Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(mazge1979 @ 2010 05 20, 21:50)
Žolele, labai gražu  wub.gif

prisijungiu,laaabai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 05 20, 22:34)
ir dabar man prasau papasakoti kaip tu tuos akmenus suklijuoji g.gif pasidarai' kose' dedi akmenus ir ta ' kose' dedi ir psio, jie laikosi g.gif sakysit kad as fool.gif bet man rodos kad jie nesilaikys  blush2.gif ir ka reik pirma det nuo zemes akmenus ar ta 'kose' g.gif

taigi rašiau jau kaip, reikia išsikasti griovį, jį užpildyti žvyru, sutankinti ir dėti akmenis. Ir taip, 'košė' laiko akmenis, tuos lauko. Dolomitą galima ir su kiaušinio baltymu klijuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 05 20, 22:34)
ir dabar man prasau papasakoti kaip tu tuos akmenus suklijuoji g.gif pasidarai' kose' dedi akmenus ir ta ' kose' dedi ir psio, jie laikosi g.gif sakysit kad as fool.gif bet man rodos kad jie nesilaikys  blush2.gif ir ka reik pirma det nuo zemes akmenus ar ta 'kose' g.gif

Pasidarai „košę": 1 dalis cemento, 3 dalys žvyro ir vandens tiek, kad padėjus akmenį, jis taip minkštai įsitaisytų. Bet ne per sausą ir ne per skystą. Iškasam gal 10 cm griovelį ir pripilam smėlio, tada dedam paprastai ant jo eilutę akmenų. Toliau dedam ant akmenų eilės tą skiedinį (ir kur tarpai prikišam), o ant jo vėl akmenų. Ir taip kylam aukštyn. Akmenis parinkit savo nuožiūra, vizualiai matosi pridėjus koks gerai, o koks netinka. Tą skiedinį tarp akmenų galit išraižyt su tokiu specialiu liežuvėliu (panašus į bulvių skustuką), bus dar gražiau. Jei labai karšta, tai sekančią dieną palaistykit visą kūrinį su vandeniu-negalima staigiai perdžiovint, laistomas geriau tvirtėja (tik ne iškart po sumūrijimo, bet kai jau pakankamai sustings).
O ta ilgoji „banga" tai paprastai sustumti akmenys, be jokio pagrindo, nes jie pakankamai dideli ir nesujungti skiediniu. Tik tarpus užtaisėm, kad žemės laistant augalus neišsiplautų. Mažoj erdvėj gal ir nelabai žiūrėtųsi, bet pas mane vien kiemas apie 50 arų, tai ... doh.gif Tam pamatėliui jau 3 metai-niekur nejuda.
Na, nežinau ar aiškiai čia aš.
Atsakyti
Radau nuotrauką kaip tie akmenys atrodo tarp žydinčių lobuliarijų. Nors jau vėlyvas ruduo, bet jos dar aktyviai žydi ir labai nereiklios.
user posted image
Tik šitas „asmuo" čia gadina vaizdą, bet tiek jau to... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 21 gegužės 2010 - 08:40
QUOTE(žolelė @ 2010 05 21, 10:37)
Radau nuotrauką kaip tie akmenys atrodo tarp žydinčių lobuliarijų.  Nors jau vėlyvas ruduo, bet jos dar aktyviai žydi ir labai nereiklios.

viskas čia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 21 gegužės 2010 - 08:48
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 05 19, 19:57)
...ir takų iš  akmenų labai norėčiau  ax.gif
aš jau turiu pasirinkusi,bet norėčiau dar 

Gerai kad tu kitoj pusėj, tikiuos iš "mano" apylinkių nerinksi akmenukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 05 21, 20:08)
Gerai kad tu kitoj pusėj, tikiuos iš "mano" apylinkių nerinksi akmenukų mirksiukas.gif

nerinksiu ne,turim iš kur rinkti jei reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, tai kur visos dingusios? Gal akmenis mūrijat? Jokių atsiliepimų nerašot, kaip sekėsi. O taip cikavna... ax.gif
Atsakyti
renka akmenukus,kad būtų ką mūryt mirksiukas.gif
Atsakyti
as intensyviai auginu geles tarp akmenu, kad butu ka parodyti,,,bet kazkaip letai auga... lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane jos pačios auga, bet truputį vėlavo pavasaris,tai viskas vėluoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasirodyti ką mes nuveikėm tvarkydami aplinką, tiksliau tik pradėję tvarkyti aplinką smile.gif surentėm pavėsinę
user posted image
čia užpakalinė pusė

user posted image


čia vaizdelis viduje

user posted image

čia krioklys ( dar tik bus) biggrin.gif nuo jo tęsis vaga ir įsilies į tvenkinuką.

user posted image

čia taip atrodo pavėsinė šalia krioklio

user posted image

čia tvoros fragmentas

user posted image

ir šulinys

user posted image

tik visur dar betvarkė blush2.gif bet mes susipūsim žandus ir apsitvarkysim, nors dar dau darbo laukia.
Atsakyti