Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.



na o cia mano akmenyčios
http://www.eurokosfo...i...&id=8743422
http://www.eurokosfo..._id=22&id=87434
http://www.eurokosfo...mp;id=874341218
http://www.eurokosfo...i...&id=8743410
http://www.eurokosfo...i...&id=8743408
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RI-JA: 13 spalio 2011 - 11:05
QUOTE(RI-JA @ 2011 10 13, 10:48)



prašo slaptažodžio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2011 10 13, 11:57)
prašo slaptažodžio  ax.gif

Audinga04 19760102 g.gif
Atsakyti
QUOTE(RI-JA @ 2011 10 13, 13:07)
Audinga04 19760102 g.gif


Gražu. wub.gif
Aš tai tiesiog dievinu akmenis, akmenukus, akmenynes.... Tik tokių grožių neturiu. Akmenų - yra. Bet... gal išsiprašysiu ir daugiau. V jau pažadėjo,kad užpirks, nes kol kas tai visus susirinkdavau iš kasamų vietų, iš savo sklypo. Nuo kelių ir pan.
Kadangi darom perversmą aplinkoje, nelabai yra ką parodyt ax.gif

Čia iš Lenkijos parsivežiau. Patiko pati mintis apdėti taip augalus:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu grazu, bet man tai sunkiai su akmenim, vyro su draugu paprasiau kad man akmeni viena nutemtu i gelina tai kai nuvilko sake daugiau neprisigalvot nesamoniu, arba koki praeivi su arkliu samdyt...
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 10 13, 14:02)
Nu grazu, bet man tai sunkiai su akmenim, vyro su draugu paprasiau kad man akmeni viena nutemtu i gelina tai kai nuvilko sake daugiau neprisigalvot nesamoniu, arba koki praeivi su arkliu samdyt...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na taip. Pajudint juos tai yra ką. Man šiemet irgi didžiuosius 5 vyrai tampė atgal. Kol vejos dar nespėjom sukultivuot. Per arimą tai nei minčių pajudint. O vienas "pasistatė" ne vietoj. Tai aš viena sugalvojau jį paslinkt doh.gif Pats mažiausias turbūt buvo. Pajudinau gal kokius 10cm. O pasirodo, dar blogiau padariau. Tai paskui teko sūnaus prašyt, kad pastumtų.
Pasakymas buvo panašus, tik apie arklį nesakė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2011 10 13, 13:25)


man tai cia visko siek tiek per daug,toks lyg jovaliukas gaunasi, is pradziu pagalvojau, kad cia idetas geliu/augalu parduotuves kiemelis ax.gif
Atsakyti
Pačioj aplinkoj tai tikrai visko per daug. Man pat mintis augalus "įrėminti" granito trinkele skelta patiko. ax.gif
Čia pravažiuojant pakeliui kavinukės aplinka.
Ten dar ir stumbrų buvo, kitoj pusėj dar kažko. Kaip prie kavinės - tai tokia maišalynė visai nieko atrodė. Kaip supratau, jie kažkokiai dar firmelei reklamą tų statulėlių gipsinių daro biggrin.gif Na, bent jau man taip pasirodė, nes jų daug, visokių pristatyta. Tikrai kaip reklamoj.

Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 10 13, 14:02)
Nu grazu, bet man tai sunkiai su akmenim, vyro su draugu paprasiau kad man akmeni viena nutemtu i gelina tai kai nuvilko sake daugiau neprisigalvot nesamoniu, arba koki praeivi su arkliu samdyt...


trai vat kad tuos didžiuosius, kelių tonų gali tik traktorius pakelt ir tai stenėdamas biggrin.gif Prieš vejos darymą numatėm kur ir kas bus, traktorius juos vartė, dėliojo kol mus abiems su vyru patiko, nes po to jau šansų nulis juos pajudint.

Ankščiau mėgau daug akmenų, o dabar skonis pasiekitė - dabar norisi stambių (aišku jei gėlių darželis nedidukas, tai ir atitinkamas akmenukas prie jo) ir ne per daug. Na kad tokios kaip razinkytes per visą sklypą būtų biggrin.gif

Man su nedidelių akmenų rėminimu (kraštelio darymu ir pan.) didžiulė bėda su žolės lindimu į tarpus doh.gif Esu nukvakus pedantė, tai mane net viena kokia žolė įlindusi nervina, o jos vis taikosi ten nuolat įsibraut. Aišku galima cemento dulkes barstyt, po trinkelėmis rimtą pamatą iš žvyro paruošt, bet čia jau žaidimas, o tam laiko bais nėr blush2.gif

Jei akmenys nors kiek pakilę ir nebegali žoliapjovės ratukas užvažiuot, tai iš vis ne kas - tada lieka kelių cm tarpas nenušienautas ir palei akmenų sienutę žolė aukšta būna - tada jau tenka vargt ranka ją pešant doh.gif Vienžo kiek turėjau apvadėlių iš akmenų, visus išardžiau blush2.gif Kad žolė neitų į gėlynus įkasiau plastikinę juostą, bet taip žemai, kad tik koks pusė cm išlindę ir net norėdamas jos nepamatysi thumbup.gif

