Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(Aderaa @ 2010 06 09, 16:28)
Pradėjom jau lipdyti vagą nuo krioklio ir tvenkinuką, štai kaip atrodo darbams įsibėgėjus

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai bus gražu wub.gif
Atsakyti
oho kiek jau padarėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 06 09, 16:28)
Pradėjom jau lipdyti vagą nuo krioklio ir tvenkinuką, štai kaip atrodo darbams įsibėgėjus

user posted image

Laabai bus grazu.O sakykit,kokia plevele pirkot ir akmenukus ant pleveles deliojat,ar sutvirtinat kazkuo?
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 06 09, 16:28)
Pradėjom jau lipdyti vagą nuo krioklio ir tvenkinuką, štai kaip atrodo darbams įsibėgėjus

user posted image

o ho koki darba nudirbot bigsmile.gif

o kam ta plėvele reikalinga blush2.gif g.gif
Atsakyti
Aderaa, aš tiesiog be žado wacko.gif mega_shok.gif Bus nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Necituokit nuotrauku, oi gausim bart nuo moderatores nono.gif
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2010 06 09, 21:55)
Laabai bus grazu.O sakykit,kokia plevele pirkot ir akmenukus ant pleveles deliojat,ar sutvirtinat kazkuo?


Plėvelė spec. baseinams ir dar ant viršaus dėjom pačią storiausią paprastą plėvelę, akmenis tvirtinam su cemento mišiniu.

QUOTE(Semile @ 2010 06 09, 21:57)
o ho koki darba nudirbot bigsmile.gif

o kam ta plėvele reikalinga blush2.gif  g.gif

Plėvelė tam, kad vanduo nesusigertų į žemę, jei pašalas sugadins betoną, tai vistiek liks plėvelė, o pas mus gruntas yra smėlis, tai labai greitai susigeria vanduo.


QUOTE(jediara @ 2010 06 09, 23:31)
Aderaa, aš tiesiog be žado  wacko.gif  mega_shok.gif Bus nuostabu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif labai tikiuosi, tik dar galo nematyti, mano augalai laukia eilės, jau praeitą vasarą visus sukėliau į daržą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GAPO @ 2010 05 29, 10:09)
Adeara, jaučiu, kad realybėj dar gražiau atrodo. Kai viską pabaigsit, labai įdomu, kaip atrodys. Man gražu, kai tokia tvora su akmeniniais stulpais. Iš tikrųjų primena Angliją, ten, kiek mačiau, turbūt visos tvoros akmeninės smile.gif Bet, kai visa ištisinė tvora akmeninė, slegia. O kai akmuo paderintas su medžiu ar, iš bėdos, metalu, tada labai gražu. O su kuom jūs planuojate daryti?
O Sobieskai turbūt bloga nuo pagyrų smile.gif. Iš tikrųjų lengva yra žiūrėti ir girti. Todėl nebegirsiu smile.gif, nes kiek daug iš tikrųjų pinigų, laiko ir pastangų vertas malonus akiai ir širdžiai vaizdas.  O iš aplinkinių toks darbas vertas Pagarbos.  Todėl...
Pagarba.  hi.gif


Labai ačiū už gražius žodžius smile.gif

O tvorą mes šoninę pastatėm medinę, o priekyje akmeninė ir tarpus žadam galvoti kažką iš metalo daryti smile.gif
Atsakyti
Imesiu pora foto ka pas mano tevus sumeistravo is akmenu si pavasari 4u.gif
user posted image
user posted image

Akmenis pries murijant skalde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 10, 15:51)
Imesiu pora foto ka pas mano tevus sumeistravo is akmenu si pavasari 4u.gif
Akmenis pries murijant skalde ax.gif

wub.gif thumbup.gif gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 10, 15:51)

Akmenis pries murijant skalde ax.gif

Jauku ir labai gražu.
Atsakyti
[quote=Aderaa,2010 06 09, 17:28]
Pradėjom jau lipdyti vagą nuo krioklio ir tvenkinuką, štai kaip atrodo darbams įsibėgėjus

[nu apie grozi ner jau ka ir kalbet, iskart pagalvojau , idomu kokio dydzio sklypas Aderaa, ??
svajone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 10, 15:51)
Imesiu pora foto ka pas mano tevus sumeistravo is akmenu si pavasari 4u.gif


faina ta siena akmenu ar kas ten???? rolleyes.gif
Atsakyti