Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Tai nuo darzelio pradedam truputuka i pilis pereit, jau tvoreles kyla, va ir mano siokia tokia akmenine uzuoveja biggrin.gif
Pradzia...user posted image

Viduriukas...user posted image

Link pabaigos...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 lapkričio 2009 - 17:51
Plateliai, Sobieska nugi turksta zodziu apsakyti siam jusu kuriamam groziui wub.gif
Akmenims esu neabejinga nuo mazens bet dabr tai noriu dideliu akmenu ir ieskau kur idomesniu wub.gif
Teko lankytis pries menesi Maskvoje tai kai pamaciau vienoj gamyklos teritorijoj akmenis tai po siai dienai jie man stovi akyse doh.gif
Jie istraukti is upiu tai nenusakomo grozio kaip kokios bangos oi vienu zodziu doh.gif
Zinau ir Lietuvoj kas turi labai retu graziu akmenu wub.gif
Atsakyti
Zinau Mosedyje daug dideliu akmenu, yra kur akis paganyt, zinau Alytuj zmogu nu ziauriai del ju pamisusi, visa savo sklypa uzvertes labai graziais akmenimis biggrin.gif ...bet man asmeniskai kai ju perdaug, tai kaip ir nelabai grazu, o va kur tinkamai ikomponuota.. wub.gif
Mano parase yra siek tiek akmenuku ax.gif
Atsakyti
Sobieska, aš be komentarų wub.gif Sapnuosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sobieka nu nerealus grozis 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 19, 19:58)
Sobieska, aš be komentarų wub.gif Sapnuosiu bigsmile.gif



QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 11 19, 20:51)
Sobieka nu nerealus grozis  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

Apie ka jus cia mergytes...ar apie akmenine orgiju vieta ar apie sodyba biggrin.gif
Bet kokiu atveju aciu 4u.gif
Atsakyti
alvija** mes siemet apsimurijom sulini, tai akmenis reikia iskotis kuo plokstesnius ir melynus, tie paprasti neskyla oj kol mes ikandom ta problema tai suvargom doh.gif o kad apmuriti ir visai nesimatytu cemento tai nezinau ar taip imanoma g.gif mes tai tuos tarpelius isdazem juodais dazais mirksiukas.gif
Papildyta:
viskas ten labai grazu 4u.gif o ta akmenuota orgijuovieta biggrin.gif tai neispasakyto grozio wub.gif
Atsakyti
sobieska , clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 19, 20:56)
Apie ka jus cia mergytes...ar apie akmenine orgiju vieta ar apie sodyba biggrin.gif
Bet kokiu atveju aciu 4u.gif

Apie orgijų vietą bigsmile.gif ir dar klausimukas-įdomu kurioje sodybos(sklypo) vietoje statėte. Ar toli nuo namo? Ar pasiteisino viduryje stalo (jeigu gerai supratau) kūrenamas židinys?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 19, 21:30)
Apie orgijų vietą bigsmile.gif ir dar klausimukas-įdomu kurioje sodybos(sklypo) vietoje statėte. Ar toli nuo namo? Ar pasiteisino viduryje stalo (jeigu gerai supratau) kūrenamas židinys?

Sita pavesine yra toli nuo namo ir ji skirta priepircio teritorijai, ten kaip kokia intymke gausis, salimais dar kubilas statysis, apsisodins augalais, is kitos puses jau ju yra ir nieko nesimato, o kur nuo tvoros dar reiks pasistengt....o zidinys, tai MB ideja, sake, kad uzsipatentuos lotuliukas.gif ...as labai juo patenkinta ir kas svarbiausia, kepsniu skonis nepalyginamai skanesnis, negu, kad kepant mano toj" didziojoj krosny", o ir uzpakalis padetas ant kedes, vaikscioti nereikia...vnz.vieni privalumai
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 19, 22:11)
Sita pavesine yra toli nuo namo ir ji skirta priepircio teritorijai, ten kaip kokia intymke gausis, salimais dar kubilas statysis, apsisodins augalais, is kitos puses jau ju yra ir nieko nesimato, o kur nuo tvoros dar reiks pasistengt....o zidinys, tai MB ideja, sake, kad uzsipatentuos lotuliukas.gif ...as labai juo patenkinta ir kas svarbiausia, kepsniu skonis nepalyginamai skanesnis, negu, kad kepant mano toj" didziojoj krosny", o ir uzpakalis padetas ant kedes, vaikscioti nereikia...vnz.vieni privalumai

Tikrai, idėją reikia užpatentuoti thumbup.gif O dūmus gerai ištraukia?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 19, 22:17)
Tikrai, idėją reikia užpatentuoti thumbup.gif O dūmus gerai ištraukia?

Sitoks dumtraukis...manau, kad klausimu neturetu tuo aspektu kilt biggrin.gif , o dar pamatytumet apsvietima...nai,nai,nai...ir is arku ir aplink dumtrauki stoge ir... lotuliukas.gif
Atsakyti