Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

FANTASTIKA
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2010 06 19, 11:40)
FANTASTIKA

drinks_cheers.gif Prisidedu prie visų liaupsių, išties nuostabiai viskas atrodo. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 06 19, 11:55)
drinks_cheers.gif Prisidedu prie visų liaupsių, išties nuostabiai viskas atrodo. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Ir dar vieta nuostabi - prie miškelio, tikras kurortas thumbup.gif
Atsakyti
nuostabu, Aderaa thumbup.gif

o vanduo krioklyj 'is krano'? ax.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabu drinks_cheers.gif , o kai dar bus ir augalu, ir geliu, tai bus rojus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tikrai labai labai faina thumbup.gif
Atsakyti
pušynėlis -tikra atgaiva akiai wub.gif ,galima užpavydėt baltu pavydu mirksiukas.gif ,sekmės toliau realizuojant savo norus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aderaa, o kaip garsas krioklio? bigsmile.gif
Atsakyti
Aderea labai viskas fantastika thumbup.gif bet man tik mazoka vandens g.gif
Atsakyti
Aderea,
Labai jauku ir gražu, pagarba idėjos autoriui ir išpildytojams.
Atsakyti
Gražu čia pas jus, mergaitės thumbup.gif Myliu ir aš akmenį labai. Lipdo ir pas mus akmeninius laiptus, grindinį. Minėjot, kad akmenukus meistrai skaldo. Kaip ta procedūra vyksta? Ar galima namų sąlygomis patiems skaldyti? Ar čia kokie reikalingi spec. įrankiai?
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2010 06 19, 19:20)
Gražu čia pas jus, mergaitės thumbup.gif  Myliu ir aš akmenį labai. Lipdo ir pas mus akmeninius laiptus, grindinį. Minėjot, kad akmenukus meistrai skaldo. Kaip ta procedūra vyksta? Ar galima namų sąlygomis patiems skaldyti? Ar čia kokie reikalingi spec. įrankiai?

su didele kuvalda bumt ir yra,tik reikia jėgos ir ne visi gražiai skyla mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 19 birželio 2010 - 19:41