Atsakyti
Aš padarau paprasčiau - nurenku akmenukus nuo kraštų - ir nuravėjus vėl sudėlioju. 3-4 kartus per sezoną - nėra taip jau baisu.
Žinoma, galima rėminti juosta. Irgi gerai ir gražu, bet... reikia tos geros ir brangios. Ir dar sudėt tvarkingai.
O čia aš pati savo jėgom pasidarau.
Todėl ir patiko tos granito trinkelės, ar kaip ten jas pavadint. Jos susideda ir aplink galima prižiūrėti su trimeriu. Jos pakilusios lyginant su veja kokius3-4sžcm. Kaip tik kantelis žilkai atsimušti ax.gif
Tik vienas minusas - kaina tų trinkelių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2011 10 13, 17:13)
Aš padarau paprasčiau - nurenku akmenukus nuo kraštų - ir nuravėjus vėl sudėlioju. 3-4 kartus per sezoną - nėra taip jau baisu.
Žinoma, galima rėminti juosta. Irgi gerai ir gražu, bet... reikia tos geros ir brangios. Ir dar sudėt tvarkingai.
O čia aš pati savo jėgom pasidarau.
Todėl ir patiko tos granito trinkelės, ar kaip ten jas pavadint. Jos susideda  ir aplink galima prižiūrėti su trimeriu. Jos pakilusios lyginant su veja kokius3-4sžcm. Kaip tik kantelis žilkai atsimušti ax.gif
Tik vienas minusas - kaina tų trinkelių  g.gif


tai tep, ir aš su paprastais akmenim taip darydavau - patraukdavau, nuravėdavau ir vėl į vietą paguldydavau. Bet vat tokias trinkeles sudėjus ir jų tarpukus gražiai užpylus, sutrombavus taip lengvai jau nebepajudintum jų ax.gif

Dėl trimerio, tai aš jo nė per šautuvo šūvį prie savo gėlynų neprileidžiu - vyrui leidžiu jį naudot tik už sklypo ribų žaliojoj zonoj. Bėda ta, kad jis viską taip žole apdrabsto, kad baisu blink.gif Vieno karto užteko, kad vos ifarkto negaučiau. Dar tik buvo pradinė gėlynų stadiją, vyras pakraštėlius nupjovė, tai dar ilgai rankiojau šieną iš visų spygliuočių (apdrabstė kaip turi būt), iš gėlių doh.gif

Dėl juostos, tai perku tą sprindžio aukščio tamsiai rudą ir įkasu pati giliai, kad nesimatytų. Kur augalai eina į šonus (rugiaveidė, kai kurios viksvos), tai įkasu tą platesnę, gal 20cm pločio. Kai ji matosi man labai kičiška ir negražu, tai įkasu kad tik keli milimetrai išlindę būtų blush2.gif Nebrangi ji, gal 6lt už 10m, o dėl jos kokybės nesuku galvos - palstikas šimtą metų nesuirs, o kaip ji atrodo giliai dzin, nes vis tiek nesimato thumbup.gif

Apie trinkelėmis įrėminimą aš pati kažkada galvojau, nes turim granitinių kvadratinių ir nemažai, bet...... auga nemažai augalų pievoje (skiepytų medelių), tai lyg ir reiktų įrėmint visus, nes kaip atrodytų keli trinkelėmis apdaryti, o kiti ne. Jei visus apdaryt (čia kalbu konkrečiai apie savo sklypą), tai jau negražu, nes būtų mirgu margu - visa pieva apvalių kleckiukų nusėta. Vienžo ir užmečiau tą įdėją - tisiog aprėminau tuos medelius apašioj vienodų gėlių kupstais ir tiek - gaunasi apvali žydinti pagalvėlė apačioj - svyranti guoba pas mane su levandų "pagalvėle", gluosnis Hakuro Nishiki su bergenijom, skiepytas svyrantis maumedis su uolaskelem, kitas svyrantis karklas su melsvem, nes pavesy ir pan. 4u.gif

Ale čia tik mano užgaidos ir visai nereiškia, kad taip gražu - čia tik man taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 13, 18:25)

Dėl juostos, tai perku tą sprindžio aukščio tamsiai rudą ir įkasu pati giliai, kad nesimatytų. Kur augalai eina į šonus (rugiaveidė, kai kurios viksvos), tai įkasu tą platesnę, gal 20cm pločio. Kai ji matosi man labai kičiška ir negražu, tai įkasu kad tik keli milimetrai išlindę būtų blush2.gif Nebrangi ji, gal 6lt už 10m, o dėl jos kokybės nesuku galvos - palstikas šimtą metų nesuirs, o kaip ji atrodo giliai dzin, nes vis tiek nesimato thumbup.gif




O sakykit prašau, ta juosta po žiemos Jums neiškyla?
Aš kapinėse su ja atskyriau gėles nuo mulčiuotos zonos, tai buvo gražu per vasarą, o po žiemos radau tą juostą per kokius tris-keturis cm iškilusią doh.gif Tai vargau kol vėl ją atgal į žemę sukišau, kad nesimatytų.
Atsakyti