Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(aistutėlė @ 2009 11 24, 13:47)
iš vis negirdėta programa  g.gif

o klausiau ne dėl to.... biggrin.gif man šiaip įdomu, jei per savaitę sodyboje nebūnate, tai kas gėlynus prižiūri, ta prasme, kas laisto? nes žiūriu gėlių ir vazonuose mačiau

Jei labai uzsimanom Dubysoj issimaudyt, buna , kad ir po darbu nuvarom, juk netoli ir dar autostrada rolleyes.gif
Atsakyti
SOBIESKA 4u.gif
gal gali ką nors rekomenuoti iš gėlių, kas tiktų sodinti prie,tarp akmenų? Bet, kad būtų žemos (kad neužgožtų visai akmenukų biggrin.gif ), gausiai žydėtų, gali būti šliaužiančios, vienmetės ar daugiametės g.gif 4u.gif
Atsakyti
Nors nemanes klausi,bet man grazi levisija (lewisia),gal ir jums patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 24, 15:21)
Nors nemanes klausi,bet man grazi levisija (lewisia),gal ir jums patiks  smile.gif

Negirdėjau tokios-reikės internete nuotraukų paieškoti. O man labai patinka serenčiai (tagetės)-nereiklios gėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 24, 15:31)
Negirdėjau tokios-reikės internete nuotraukų paieškoti. O man labai patinka serenčiai (tagetės)-nereiklios gėlės thumbup.gif

aha, man ir thumbup.gif . Bet jau kai aš sodinu, tai užauga milžinės bigsmile.gif , nesvarbu, kad žemos turėjo būti lotuliukas.gif . Galvoju gal žemė labai patinka
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2009 11 24, 15:36)
aha, man ir  thumbup.gif . Bet jau kai aš sodinu, tai užauga milžinės  bigsmile.gif , nesvarbu, kad žemos turėjo būti  lotuliukas.gif . Galvoju gal žemė labai patinka

drinks_cheers.gif jeigu sodini vieną krūmą atskirai, tai tikrai užauga XXL, sodink kelis vienoje vietoje ir bus mažesni.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2009 11 24, 15:18)
SOBIESKA  4u.gif
gal gali ką nors rekomenuoti iš gėlių, kas tiktų sodinti prie,tarp akmenų? Bet, kad būtų žemos (kad neužgožtų visai akmenukų  biggrin.gif ), gausiai žydėtų, gali būti šliaužiančios, vienmetės ar daugiametės g.gif  4u.gif

oi, ju yr begales rusiu...veronika žemauge kilimine baltais ziedais zydi, gvaizdės gražu yra keliu rusiu spalvu, kupsteliais auga, čiobreliu kilimukas grazus ir dar kvepia, levisija irgi keliu rusiu yra, taciau ji daugiau sukulentiniams augalams priklauso, perkūnropiu begale(pats populiariausias tarp akmenu sodinamas augalas), šilokai, šliaužianti vaisgina, guboja irgi graziai ziurisi kai akmeni apgaubia grazu ir levandu kupsteliai...vnz.begale. Uzsidek googlej alpiunariumo augalai tau tiek ismes pavadinimu, tik spek ziureti ir derinti prie savo turimos aplinkos
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 24, 17:11)
oi, ju yr begales rusiu...veronika žemauge kilimine baltais ziedais zydi, gvaizdės gražu yra keliu rusiu spalvu, kupsteliais auga, čiobreliu kilimukas grazus ir dar kvepia, levisija irgi keliu rusiu yra, taciau ji daugiau sukulentiniams augalams priklauso, perkūnropiu begale(pats populiariausias tarp akmenu sodinamas augalas), šilokai, šliaužianti vaisgina, guboja irgi graziai ziurisi kai akmeni apgaubia grazu ir levandu kupsteliai...vnz.begale. Uzsidek googlej alpiunariumo augalai tau tiek ismes pavadinimu, tik spek ziureti ir derinti prie savo turimos aplinkos

aciuks.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti sergančių akmenlige 4u.gif :
ką dedate po akmenimis ant žemės, kad žolės neaugtų? Mačiau yra juoda agro plėvelė (jos paskirtis ant lysvių tiesti, kad žolės neaugtų)-gal ji tiktų?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 21, 13:30)
mano paraše nuotraukų yra blush2.gif bet lyginant su tavo grožiais, tai aš po krūmais slepiuosiu lotuliukas.gif
Kiek metų grožį kuriat?

