bandysiu jums pagelbeti.
Dirbtina oda gerai, bet ji gana greitai suskilineja, nutrupa doh.gif Naturali - labai slidi. Svecio ant tokio baldo praktiskai gali nepavykti paguldyti schmoll.gif
Kas dar? Labai pigiais audiniais nesizavekite, nes jie nebus nei atsparus, nei geri. Imanomas tampymasis, nuo sedejimo atsiradusios rauksles ir pan. Tas pats budinga ir daug medvilnes turintiems gobelenams. Pardaveja siulydama baldus turi ismanyti ir apie ju gobelenus, daznai vyksta baldiniu audiniu parduotuviu prezentacijos ir pan. kur pardavejams teikiama si informacija. Tik gal nenoras ilgai aiskinti jas privercia atsakyti, kad visi geri rolleyes.gif Deja, teko ir man tai isgirsti...
Kas liecia pacius baldus vel atskira tema. Galeciau kalbeti ir kalbeti, bet gal jau ir uzteks doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 02 gruodžio 2005 - 09:45
Savanoriu pr. Salia Baldu Rojaus tik kieme yra isiskurusi "Litena". Dar pasiieskok "Dinaso" jie paprastai turi ne itin brangiu ir sakyciau pakankamai geru gobelenu biggrin.gif
Atsakyti
As labai norejau kazkokio atsparesnio, patikimesnio gobeleno, bandziau cia ir kitur kazka aiskintis, bet galu gale issirinkau ne toki, kokio is pradziu norejau blush2.gif
Vis delto nusvere gobeleno patikimas, o ne geros trinties ir kitos charakteristikos. Tie visi gobelenai, kuriu trinties koeficientas apie 60000, jau tokie „kulka nepersaunami“ (rusiskai sitas posakis geriau skamba biggrin.gif ), vos ne tokia atsiprasant klijonke, jau tokios neidomios fakturos, kad tokiu tikrai man nesinorejo. Nemieli jie man ir viskas schmoll.gif
Mano pasirinktas gobelenas irgi Litenos, dylinimo testas - deja tik 26000, o sudetis – 67 proc. akrilo, 33 proc. medvilnes. Dar ten kazkokia charakteristika – 480 g/m2. Netgi nenusvere argumentas, kad del katino tureciau rinktis kazka tvirtesnio blush2.gif - pagalvojau, kad jis vis tiek pas mane tvarkingas, nagu i baldus negalanda ir nieko negadina.
Jau uzsisakiau baldus, turetu iki Kaledu padaryti. Tik ilgainiui paaiskes, ar geras buvo mano pasirinkimas.
O kad pardavejos daznai nesivargina aiskinti apie gobelenus, tai tikra teisybe. Pasako, kad siais laikais visi gobelenai kokybiski ir geri ir viskas – tipo, rinkis, ka nori.
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2005 12 02, 10:22)
As labai norejau kazkokio atsparesnio, patikimesnio gobeleno, bandziau cia ir kitur kazka aiskintis, bet galu gale issirinkau ne toki, kokio is pradziu norejau  blush2.gif
Vis delto nusvere gobeleno patikimas, o ne geros trinties ir kitos charakteristikos. Tie visi gobelenai, kuriu trinties koeficientas apie 60000, jau tokie „kulka nepersaunami“ (rusiskai sitas posakis geriau skamba  biggrin.gif ), vos ne tokia atsiprasant klijonke, jau tokios neidomios fakturos, kad tokiu tikrai man nesinorejo. Nemieli jie man ir viskas  schmoll.gif
Mano pasirinktas gobelenas irgi Litenos, dylinimo testas - deja tik 26000, o sudetis – 67 proc. akrilo, 33 proc. medvilnes. Dar ten kazkokia charakteristika – 480 g/m2. Netgi nenusvere argumentas, kad del katino tureciau rinktis kazka tvirtesnio  blush2.gif - pagalvojau, kad jis vis tiek pas mane tvarkingas, nagu i baldus negalanda ir nieko negadina.
Jau uzsisakiau baldus, turetu iki Kaledu padaryti. Tik ilgainiui paaiskes, ar geras buvo mano pasirinkimas.
O kad pardavejos daznai nesivargina aiskinti apie gobelenus, tai tikra teisybe. Pasako, kad siais laikais visi gobelenai kokybiski ir geri ir viskas – tipo, rinkis, ka nori.


As kai uzsisakinejau baldus rinkausi irgi is "Litenos'. Maniskis koeficientas tik 60 000 apsuku, bet jis minkstutis, gana plonas. Bet dziaugiuosi, nes jau pora metu ji naudojam kiekviena diena (vieno kambario butas), valosi thumbup.gif neistyso, neissisedejo, nesusiburbulavo. Na zodziu dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 12 02, 10:31)
As kai uzsisakinejau baldus rinkausi irgi is "Litenos'. Maniskis koeficientas tik 60 000 apsuku, bet jis minkstutis, gana plonas. Bet dziaugiuosi, nes jau pora metu ji naudojam kiekviena diena (vieno kambario butas), valosi  thumbup.gif neistyso, neissisedejo, nesusiburbulavo. Na zodziu dziaugiuosi  biggrin.gif


60 000? blink.gif Tai jau cia ne "tik" 60 000, o NET 60 000. Pas mane bus daug maziau - 26 000 doh.gif Kai uzsisakinejau, sita dalyka maciau, ir tai siek tiek mane gasdino, bet vis delto surizikavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 10 18, 09:48)
Sveikos merginos  4u.gif

Turiu tokia problema  ax.gif  Turiu odinius baldus, bet jie per ilga naudojimasi siek tiek susidevejo. O tai yra, kad per kai kurias vietas (per siules) suplyso  cray.gif  Tai problema tame, kad reikia tokio arba siuvejo, arba tokio zmogaus, kuris pervilktu nauja oda baldus. Tai vat  blush2.gif  Tai jeigu turite kokiu nors pasiulymu, ar telefono numeriu, kur galeciau pasiskambinti, tai buciau labai dekinga  4u.gif

sveika, pazistu toki viena bet cia kaune, zmogus pertraukia baldus tiek is odos bei gobeleno. jei nori ir dar nepervelu pasiskambink Adolfas , kaune 385249
Atsakyti
Ieškau kas galėtų pigiai atnaujinti minkštus baldu, bet esmė tame kad norime sofų šonams panaudoti dabar madingą "karvės odą". Gal kas žinot ar būna tik natūrali tokia oda, ar būna ir dirbtinė. Veiksmas vyktų Klaipėdoje.
Atsakyti
nu gal as ir zioplai paklausiu, bet is kur jus zinojote kiek to gobeleno reikia? ar pirma pasiema pervilkejai ir tada pasako kiek reikes?
Atsakyti
o man tai tokia beda: pries pora metu pirkom lova ir dabar labai labai reikia tokios pacios medziagos aptraukti pufui. baldu parduotuvej, kur pirkom lova sake, kad jei tarp skaiuciu pas juos nera(o nebuvo), tai gamintojai greiciausiai jau iseme is gamybos sita gobelena. noreciau idet cia lovos nuotraukyte- gal kur nors atraizose ar gobelenu parduotuvej kokioj uzmatet tokio gobeleno kuri nors, bet nemoku ikelt nuotraukos sad.gif
Atsakyti
Mes savo senąjį komplektą persivilkom patys, taip pat ir vaikų lovas. Pirmą kartą kvietėm meistrus, tai už keleto sulūžusių spyruoklių pakeitimą sumokėjom 200Lt. Tada vyras nusprendė, kad nėra ko mokėti tokių pinigų. Kai komplektas nusidėvėjo, nuardėm gobeleną, pirkom naują ir nuvežėm siuvėjai, kuri už 20Lt pasiuvo (pagal seną) užvalkalą. Na, o spyruokles keitė pats vyras, aš prisiuvau poroloną, ir pritvirtinom naują gobeleną. Taip mums baldų pervilkimas kainavo tik gobeleno kaina ir siuvėjos darbas thumbup.gif . Aišku, šiuolaikinių baldų turbūt jau nepervilktume, nors niekada nesakyk niekada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 28 gegužės 2006 - 18:13
QUOTE(levrete @ 2006 05 28, 16:32)
o man tai tokia beda: pries pora metu pirkom lova ir dabar labai labai reikia tokios pacios medziagos aptraukti pufui. baldu parduotuvej, kur pirkom lova sake, kad jei tarp skaiuciu pas juos nera(o nebuvo), tai gamintojai greiciausiai jau iseme is gamybos sita gobelena. noreciau idet cia lovos nuotraukyte- gal kur nors atraizose ar gobelenu parduotuvej kokioj uzmatet tokio gobeleno kuri nors, bet nemoku ikelt nuotraukos sad.gif

va tokio gobeleno reikia
user posted image
man atrodo, jei tokio pat nerasi, puikiai tiks tamsiai ar šviesiai rudas vienspalvis mirksiukas.gif
Atsakyti