Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų atnaujinimas

Gal kas bandėte pačios atnaujinti fotelį? Kur ieškoti po gobelenu dedamų minkštų detalių ir kaip viskas daroma?
Atsakyti
QUOTE(pepė ilgakojinė @ 2013 10 21, 12:46)
Kur galima nusipirkti tokio kaip veltinio baldų paminkšinimo?

Miestas? Jei Kaune, tai perku bazeje 5 sandelio gale (nuo pieno kombinato)
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2013 10 24, 21:17)
Miestas? Jei Kaune, tai perku bazeje 5 sandelio gale (nuo pieno kombinato)
Ačiū.
Miestas tai Vilnius, bet kartais ir Kaune būnu. O gal žinote kaip ta medžiaga vadinasi ir kokiose prekėse jos ieškoti? Ar paprastose medžiagų parduotuvėse? g.gif
Atsakyti
Norėčiau atnaujinti turimą minkštą kampą. Gal kas į pm galėtų gerą meistrą rekomenduoti, kad nebūtų brangininkas. Biudžetas labai ribotas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lenacka1117 @ 2015 12 22, 21:57)
Norėčiau atnaujinti turimą minkštą kampą. Gal kas į pm galėtų gerą meistrą rekomenduoti, kad nebūtų brangininkas. Biudžetas labai ribotas  blush2.gif

o pati nenorit pabandyt? bigsmile.gif Priklausomai nuo baldo konstrukcijos gali buti labai labai nesunku... as jau pervilkau 6 fotelius ir nebegaliu sustot, kiekviena balda norisi perrengt lotuliukas.gif
Atsakyti
Su praejusiom ir ateinanciom sventem!

Galbut sioje temoje yra meistru kurie tiesiogiai kontaktuotu?
Sofa 3 daliu 180x180 su istraukiama lova bei fotelis 2daliu su reklainerio funkcija?
Gobelenas kokybiskas, praktiskas kasdieniam naudojimui, bei kokia butu siu darbu preliminari finansine israiska?
Aciu!
Atsakyti
Galiu laaaaaasbai rekomenduot ilana.lt
Iskart sakau kad jokiu budu ne reklama...

Turejom sena ale romuniska klasikini komplekta sofa ir 2 foteliai 82 metu gamybos.. Buvo tobulos formos, tik labai nusidevejo medziaga ir paralonas. Tuomet uz restavracija sumokejom apie 2.4-2.8 tukst.....( neatsimenu). Cia buvo pries 5.5 metu. Ikejos tuomet nebuvo, o uz tokio lygio kompl tokio neipirktume.
Tai yra pirmas mano gyvenime uabas kuriam nereikejo skambinti, teirautis, skubinti.... Buvo labai keistas jausmas kai padare per menesi ir net anksciau. Padare tobulai, graziau nei buvo.....

Minusas gal tas kad galimai galejo ideti geresni sedimos dalies paralona. Motina sako kad dabar uzpakalis tirpsta... Bet as nepastebiu per daug, o gal jau ir uzpakalis nebetas smile.gif

Zodziu tikrai rekomenduoju! Jei ka galesiu ideti foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 28 gruodžio 2015 - 09:36
Atsirado skylė pas mus ant odinio kampo. Ką daryti? Išeitis tik tą kampo dalį visą pervilkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 28, 09:36)
Galiu laaaaaasbai rekomenduot  ilana.lt
Iskart sakau kad jokiu budu ne reklama...

Turejom sena ale romuniska klasikini komplekta sofa ir 2 foteliai 82 metu gamybos.. Buvo tobulos formos, tik labai nusidevejo medziaga ir paralonas. Tuomet uz restavracija sumokejom apie 2.4-2.8 tukst.....( neatsimenu). Cia buvo pries 5.5 metu.
Nu nežinau, bet man atrodo žvėriška kaina. Už tiek galima kažką naujo nupirkt. Bent jau man atrodo, kad 82 metų gamybos neverta restauruot už tiek.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 28, 08:36)
Turejom sena ale romuniska klasikini komplekta sofa ir 2 foteliai 82 metu gamybos.. Buvo tobulos formos, tik labai nusidevejo medziaga ir paralonas. Tuomet uz restavracija sumokejom apie 2.4-2.8 tukst.....( neatsimenu). Cia buvo pries 5.5 metu. Ikejos tuomet nebuvo, o uz tokio lygio kompl tokio neipirktume.
Tai yra pirmas mano gyvenime uabas kuriam nereikejo skambinti, teirautis, skubinti.... Buvo labai keistas jausmas kai padare per menesi ir net anksciau. Padare tobulai, graziau nei buvo.....

Minusas gal tas kad galimai galejo ideti geresni sedimos dalies paralona. Motina sako kad dabar uzpakalis tirpsta... Bet as nepastebiu per daug, o gal jau ir uzpakalis nebetas smile.gif

Zodziu tikrai rekomenduoju! Jei ka galesiu ideti foto smile.gif

idekit foto butiniausiai, labai idomu bigsmile.gif
firma, atrodo turinti nemazai patirties, nesistebiu kad puikiai atliko darba. Baldiniu porolonu LT, man regis labai ribotas pasirinkimas, jei jie nesiimportuoja is uzsienio kokiu imantresniu, tai ir nera ka labai gero idet, pora tankiu tera unsure.gif

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 01 02, 12:10)
Atsirado skylė pas mus ant odinio kampo. Ką daryti? Išeitis tik tą kampo dalį visą pervilkti?  g.gif


iseis, zinoma.

QUOTE(pepė ilgakojinė @ 2016 01 03, 17:00)
Nu nežinau, bet man atrodo žvėriška kaina. Už tiek galima kažką naujo nupirkt. Bent jau man atrodo, kad 82 metų gamybos neverta restauruot už tiek.

jei grazios formos/ gera bukle, tai man atrodo net labai verta. O jei dar koki imantresni/idomesni/geresni gobelena parinkus tai apskritai geriau uz bet koki nauja... unsure.gif Kaina aukstoka, bet juk restauruoti net 2 foteliai ir sofa, o medziagos restauracijai irgi labai nepigios.

Atsakyti
Sveiki, ar surasiu cia gyvu smile.gif
ieskau audiniu, bet nesuradau atskiros temos bigsmile.gif gal kas informuos kur nusipirkti silkinio aksomo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2017 01 11, 11:17)
Sveiki, ar surasiu cia gyvu smile.gif
ieskau audiniu, bet nesuradau atskiros temos bigsmile.gif gal kas informuos kur nusipirkti silkinio aksomo bigsmile.gif


jums čia apmušalinio veliūro, ar tokios prašmatnos kaip tikro šilko aksomas? unsure.gif
Atsakyti