Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Tokiai?
user posted image
reiktų sutankinti dirvą ties akmenų lankais, įrengti drenažą ir pamūrinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 gegužės 2010 - 21:08
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 18, 21:56)
Tokiai?
user posted image
reiktų sutankinti dirvą ties akmenų lankais, įrengti drenažą ir pamūrinti

kaip cia fainai padaryta jau matau kur man jis tiktu wub.gif , bet is kur ispesti tokiu ploksciu akmenu doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 05 18, 21:23)
kaip cia fainai padaryta jau matau kur man jis tiktu wub.gif , bet is kur ispesti tokiu ploksciu akmenu doh.gif  g.gif

pirkti ,reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 05 18, 22:41)
pirkti ,reikia  biggrin.gif

ir kainyte ju bus nemaziau ispudinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 05 18, 22:23)
kaip cia fainai padaryta jau matau kur man jis tiktu wub.gif , bet is kur ispesti tokiu ploksciu akmenu doh.gif  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir aš jiems vietą jau radau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 05 18, 22:23)
kaip cia fainai padaryta jau matau kur man jis tiktu wub.gif , bet is kur ispesti tokiu ploksciu akmenu doh.gif  g.gif

o su natūraliais lauko akmenimis taip įmanoma? nes prie mūsų sodyboje tokie netiktų.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 05 19, 08:18)
ir kainyte ju bus nemaziau ispudinga mirksiukas.gif

reiks pasidometi laiko turint ax.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2010 05 19, 08:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir aš jiems vietą jau radau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bet jauciu cia ju net murit nereikia sitaip graziai vienas ant kito ir susidelioja g.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2010 05 19, 09:10)
o su natūraliais lauko akmenimis taip įmanoma? nes prie mūsų sodyboje tokie netiktų.

manau kad imanoma tik reikia truputi plokstensiu akminu iekotis ir muriti, mirksiukas.gif esu macius panasu is paprastu akmenu , bet sitas ispudingiau atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
aš tai manyčiau ,jog galima ir iš paprastų akmenų,bet jų didelių reik ,arba smulkesnių ir dėt platesne juosta taip ,kad jie prilaikytų vienas kitą ,na o mūrijant velniškai daug darbo gautus ir sąnaudos piniginės nemažos....suprantama su dolomitu paprasčiau ,nes plokščias,nereikia mūryt ,bet po kelių metų pajuoduoja ,ir vaizdas nebetoks koks buvo,o natūralus akmuo išlieka koks buvęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 19 gegužės 2010 - 08:34
QUOTE(*tigriukas* @ 2010 04 22, 11:12)
Laba  4u.gif
mane sudomino kas ten per augalas zudintis tai graziais melynias ziedais  g.gif

sveikos 4u.gif kad jau užklydau čia, tai galiu pabandyti atspėti, kas ten per augalas smile.gif jei kalbi apie tą tamsesniais tankiais žiedais, tai manau, kad čia tankiažiedis katilėlis lot. Campanula glomerata turiu tokį, jau kelia žiedus, birželį žydės. Po žydėjimo lieka nelabai išvaizdūs lapai, tai aš esu jį pasodinusi už bergenijos, kad užstotų tai, kas liko po žydėjimo ir visai neblogai jie ten jaučiasi, nes bergenija ir pavėsiuką duoda, žemė ne taip greit perdžiūsta thumbup.gif
Atsakyti
pas mane ir jau jo žiedai sukrauti, pavadinimo taip ir nežinojau biggrin.gif vakar dar kelis daigiukus kitur pernešiau, manau prigis prieš žydėjimą.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 05 19, 08:27)
...  ir aš jiems vietą jau radau ...

O pinigėlių? g.gif Vienas akmuo kainuoja apie 50 lt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 05 19, 10:01)
O pinigėlių?  g.gif  Vienas akmuo kainuoja apie 50 lt.  lotuliukas.gif

blink.gif tada apsieisim ir su paprastai sitie dar tiek daug nekainuoja ax.gif
Atsakyti