Įkraunama...
Įkraunama...

Mezginiai būsimoms mamoms

Gaila, kad shemutes nebuvo. Cia virsus gal megztas virbalais, o apatine dalis vaseliu, nes kazkur toki rasta maciau nerta vaseliu.
Atsakyti
Rodos, kad cia panasi shemute : user posted image
Atsakyti
aš tai mezgu tokią didelę skraistę iš dviejų stačiakampių, o tada juos sujungsiu skersai, nu nemoku paaiškint ir nuotraukos įkelt nemoku blush2.gif , ot visai kokia, jeigu kam įdomu atsiųst galiu į el.paštą.
Atsakyti
Rudenine, tavo liemenė nereali - man irgi tokios reikia, juk jau ruduo ant nosies galo tupi... thumbup.gif
O kai nebereikės, padėsim kitam kartui.
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2007 08 02, 12:00)
Rodos, kad cia panasi shemute : user posted image

Man nieko nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Jau intensyviai nešiojamas:
user posted image
Atsakyti
labai panasu ir as baigineju, tik mano megstuko spalva juoda smile.gif
MEILA ispudingas mezginys thumbup.gif ir kaip tu speji ir save ir savo mergyte apmegsti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 29 rugpjūčio 2007 - 21:14
Labai gražus megztukas 4u.gif gal būtų galima raštuko, o gal ir viso megztuko schemutę? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninė @ 2007 07 27, 13:28)
Čia mano  nestuke.gif liemenė. Gal kam patiks:
Liemenė
Liemenė su rankovėmis

Labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
Dėkui už pagyras 4u.gif
QUOTE(sherla @ 2007 08 29, 22:13)
labai panasu ir as baigineju, tik mano megstuko spalva juoda smile.gif
MEILA ispudingas mezginys  thumbup.gif  ir kaip tu speji ir save ir savo mergyte apmegsti? ax.gif

Na megztuką sau tai ilgokai mezgiau, o dukrytei ėmiaus, išėjus į dekretą, laiko daugiau wink.gif

QUOTE(artita @ 2007 08 30, 07:32)
Labai gražus megztukas  4u.gif gal būtų galima raštuko, o gal ir viso megztuko schemutę? mirksiukas.gif

Na ir raštukas ir schemutė yra iš nuotraukos, pačios sugalvotas-nukopijuotas, nežinau, reiktų mėgint pabraižyt schemutę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninė @ 2007 07 27, 13:28)
Čia mano  nestuke.gif liemenė. Gal kam patiks:
Liemenė
Liemenė su rankovėmis

man labai patiko jusus liemene, labai graziai atrodo, noriu paklausti, o kaip jus kakla ir rankoves apmezget? nelabai matosi, lyg paprastomis akimis, jei galit atsakykit, labai jau dailiai atrodo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Meila @ 2007 08 29, 16:19)
Jau intensyviai nešiojamas:
user posted image

Labai grazus megztukas, tiesiog tobulas 4u.gif
Kaip jus taip spejat, as nusitverusi paprasta mezgini vos po kelias eilutes numezgu, viena koja supdama lovyte kai migdau, o taip tai visai neprieinu prie mezginio, mazoji is paskos visur eina, viska vercia doh.gif
Atsakyti
Rudeninė labai grazi liemene thumbup.gif
As irgi galvoju, kazka numegzt kai baigsiu savo megztuka-bolero blush2.gif
Irgi gerai, trumpas, pilvukas telpa thumbup.gif
Atsakyti