Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(sobieska @ 2009 11 19, 22:19)
Sitoks dumtraukis...manau, kad klausimu neturetu tuo aspektu kilt biggrin.gif , o dar pamatytumet apsvietima...nai,nai,nai...ir is arku ir aplink dumtrauki stoge ir... lotuliukas.gif

Nenervuok, gerai lotuliukas.gif Jau aš planuoju ...nu tikrai nemiegosiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 19, 22:24)
Nenervuok, gerai lotuliukas.gif Jau aš planuoju ...nu tikrai nemiegosiu bigsmile.gif

lotuliukas.gif Dar viena neramia dusia pazadinau...taip ir grazeja Lietuva po truputeli....
Atsakyti
sobieska truksta zodziu apie taviske pavesine thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif jei atvirai nieko grazesnio iki siol neteko matyt wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterixa @ 2009 11 20, 17:20)
sobieska truksta zodziu apie taviske pavesine thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif jei atvirai nieko grazesnio iki siol neteko matyt wub.gif  bigsmile.gif

Aciu 4u.gif ...man irgi ji labai miela, gal todel, kad nauja ir neteko joje gerai paošt...jetus kaip laukiu pavasario, jau kaip knisiuosi po aplinka, jau, kad želdinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sobieska , grožis neapsakomas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 20, 20:04)
sobieska , grožis neapsakomas 4u.gif

Aciu 4u.gif ...bet gal aprasomas lotuliukas.gif ...nieko ispudingo ax.gif , nebent tik, kad musuose tai nauja
Atsakyti
sobieska bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,jeckau mockou kas per grozis,mon dar kokia 15 meteliu iki jusu.Jei ne paslaptis kokio dydzio jusu sklypas ir kokiam jus cia kraste esat(galit ir az,jei nenorit viesintis).
Man labai patinka metalas+akmuo.
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 20, 20:23)
sobieska bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,jeckau mockou kas per grozis,mon dar kokia 15 meteliu iki jusu.Jei ne paslaptis kokio dydzio jusu sklypas ir kokiam jus cia kraste esat(galit ir az,jei nenorit viesintis).
Man labai patinka metalas+akmuo.


user posted image....tik 24 arai atseiketi ant Dubysos slenio
Atsakyti
mano dvigubai daugiau
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 20, 21:39)
mano dvigubai daugiau

Mano dar mažiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2009 11 20, 21:39)
mano dvigubai daugiau

Ngi rodomes,rodomes...kur uzeit isitikint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 19, 17:51)
Tai nuo darzelio pradedam truputuka i pilis pereit, jau tvoreles kyla, va ir mano siokia tokia akmenine uzuoveja biggrin.gif
Pradzia...user posted image

Viduriukas...user posted image

Link pabaigos...user posted image


Nu grozis nerealus, wub.gif gaila pas mus tik 6a labai neisiplesi verysad.gif
Atsakyti