Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

labai grazu
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 10 12, 11:12)
o dievuliau svenciausias kaip pas jus grazu mumrikai, wub.gif  svajoju ir as kadaise aplinka susitvarkyt tik vis tie finansai, o kaip zinia be pinigu siais laikais ne is vietos doh.gif


Aišku kainuoja, bet nepasakyčiau kad baisulingai daug jei pats daug ką darai. Laistymo sistemą darėm patys, žalius plotus taip pat patys, apšvietimą patys vedžiojom (na griovius kasė pasamdyti žmonės, bet kainavo tikrai nedaug).

Laistymo ir apšvietimo automatinę sistemą suprogramavo pats vyras, bet be to galima aišku ir apsiet kurį laiką (nors mums karštomis vasaromis super pasiteisino thumbup.gif ), o apšvietimas iš esmės gražu ypač naktį tupint kubile blush2.gif

O dėl augalų tai aš esu jų maniakė, bet gi galima labai daug ką ir dovanų gaut (esu nesvietiškais kiekiais susitempusi iš gimtinės , giminių, draugių, su kaimynėmis nuolat mainomės).

Daugumą medelių ar krūmelių iš visai mažiukų "spirgiukų" sprindinių užsiauginau. Aišku mandresni, retesni, skiepyti kainuoja ir nemažai, bet juos gi galima po truputuką susipirkinėt ir sodint - po vieną per metus, po kitą mirksiukas.gif

Visa mano giminė ir draugai jau seniai žino ką man dovanot per gimtadienius ar kitom šventinėm progom (ypač tą puikiai žino vyras ir vaikai lotuliukas.gif ). O kadangi mano gimtadienis rudenį, tai jis ir rudens mugės yra pats nuostabiausias derinys thumbup.gif

Aišku išlaidų aplinką tvarkant yra, to nepaneigsi, bet didžiają dalį sudaro noras dailint aplinką ir darbas bei dar kartą darbas,. jei tai nepatinka, tai sunku, bet man tai pati geriausia poilsio forma wub.gif

Viską absoliučiai dariau ir darau pati - ir velėną gėlynams plešiu, ir augalus persodinėju. Vyras padeda nebent kokį didenį pasodint. Ir žolę aplink augalus tik pati pjaunu su siaura elektrine žoliapjove, nes kiti neįtinka blush2.gif Vyras jau didžiuosius lygius plotus su benzinine aplekia į pakraščius nė nesikėsindamas lotuliukas.gif

..............

O kas dėl akmenų, tai jų gal dvidešimt mums kainavo tik transportą - dvi valandas traktoriaus ir sunkvežimio bei buteliukas geram dėdulei, kuris visus juos atidavė (dar ir žaliai zonai papuošt užteko) 4u.gif
Atsakyti
Nu tikrai grazu, ir man visai patinka tas mirgu margu vaizdelis....
Atsakyti
Man labai patinka PRIES ir PO vaizdeliai...labai graziai viskas pasistumejo i prieki wub.gif
mumrikas-taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 10 12, 14:59)
Man labai patinka PRIES ir PO vaizdeliai...labai graziai viskas pasistumejo i prieki wub.gif
mumrikas-taip ir toliau thumbup.gif

va, ir susitiko dvi akmenuotosios grazuoles wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 10 12, 14:49)
Nu tikrai grazu, ir man visai patinka tas mirgu margu vaizdelis....


QUOTE(sobieska @ 2011 10 12, 14:59)
Man labai patinka PRIES ir PO vaizdeliai...labai graziai viskas pasistumejo i prieki wub.gif
mumrikas-taip ir toliau thumbup.gif


ačiūūūūūūūūūūūūūūūū wub.gif Aš dažnai paburbu, kad viskas ne taip kaip noriu, kad dar kažkas ne taip, netinka, per maža, tai vyras pasiūlo arba trejų metų nuotraukas pažiūrėt arba po kaimynų sklypus pavaikštinėt biggrin.gif Aišku kai kurie jų dar tik statybų statidoj ir visas grožis dar tik ateity, bet yra ir tokių, kuriems visokie grožiai dzin . Viskas gerai, jei jiems gerai, tai ir kitiems, bet dūsšioj palengvėja pas save grįžus. Ir nusiraminu pagalvojus, kad augalai tai ne namas, kurio nepatrauksi - galima gi persodint ax.gif

Vyras iš manęs dažnai juokiasi kai su kokiu išrautu krūmeliu ar gėle į kitą vietą sodint pėdinu "tai ką, savo gėlytėms aplinką aprodai. Paaugo vienoj vietoj, dabar vedi pasivaikščiot" lotuliukas.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2011 10 12, 15:02)
va, ir susitiko dvi akmenuotosios grazuoles  wub.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif kad akmenuotosios tai gerai, bet kad gražuolės , tai tiesiog puiku bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir jau bendri vaizdeliai, nupaparacinti ant kubilo užsilipus biggrin.gif Vat žiūrint iš tolo pasimato kokie nedicki dar augaliukai

user posted image

net mūsų terasoje tupi akmuo ir didelis - daugiau nei pusė jo po žeme. Ir visus jis traukia kaip magnetas thumbup.gif Vaikai nuolat ant jo tupi, labai mėgsta ant jo pasidėję indus valgyt, o ir suaugę vis taikosi pritūpt thumbup.gif

user posted image

dar žalios zonos tvarkom apie dešimt arų - sklypas ribojasi su rekreacine zona, su būsimu parku (kurį valstybė po šimto metų geriausiu atveju įrengs, nes nesugeba nors kiek apkuot ir turimų doh.gif O mums gerai ir laukinės pievos bei miškeliai), tai kiek norim, tiek ir galim tvarkyt. Čia keliauja augalai, kuriuos noriu turėt, bet kurie "nenusipelno" sklype augt arba dėl to kad per dideli, arba todėl, kad per mažai dekoratyvūs blush2.gif

šia buvo šabarkštynai ir laukinė pieva iki krūtinės, tai per trejus metus išplėšėm šį gabalėlį iš laukinės gamtos. Ir aišku akmenys čia vietą surado - kaip mes be jų. Ir kiekvienais metais ta mūsų tvarkoma zona po metrą, po metrą vis platėja biggrin.gif Greit reiks pirkt traktoriuką, kad ją nušienaut blink.gif Ir malkinės jau nebėr - vietoj jos medeliai linguoja.

Turiu idėją fiks tolėliau ažuolyną, beržyną ir kelis kaštonus pasodint, tai su vaikais šiemet jau prisodinom tiek medelių, kad galėsiu visą didžiulę girią užveist lotuliukas.gif O pušų toj pievoj auga šimtais - po dešimties metų turėtų būt super.

user posted image

mano meilė akmenims taip paprogresavusi, kad vienas ir tikrai nemažas net miegamajame tupi blush2.gif kai keturi darbininkai dejuodami jį tempė net jaučiau kaip mintyse pirštą prie smilkinio sukiojo lotuliukas.gif Bet man jo reikėjo ir abiems su vyru jis kaip ten buvęs ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 12 spalio 2011 - 15:20
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 12, 16:16)

mano meilė akmenims taip paprogresavusi, kad vienas ir tikrai nemažas net miegamajame tupi blush2.gif  kai keturi darbininkai dejuodami jį tempė net jaučiau kaip mintyse pirštą prie smilkinio sukiojo lotuliukas.gif  Bet man jo reikėjo ir abiems su vyru jis kaip ten buvęs ax.gif




Baigsis tuo, kad dar pora įsitaisys miegamojo lovoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pajuokavau aš čia. O jei rimtai, tai tikrai labai gražu. Kiek darbo ir meilės įdėta. Šaunuoliai jūs su vyru.
Ech, gal gali paskolint man saviškį kokiems metams, kol gėlių prisodinsiu tiek kiek noriu - paskui grąžinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 07 26, 17:19)
sveikos  4u.gif
norejau pasiteirauti del zvirgzdo-akmenuku keliukams tiesti-gal zinote kas koordinates kas veza is Jurbarko karjero?
4u.gif  4u.gif

ar kas nors gali atsakyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2011 10 12, 16:36)
Baigsis tuo, kad dar pora įsitaisys miegamojo lovoje  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pajuokavau aš čia. O jei rimtai, tai tikrai labai gražu. Kiek darbo ir meilės įdėta. Šaunuoliai jūs su vyru.
Ech, gal gali paskolint man saviškį kokiems metams, kol gėlių prisodinsiu tiek kiek noriu - paskui grąžinsiu  lotuliukas.gif


ačiukas wub.gif paskolint galiu, jei sumokėsit už registruotą siuntimą lotuliukas.gif

aš dažniausiai "kuičiuosi" sklype, o vat vyro stichija yra žalia zona - jis vyriškai pušis apeina, šakas apgeni ir tai jis tą zoną vis didina, vis platina ax.gif

ir abiems labai patinka apink savo namuką judėt, krutėt - jaučiam kad baime gera ir beveik viskas, kas susiję su aplinkos priežiūra, patinka thumbup.gif
Atsakyti
mumrikai tiesiog nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif as is tokio kiemo niekada nenoreciau iseiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 10 12, 15:02)
va, ir susitiko dvi akmenuotosios grazuoles  wub.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drebtelėjo ir dar dadėjo...nors...kas tiesa tai ne melas rolleyes.gif
Atsakyti