Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Merginos gal patartumet kur ieskoti(pirkti gali buti ir internetu) trafaretu buksmedziams formuoti.Pvz.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 23 lapkričio 2009 - 15:13
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 16:11)
Merginos gal patartumet kur ieskoti(pirkti gali buti ir internetu) trafaretu buksmedziams formuoti.Pvz.user posted image

O-ho bigsmile.gif kaip įdomiai. Bet gal galima ir patiems pasidaryti iš vielos?
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 16:11)
Merginos gal patartumet kur ieskoti(pirkti gali buti ir internetu) trafaretu buksmedziams formuoti.Pvz.user posted image

Aha, atsipalaiduok...ieskojom ir mes bendrom pajegom temoj Namu aplinkoj...tai tik pas hansus ir tai sezono metu ju galima gaut...man irgi ju reiktu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2009 11 23, 16:46)
O-ho bigsmile.gif kaip įdomiai. Bet gal galima ir patiems pasidaryti iš vielos?

gal apsiimsi islankstyt bigsmile.gif ...ciur as busiu pirmoji tavo klijente, man kokia vistyte ax.gif
Atsakyti
Kad as mokeciau toki grozi islankstyt lotuliukas.gif ,bet manau mano pazystamas kalvis tikrai ta sugebetu,o liktu tik tuo tikliuku apsitraukt( visai nieko ideja).Gal pamenate kiek pas vokiecius kainavo?

Cia gal ne i tema su ta vistyte papasakosiu toki atsitikima.Uzsisakinejau pas kalvi vejarode ant pirties kamino,o vyras sako man koke vistyte dar ten pakabinkit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tada galvojau kad susproksiu is pykcio,o jis vistyte padaryti.....Bet nugalejau as,dabar ten medziotojas su sautuvu ir musu bavaras stovi biggrin.gif.Kai rasiu nuorauka idesiu,jei jums idomu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 23 lapkričio 2009 - 18:00
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 18:32)
Kad as mokeciau toki grozi islankstyt lotuliukas.gif ,bet manau mano pazystamas kalvis tikrai ta sugebetu,o liktu tik tuo tikliuku apsitraukt( visai nieko ideja).Gal pamenai kiek pas vokiecius kainavo?

Cia gal ne i tema su ta vistyte papasakosiu toki atsitikima.Uzsisakinejau pas kalvi vejarode ant pirties kamino,o vyras sako man koke vistyte dar  ten pakabinkit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As tada galvojau kad susproksiu is pykcio,o jis vistyte padaryti.....Bet nugalejau as,dabar ten medziotojas su sautuvu ir musu bavaras stovi biggrin.gif.Kai rasiu nuorauka idesiu,jei jums idomu

Pas mus tai ragana. Vyras sako:-Tegul visi žino, kas čia gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 23, 13:18)
Aciu, aciu,aciu...tuoj nosis i virsu uzsiries biggrin.gif
Dabar sedziu darbe prie kito kompo, tai tos programos pavadinimo atmintinai nezinau, kai grysiu pasiziuresiu ir galesiu parasyt mirksiukas.gif


tai kiek supratau Jūs negyvenate toje sodyboje blush2.gif g.gif , tik savaitgaliais ten vykstate g.gif

parašyk kokia ten programa bigsmile.gif . Kažin ar ne Picasa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 18:32)
.Kai rasiu nuorauka idesiu,jei jums idomu

lotuliukas.gif tai aisku, kad idomu ...dek...tai gerai , kad TB vistytes uzsimane, butu kiek blogiau jei gaidziuko

Diasaja vietoj adreso-logotipas lotuliukas.gif

Aistutele teisingai supratai, bet varyt plesti, grobti ar dar kitaip niokoti neapsimoka...apsauga greit prisistatys, kaimynai aplinkui gan sargus, na ir mano 2 moteriskes (mama ir mociute) kurena krosni, kad namukas butu siltas ir jaukus biggrin.gif

O nuotraukas apdirbu su Scrapbook Flair programa
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 18:32)
Gal pamenate kiek pas vokiecius kainavo?

cia galima ir parsisiust mirksiukas.gif siuncia po EU - persiuntimo islaidos 19eu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 11 23, 20:22)
cia galima ir parsisiust mirksiukas.gif siuncia po EU - persiuntimo islaidos 19eu  smile.gif

Nu aciu Wolke biggrin.gif ...jau dabar tai tikrai nuoroda uzsiseivinsiu
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 11 23, 20:22)
cia galima ir parsisiust mirksiukas.gif siuncia po EU - persiuntimo islaidos 19eu  smile.gif

O ten ir vištyčių yra lotuliukas.gif O "Tomas Pfilips" nežiūrėjot parduotuvėj? Gal ten būna tokių įdomybių?
Atsakyti
Wolke clap_1.gif sito as ir ieskojau.
Kai gyveni provincijoi retai nuvaziuoji,tai dazniausiai neko nerandi,arba pasako buvo bet is pirko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 23 lapkričio 2009 - 19:45
QUOTE(sobieska @ 2009 11 23, 20:01)

Aistutele teisingai supratai, bet varyt plesti, grobti ar dar kitaip niokoti neapsimoka...apsauga greit prisistatys, kaimynai aplinkui gan sargus, na ir mano 2 moteriskes (mama ir mociute) kurena krosni, kad namukas butu siltas ir jaukus biggrin.gif

O nuotraukas apdirbu su Scrapbook Flair programa

iš vis negirdėta programa g.gif

o klausiau ne dėl to.... biggrin.gif man šiaip įdomu, jei per savaitę sodyboje nebūnate, tai kas gėlynus prižiūri, ta prasme, kas laisto? nes žiūriu gėlių ir vazonuose mačiau
Atsakyti