Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(plateliai @ 2009 11 22, 22:05)


O pas jus sobieska zeme bigsmile.gif ,(kaip uosvis sako,nors ant duonos tepk )bigsmile.gif .Ar ji ten tokia buvo ar uzsivezet ax.gif ?Musu puse sklypo rudas molis,o kitas smelis doh.gif,tai mes pirkom 50  priekabu,bet mazai verysad.gif

Pas mus labai idomiai, puse sklypo priesmelis,kita puse subalansuota darzui...mes taip ir naudojames...todel ant smelio ir metam akmenis bei spygliuocius, o pastariesiems tai smelis labai patinka, meluosiu jei pasakysiu, kad zemes nedasivezem-dasivezem kokias tai 6-7 masinas durpiu, tai zole turim laistyt gan daznai, antraip lengvai isdegtu
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 22, 19:26)
Aciu 4u.gif ...nieko ypatingo, gal tik truputuka paderinta ...  blush2.gif ax.gif

Ale ir kuklumas žmonių lotuliukas.gif man iškilo klausimas-perku knygas "Gražiosios Lietuvos sodybos ir sodai" (gal 4 ar 5 knygos išleistos), bet Sobieskos grožių ten nėra g.gif Apsileidusi Jūsų valdžia, kad garsiai nešneka, kad tokie grožiai kuriami.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 22, 23:15)
Ale ir kuklumas žmonių lotuliukas.gif man iškilo klausimas-perku knygas "Gražiosios Lietuvos sodybos ir sodai" (gal 4 ar 5 knygos išleistos), bet Sobieskos grožių ten nėra g.gif Apsileidusi Jūsų valdžia, kad garsiai nešneka, kad tokie grožiai kuriami.

biggrin.gif visas ir as turiu...grazios tokios- kietu virseliu...seniunija kelis metus varste mano kiemo vartus, kad isilesciau fotografus, norejo dedikuoti kazkokiai tai nominacijai, bet man dar tvarkytis ir tvarkytis..kiemas dar be trinkeliu, namas tik vijokliais apauges... argumentai, kad dar ne viskas davesta iki galo ju nelabai tenkino, jie mat gali kadrais nuimt ir to pakaks...bet man tai to nepakaks, kad eitu ar vaziuotu pro sali ir stebetusi...ir uz ka tai sodyba buvo isrinkta...nenoriu manipuliuoti savo kampeliu vietoj kazkokiu tais laikinu aukstumu...kur man ten i zurnalus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Diasaja,pas jus gelyne matau durpiu kruveles ,jus ten ka nors pridenget?
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 09:52)
Diasaja,pas jus gelyne matau durpiu kruveles ,jus ten ka nors pridenget?

Mulčiavau tulpes, hiacintus, lelijas, krokus smile.gif
Atsakyti
A as taip ir numaniau,bet as sito niekat nedarau,tik rozes g.gif .Reik paeiskoti iformacjos.O merginos jus kokiu nors augintiniu turit?Maniskai jei tik nauja akmenuka padedi tai tuoj ji ir ,,pasisavina,,
Atsakyti
SOBIESKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

fantastika, kaip gražu... o ir gėlynai wub.gif wub.gif wub.gif Kaip sako: gyvenk ir žvenk biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai labai gražu wub.gif

O su kokia programa, tuos foto koliažus padarai? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 23, 11:21)
A as taip ir numaniau,bet as sito niekat nedarau,tik rozes g.gif .Reik paeiskoti iformacjos.O merginos jus kokiu nors augintiniu turit?Maniskai jei tik nauja akmenuka padedi tai tuoj ji ir ,,pasisavina,,

Šuo ar katė "padeda" aplinką tvarkyti? lotuliukas.gif
Dėl mulčiavimo-jeigu nori išsaugoti per didelius šalčius-reikia mulčiuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2009 11 23, 11:25)
SOBIESKA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

fantastika, kaip gražu... o ir gėlynai  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kaip sako: gyvenk ir žvenk  biggrin.gif  biggrin.gif
Tikrai labai gražu  wub.gif

O su kokia programa, tuos foto koliažus padarai? g.gif  g.gif

Aciu, aciu,aciu...tuoj nosis i virsu uzsiries biggrin.gif
Dabar sedziu darbe prie kito kompo, tai tos programos pavadinimo atmintinai nezinau, kai grysiu pasiziuresiu ir galesiu parasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 23, 13:18)
Aciu, aciu,aciu...tuoj nosis i virsu uzsiries biggrin.gif
Dabar sedziu darbe prie kito kompo, tai tos programos pavadinimo atmintinai nezinau, kai grysiu pasiziuresiu ir galesiu parasyt mirksiukas.gif

O daug vargo nuotraukas taip gražiai sudėlioti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 23, 13:20)
O daug vargo nuotraukas taip gražiai sudėlioti? ax.gif

Nzn.man tai nesunku, bet laiko siek tiek uzima, bet grazu ir ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 23, 15:46)
Nzn.man tai nesunku, bet laiko siek tiek uzima, bet grazu ir ilgam smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti