Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 10:39)
Ngi rodomes,rodomes...kur uzeit isitikint biggrin.gif

mano paraše nuotraukų yra blush2.gif bet lyginant su tavo grožiais, tai aš po krūmais slepiuosiu lotuliukas.gif
Kiek metų grožį kuriat?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 21, 13:30)
mano paraše nuotraukų yra blush2.gif bet lyginant su tavo grožiais, tai aš po krūmais slepiuosiu lotuliukas.gif
Kiek metų grožį kuriat?

Sesti metai...ir tik savaitgaliais bei per atostogas...cia musu savaitgaline ranča, pastoviai tai dienas stumiam Kaune, o sioj oazej musu dienos prasideda penktadieni popiet iki sekmadienio vakaro...nuo Kauno 50 km.rukoi padat

Diasaja nu grazu pas tave tik...akmenuku apvada reiktu nuimt, tikrai butu graziau...taip akmenys nebuna naturoje, geriau keleta didesniu pametyt, o vorele panaikint mirksiukas.gif
Pelyte aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 21 lapkričio 2009 - 12:51
QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 13:49)
Sesti metai...ir tik savaitgaliais bei per atostogas...cia musu savaitgaline ranča, pastoviai tai dienas stumiam Kaune, o sioj oazej musu dienos prasideda penktadieni popiet iki sekmadienio vakaro...nuo Kauno 50 km.rukoi padat

Diasaja nu grazu pas tave tik...akmenuku apvada reiktu nuimt, tikrai butu graziau...taip akmenys nebuna naturoje, geriau keleta didesniu pametyt, o vorele panaikint mirksiukas.gif
Pelyte aciu 4u.gif

Gal ir gera mintis. Reikės juos kitur panaudot smile.gif
Atsakyti
*SIM*SIAUS* šulinys 4u.gif
user posted image

Sobieska thumbup.gif orgijos vyks lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 21, 19:10)
*SIM*SIAUS* šulinys  4u.gif


Sobieska  thumbup.gif  orgijos vyks  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Monami-*SIM*SIAUS* atstove spaudai biggrin.gif .....gerai,gerai-kraujo rysiais susieti zmones biggrin.gif
Ale SIMSIUS spartuolis-tik vakar pamate mano pavesine, siandien jau savo sulinuka rodosi-skaldyti akmenys, dazyti siulai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 12:49)


Diasaja nu grazu pas tave tik...akmenuku apvada reiktu nuimt, tikrai butu graziau...taip akmenys nebuna naturoje, geriau keleta didesniu pametyt, o vorele panaikint mirksiukas.gif
Pelyte aciu 4u.gif

O aš siūlyčiau apvadą palikt, tik jį reiktų perdėti truputį tvarkingiau. Kiek supratau iš nuotraukos apvadas yra puslankio formos, tik ji nėra išlaikyta. Dedant iš natūralių riedulių apvadą, bordiūrą ar kokį kitą kraštą (kontūrą), kad linija išliktų taisyklinga reikia išnaudoti natūralias riedulių plokštumas. Pasirinkti kuri kontūro linija - vidinė ar išorinė bus lygi. Ir paėmus kiekvieną akmenėlį rasti jo lygiausią pusę (plokštumą) ir ją dėti į lygiąją liniją. Toks bordiūras atrodys kaip tvarkingas rėmelis.
Atsakyti
QUOTE(Albert @ 2009 11 21, 23:34)
O aš siūlyčiau apvadą palikt, tik jį reiktų perdėti truputį tvarkingiau.

Siaip butu gal ir galima akmenu eile laikyti apvadu, jei ji eitu palei zoles krasta ir akmenys, bent puse savo dydzio butu sukisti i zeme, p dabar jie paprasciausiai galima sakyti tik numesti i vora 4u.gif Nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 21 lapkričio 2009 - 22:43
QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 22:43)
Siaip butu gal ir galima akmenu eile laikyti apvadu, jei ji eitu palei zoles krasta ir akmenys, bent puse savo dydzio butu sukisti i zeme, p dabar jie paprasciausiai galima sakyti tik numesti i vora 4u.gif  Nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu

Tai gi ir bandau žmogui padėt ir paaiškint, nes kiek supratau iš nuotraukos mintis buvo būtent apvadą sudėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Albert @ 2009 11 21, 23:49)
Tai gi ir bandau žmogui padėt ir paaiškint, nes kiek supratau iš nuotraukos mintis buvo būtent apvadą sudėt    blush2.gif

biggrin.gif o as noriu padet zmogui patardama juos nuimti...aplamai dideli akmenys ir smulkus akmenukai-nu nesiziuri bendrame konspekte
Atsakyti
QUOTE(Albert @ 2009 11 21, 23:49)
Tai gi ir bandau žmogui padėt ir paaiškint, nes kiek supratau iš nuotraukos mintis buvo būtent apvadą sudėt    blush2.gif

Taip ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 23:43)
Siaip butu gal ir galima akmenu eile laikyti apvadu, jei ji eitu palei zoles krasta ir akmenys, bent puse savo dydzio butu sukisti i zeme, p dabar jie paprasciausiai galima sakyti tik numesti i vora 4u.gif  Nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu

Bandžiau dėti palei žolės kraštą-žolės į gėlyną skverbėsi doh.gif tai perdariau taip, kad galima būtų su kauptuku žolių šaknis naikinti. Chemijos naudoti nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 21, 19:01)
Monami-*SIM*SIAUS* atstove spaudai biggrin.gif .....gerai,gerai-kraujo rysiais susieti zmones biggrin.gif
          Ale SIMSIUS spartuolis-tik vakar pamate mano pavesine, siandien jau savo sulinuka rodosi-skaldyti akmenys, dazyti siulai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

tu greičiau patentuok,nes jinai pas mane jau ruošiasi tavo pavėsinę statyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif mat pas ją vietos nėra,o pas mane kaip tamstos arai lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal galima to grožio kainą sužinoti,bent apytikslią ,gal į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 22, 10:14)
tu greičiau patentuok,nes jinai pas mane jau ruošiasi tavo pavėsinę statyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mat pas ją  vietos nėra,o pas mane kaip tamstos arai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gal galima to grožio kainą sužinoti,bent apytikslią  ,gal į až mirksiukas.gif

lotuliukas.gif svarbiausia susirasti gerus meistrus ir prisitempti daug, daug akmenu. O kaina...mes kai paskaiciavom, tai patys pasiurpom,atrodo tiktai, ta pirkom, tik ta..puse pavesines kainos vien uz darba isejo paklot, kalviai nemazai uzsiprase, taciau gavom kokybiska produkta, mediena buvo tik azuolo, isskyrus terasa,pamato paruosimas (jo nesimato, taciau pinigai sukisti)stalas vien stukyte kainavo...gerai, parasysiu, gal apsigalvos ir liksim vieninteliai turintys toki statini lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 22 lapkričio 2009 - 09:24