Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

keliam tem ai virsu biggrin.gif
kas dar pasidalins savo groziais? smile.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių idėjų wub.gif
Atsakyti
Čia ne iš mūsų kiemo, nufotografuota Vokietijoje. Mes turim daug akmenų, taigi čia idėja, kurią noriu įgyvendinti, gal patiks dar kam nors 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Labas vakaras akmenų mylėtojos thumbup.gif Aš akmenis esu tiesiog įsimylėjusi ir jų mūsų sklype yra tikrai nemažai ax.gif kai kurie sveria net 3,5t ax.gif

po truputuką pasidemonstruosiu kaip jie pas mus gyvena ir kaip pamažu atkeliavo į mūsų sklypą 4u.gif

vat tokia buvo pačio pirmojo gėlių darželio prie mūsų namo pradžia - aplink buvo smėlynai žvyrynai, o aš susidėliojau iš akmenų darželiuką, prisinešiau žemių ir padariau pirmą nevykusį gėlynėlį (tai buvo prieš trejus metus)ax.gif

user posted image

tada atsirado takeliai, trinkelės ir gėlynėlis kiek pakito

user posted image

dar po metų mažus akmenėlius mečiau lauk ir į sklypą ėmė keliaut jau didesni - čia jau šių metų vaizdas, nors rožynėlis tik pirmametis ir tikrasis vaizdas bus kitais ar dar kitais metais

user posted image

user posted image

O čia mano braškynas/žemuogynas

prieš porą metelių buvo toks varganas...

user posted image

o dabar jau visai apypadoris - ir aišku akmenuotas biggrin.gif Dabar tie šoniniai akmenukai jau ištremti, vietoj jų nematomos vielutės susmaigstytos, bet akmenukų takeliai vis tiek liko ax.gif

user posted image

Atsakyti
Dar vieno gėlynėlio korekcijos ir vis didesni akmenys, parkeliaujantys į mūsų valdas blush2.gif

Buvo vat toks nesusipratimas prieš trejus metelius blush2.gif

user posted image

Po metų pakoreguota

user posted image

Ir šiais metais jau su akmens draugija

user posted image

user posted image

iš kitos pusės ir dar su vienu akmenuku, ant kurio jau gulasi šiemet ypač ūgtelėjusio svyruoklio maumedžio "kasos" biggrin.gif

user posted image


Atsakyti
grazu
daug darbo ideta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senamiestizz: 12 spalio 2011 - 08:20
QUOTE(senamiestizz @ 2011 10 12, 09:19)
grazu
daug darbo ideta 4u.gif


dėkui wub.gif dabar dar tik pradžia kai man vaizdelis ima pamažu patikt - iki tol buvo baisumėlis biggrin.gif aišku visas vaizdas ims matytis tik minimum po dešimties metelių, kai ūgtelės medeliai, krūmeliai, gėlės augs ne kaip paskiri augalėliai, o grupėmis thumbup.gif Vis tik sklypas nemažas, 12,5a, dar žalia zona, tai maži augaliukai kol kas jame dažnai "pasimeta".

Vat dar vienas mūsų sklypo gabalėlis - čia jau akmenys didyn ir didyn thumbup.gif Buvo vat toks "dirvonas", bet kelių tonų "akmenukus" jau sutupdėm

user posted image

dar toks "pusplikis" vaizdelis - augalai jau yra, bet jie miniatiūriniai

user posted image

...pamažua auga didyn

user posted image

...ir vešlyn

user posted image

user posted image

šią akimirką širdį džiuginantis vaizdelis

user posted image
Atsakyti
GRAZŽUUU....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 10 12, 10:29)
GRAZŽUUU....


dėkui blush2.gif

čia ten pat, tik tolyn palei tvorą judant biggrin.gif

user posted image

šitas plotelis dabar pakoreguotas, ten nebėra taip mirgu margu blush2.gif

user posted image

prie daugumos akmenų aukštos gėlės arba medeliai/krūmeliai tupi. Dabar aš akmenis nebe šiaip padėčiau ant vejos, o įkasčiau bent per trečdalį, kad natūraliau atrodytų, bet kai akmenų apačioj pasodinom šliaužiančių spygliuotukų ir jie apačias paslėpė, tai jau ir nebekliūna ax.gif

user posted image

to kampo pernai metų vaizdelis nuo tvoros biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
wub.gif wub.gif

oi darbelio mate sie plotukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o dievuliau svenciausias kaip pas jus grazu mumrikai, wub.gif svajoju ir as kadaise aplinka susitvarkyt tik vis tie finansai, o kaip zinia be pinigu siais laikais ne is vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 10 12, 11:07)
oi darbelio mate sie plotukai 4u.gif


wub.gif Bet tas darbas super malonus wub.gif vat ir dabar laukiu kol mažius eis miegot pietų miegelio ir įniksiu į gėlynus blush2.gif ir akmenis labai myliu - per daug jų nesinori, bet be jų man buvo ne taip ir viskas.

tokia mano daržo pradžia prieš trejus metelius

user posted image

vat čia vadinamasis vaikų kalnelis (tiksliau jo kampukas), nes kiekvienas sūnus krikštynų proga nuo mūsų gavo po glaustašakį ąžuoliuką thumbup.gif

user posted image

dar po metelių...

user posted image

ir dabar

user posted image

user posted image
Atsakyti