Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Praėjusią vasarą truputį rodžiau savo krioklį ir tvenkinuką, šiemet pridėjau tr. žalumos, kaip viskas atrodo noriu pasirodyti, tik viską dariau viena be patarėjų ir padėjėjų, jei turit kokių pastabų mielai išsakykit smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

vaizdas iš kiemo

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 14 liepos 2011 - 20:38
QUOTE(Aderaa @ 2011 07 14, 21:29)
Praėjusią vasarą truputį rodžiau savo krioklį ir tvenkinuką, šiemet pridėjau tr. žalumos, kaip viskas atrodo noriu pasirodyti, tik viską dariau viena be patarėjų ir padėjėjų, jei turit kokių pastabų mielai išsakykit smile.gif


vaizdas iš kiemo




Labai gražu, kai išsiplės augaliukai bus pasaka...
Atsakyti
Nuostabus grozis, nera net ka patart, mano akim viskas idealiai atrodo....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 07 14, 22:33)
Nuostabus grozis, nera net ka patart, mano akim viskas idealiai atrodo....

Man tai gadina gerą ir gana skoningą vaizdą tas didelis griozdiškas akmenų kalnas, vadinamas fontanu... aišku, įsivaizdavus pilną apželdinimą... Nelabai aiškus to upeliūkščio funkcionalumas...kažkaip norisi tas vandens ištakas "nutrinti"...
Atsakyti
O man grazu, Aderaa jus saunuole, o kai suzaliuos zole bus labai grazu.
Atsakyti
Aderaa, labai gražu, nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 11, 12:36)
traukiu tema is gilumos su klausimu.

Yra tokia situacija,pirkom soda su kiemu nemazu. Yra padaryti keli gelynai ir toks kaip alpinariumas,bet ir pro akmenis pradeda lysti zoles,ju israuti neina, tik nusiskina virsunes, siek tiek pakapscius pamaciau,kad po tais akmenimis yra zemiu sumaisytu su zvyru kazkokiu,o po jom plevele.Tai ar taip turi buti,ar tos zemes  uzsinese per nezinia kiek laiko?  g.gif  g.gif man tai norisi viska ten nuvalyti, ta pleveleiskelti i virsu ir ant jos deti akmenis g.gif

paprastai akmenys yra įtvirtinami žeme, kad nenuriedėtų, bet tada ta plėvelė išvis kaip ir netenka prasmės g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 07 22, 13:14)
paprastai akmenys yra įtvirtinami žeme, kad nenuriedėtų, bet tada ta plėvelė išvis kaip ir netenka prasmės  g.gif  g.gif


tai va,ir as taip pamaniau,tai dali alpinariumo jau nuemiau akmenis,ir sluoju lauk zemes ir zvyra,ten tu zoliu visokiu prizele doh.gif bet ten nera kur akmenims riedeti, viskas ten vienoje pakopoje, toks kaip gelynas, kuriame pasodinti keli dailus medeliai,panasus i bonzus,ir viskas padengta akmenimis.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 22, 14:29)
tai va,ir as taip pamaniau,tai dali alpinariumo jau nuemiau akmenis,ir sluoju lauk zemes ir zvyra,ten tu zoliu visokiu prizele doh.gif bet ten nera kur akmenims riedeti, viskas ten vienoje pakopoje, toks kaip gelynas, kuriame pasodinti keli dailus medeliai,panasus i bonzus,ir viskas padengta akmenimis.



tokiu atveju akmenys tikrai gali būti ant plėvelės ir dar papildomo žemių sluoksnio nereikia...tik mulčo plėvelei užmaskuoti.
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 07 22, 18:34)
tokiu atveju akmenys tikrai gali būti ant plėvelės ir dar papildomo žemių sluoksnio nereikia...tik mulčo plėvelei užmaskuoti.


o ka galima panaudoti tokiam mulcui?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
norejau pasiteirauti del zvirgzdo-akmenuku keliukams tiesti-gal zinote kas koordinates kas veza is Jurbarko karjero?
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 14, 21:36)
Labai gražu, kai išsiplės augaliukai bus pasaka...



QUOTE(daivasen @ 2011 07 14, 22:33)
Nuostabus grozis, nera net ka patart, mano akim viskas idealiai atrodo....



QUOTE(Fonda @ 2011 07 15, 22:17)
Man tai gadina gerą ir gana skoningą vaizdą tas didelis griozdiškas akmenų kalnas, vadinamas fontanu... aišku, įsivaizdavus pilną apželdinimą... Nelabai aiškus to upeliūkščio funkcionalumas...kažkaip norisi tas vandens ištakas "nutrinti"...



QUOTE(Evolvente @ 2011 07 21, 10:04)
O man grazu, Aderaa jus saunuole, o kai suzaliuos zole bus labai grazu.



QUOTE(Wavute @ 2011 07 21, 11:56)
Aderaa, labai gražu, nuostabu wub.gif


Labai ačiū jūsų išsakytą nuomonę, aišku čia dar tik pradžia, trūksta kokių medelių ar spygliuočių ...bet viskas su laiku...
Atsakyti