Įkraunama...
Įkraunama...

Mezginiai būsimoms mamoms

Oj, ne tikrai užtrauktukam nereikia. Ypač jei moheris. Taigi jis tamposi lengvai smile.gif
Net ir žydrai suknutei, kur nėriau vąšeliu, jokių užsegimų nedariau. Pasiduoda mezginiai, nėriniai apsirengimui laisvai smile.gif
Atsakyti
labai idomiu ideju yra... kai lauksiuos butinai cia uzsuksiu ir kazka nusimegsiu. man taip grazu kai pamatau nescias moteris su megstais rubeliais, atrodo tokios siltos, saugios smile.gif
Atsakyti
Niuma, ar toks siūliukas būtų geras?
user posted image
Atsakyti
Geras manau smile.gif Pagrinde tas plonytes moherinukes ir mezga iš tokios storio siūliuko smile.gif
Tik daugiau apie jas gal paklausinėk suknelių arba moherio temoj. Nes aš neesu mezgus tų kliošinių moherinių suknučių. Kaip tik suknelių temoj dabar Capricorn vieną nesudėtingą raštelį detaliai išsiaiškino. Gali pabandyt toj temoj pasiskaitinėt ir informaciją susirinkt iš daug žinučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 11 16, 16:30)

Labai dailūs mezginukai, man ta tunika ypač dailiai atrodo.

O čia mano darbelis būsimai mamytei:
user posted image
Atsakyti
Gal Čia yra mezgėjėlių kurios mezga mezgimo mašina,ieškau ,kaune ar aplink kauną kas gali pamokyti megzti mezgimo mašina silver reed.skolinka nelikčiau mirksiukas.gif rašyti per až
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 11 23, 09:11)
Labai dailūs mezginukai, man ta tunika ypač dailiai atrodo.

O čia mano darbelis būsimai mamytei:
user posted image

Labai grazi, elagantiska suknele wub.gif . Klausimelis, ar platinai kiek pilvuko srity, ar viskas tiesiai?
Atsakyti
atitempiu is osinkos:
user posted image

user posted image

didesni
Atsakyti
Gal kas esatka uzmate maitinancioms?
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Man atrodo kad maitinanciai butu patogu su tokiais modeliukais:

user posted image user posted image

idejas galima lengvai galima pritaikyti megztiems modeliukams.
Atsakyti
Kažkaip čia šovė mintis, kad nėra atskiros temos NĖŠTUKIŲ modeliukų. Manau būtų patogu čia rasti visokių grožių būsimom mamytėm.
Tad rodykit auksarankės ka jau esat numezgusios 4u.gif
Kas užmatė interneto platybėse nėštukių modelių schemų, aprašymų - drąsiai čia kelkit wink.gif
atsiprasau uz skolintas foto..
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti