Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

jei kaime gyvenat tai iš palaukių gali pasirinkt ,bet turbūt irgi nekaži kas likę ,nes dabar visi juos tempias
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 05 19, 11:15)
jei kaime gyvenat tai iš palaukių gali pasirinkt ,bet turbūt irgi nekaži kas likę ,nes dabar visi juos tempias

vat butent kad dabar jau problem ir su akminais , nebera net paprastu i pudamenta dedamu , mes siemet pirkom is pazystamo ukininko tai priekaba 40lt o pagal skelbima skambinaus tai sake 400lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 05 19, 12:02)
vat butent kad dabar jau problem ir su akminais , nebera net paprastu i pudamenta dedamu , mes siemet pirkom  is pazystamo ukininko tai priekaba 40lt o pagal skelbima skambinaus tai sake 400lt doh.gif

dar siulau pasizvalgyti statybiniu atlieku aikstelese, aisku galit ir nerasti, bet mums pasiseke, radome ir naturaliu apvaliu ir kazkokiu "minkstu" kuriuos imanoma suskaldyti, ka vyras sekmingai ir padare. rai pas mane didesnioji dalis skaldytu gavosi, tai man labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 19, 09:10)
o su natūraliais lauko akmenimis taip įmanoma? nes prie mūsų sodyboje tokie netiktų.

Labas vakaras. Noriu ir aš savo trigrašį įkišti, nors ir nesu jūsų šeimynos narė. Bet tokios temos man labai prie dūšios. Gyvenam kaime, erdvės daug, tai iš vietoje buvusių akmenų suritinom tokią „bangą". Dar vieną „bangą"vyras per 2 pavakares pamūrijo ant greičio aplink namo pamatą, nes reikėjo šiltint pamatusir tuo pačiu paprašiau, kad tą pamatą truputį pagražintų. Kol kas nuotraukyčių neįdedu, bet kai pasikraus fotikas, pasirodysiu. Tikrai nesunku iš lauko akmenų mūryti, jei nenori idealaus sienelės lygumo. Mes tai net specialiai kai kur iškišom akmenis, kad natūraliau būtų.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 05 19, 14:28)
dar siulau pasizvalgyti statybiniu atlieku aikstelese, aisku galit ir nerasti, bet mums pasiseke, radome ir naturaliu apvaliu ir kazkokiu "minkstu" kuriuos imanoma suskaldyti, ka vyras sekmingai ir padare. rai pas mane didesnioji dalis skaldytu gavosi, tai man labai grazu thumbup.gif

bigsmile.gif pasirodyk ką ax.gif

QUOTE(žolelė @ 2010 05 19, 19:29)
Labas vakaras.

bigsmile.gif labai lauksiu foto,man labai aktualu pamatai bigsmile.gif

ir takų iš akmenų labai norėčiau ax.gif
aš jau turiu pasirinkusi,bet norėčiau dar bigsmile.gif
Atsakyti
Laukiam foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,isibrausiu ir as i jusu temuke 4u.gif labai megstu akmenis,grazinu jais savo gelynus,o viena akmeni gavau is uosvienes '' palikima,, blink.gif kartu su jos sodu,jis buvo prie vasarnamio ir nudazytas zaliais dazais kaip ir namukas,kol atsveiciau tuos dazus doh.gif radau pernykscia fotke(centre)

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Labas vakaras. Vakar nebepavyko man įkelt nuotraukyčių, tai bandau dabar. Kažkur turėjau seną nuotrauką su žydinčiom lobuliarijom iš pernai, bet nerandu. Šiemet jos tik sudygusios, nuotraukoj prie pamato matosi. Jei rasiu, įkelsiu vėliau pasižiūrėt rudeninį vaizdą.
Atsakyti
thumbup.gif man gražu bigsmile.gif ,tik ta ruda juosta nelabai ax.gif
Atsakyti
Ar turi omeny tą juostą, kur atskyriau akmenukus nuo žemės? Na, kitaip nesumąsčiau padaryt, kad žemės nesimaišytų su skalda. Kai sužydi gėlės vėliau, nebesimato tos juostos. Kolm kas tuščia ta „klomba", užtat nekaip atrodo.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Žolele, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 05 20, 18:59)

ir dabar man prasau papasakoti kaip tu tuos akmenus suklijuoji g.gif pasidarai' kose' dedi akmenus ir ta ' kose' dedi ir psio, jie laikosi g.gif sakysit kad as fool.gif bet man rodos kad jie nesilaikys blush2.gif ir ka reik pirma det nuo zemes akmenus ar ta 'kose' g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 20 gegužės 2010 - 21:35