Na nereikia savęs menkinti, kai prisimenu kokie "gęlynai" buvo pas mane kai nusipirkome sodybą, baisu prisiminti. Kai parėjau po pirmo pasivaikščiojimo tai kepurė buvo aplipus dygliais. Manau kad kiekvienas pasigrąžinimas jau pliusas, pas Sobiecką tai be žodžių, bet mes galim neatsilikti ir bandyti kažką gražaus pasidaryti ir pas save. Kiek leidžia jiegos ir piniginė. 4u.gif Pas mane yra akmenukų reiks imtis darbo daryti kokį akmenyną, bet bijau nugrybauti, o kažką samdytis ne tie laikai. tai jau kaip išeis taip bus gerai,pasiskaitysiu jūsų patarimų o gal kas ir išeis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita123: 25 lapkričio 2009 - 10:53
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 25, 11:51)
Na nereikia savęs menkinti, kai prisimenu kokie "gęlynai" buvo pas mane kai nusipirkome sodybą, baisu prisiminti. Kai parėjau po pirmo pasivaikščiojimo tai kepurė buvo aplipus dygliais. Manau kad kiekvienas pasigrąžinimas jau pliusas, pas Sobiecką tai be žodžių, bet mes galim neatsilikti ir bandyti kažką gražaus pasidaryti ir pas save. Kiek leidžia jiegos ir piniginė.  4u.gif Pas mane yra akmenukų reiks imtis darbo daryti kokį akmenyną, bet bijau nugrybauti, o kažką samdytis ne tie laikai. tai jau kaip išeis taip bus gerai,pasiskaitysiu jūsų patarimų o gal kas ir išeis. ax.gif

Sėkmės darbuose thumbup.gif Tik nepamiršk foto įdėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2009 11 25, 11:51)
Na nereikia savęs menkinti, kai prisimenu kokie "gęlynai" buvo pas mane kai nusipirkome sodybą, baisu prisiminti. Kai parėjau po pirmo pasivaikščiojimo tai kepurė buvo aplipus dygliais. Manau kad kiekvienas pasigrąžinimas jau pliusas, pas Sobiecką tai be žodžių, bet mes galim neatsilikti ir bandyti kažką gražaus pasidaryti ir pas save. Kiek leidžia jiegos ir piniginė.  4u.gif Pas mane yra akmenukų reiks imtis darbo daryti kokį akmenyną, bet bijau nugrybauti, o kažką samdytis ne tie laikai. tai jau kaip išeis taip bus gerai,pasiskaitysiu jūsų patarimų o gal kas ir išeis. ax.gif

biggrin.gif aciu, aciu...man irgi niekas nepadejo tvarkant aplinka, na tik MB kartais pasauktas padedavo ka nors iskasti, sukast...o visa kita po trupineli, po kampeli ...kiekvienas savaitgalis buvo parduotas ir nei truputelio nesigailiu, nes man tai teike malonuma. Pasodinu viena gele, rytojaus diena as ja jau matau kitoje vietoje...raus ...ir is naujo sodinu. Kiek jos emigravo is vietos i vieta kol kazkas pasiliko stabilaus....o buvo...raudonu serbentu voros, ezios svarainiu, po langais pasariniu runkeliu lysves, palei tvoras vos ne kas metra susodinti medziai kuriu ilgainiui vainikai taip susipindavo doh.gif ...viska teko rauti, lyginti, voluoti, truputi uzmetem geresnes zemes ir...vis dar kuriu, tik dabar jau augalus renkuosi kuo idomesnius, juk 24 arai tai kaip ir neisiples, o tureti tai noras yra biggrin.gif ir zinoma pro akmenis nepraeinu pro sali...
Svarbiausia myleti tai ka tu darai, jausti is to pasitenkinima, tai net nepastebesit pacios kaip viska pasidarysit ir niekam uz tai nereiks aciu sakyt, o ir pasitenkinimo jausmas patampa zymiai didesniu....JUK TAI PADAREME PACIOS...man atrodo cia ir yra visa esme, kai vidinis EGO yra patenkintas biggrin.gif
Atsakyti