Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(Semile @ 2010 05 05, 22:16)


o kaip pvz. tokius pasidaryti g.gif

gal toks pats principas kaip darant kolonas ar pamatus? Kur sukalama dėžutė, į vidų pripilama betono.
Atsakyti
bet jei supilama betonas į vidų tai kaip tada gaunasi išgaubtas vidus ir akmenys iš kraštų?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 05 05, 23:02)
bet jei supilama betonas į vidų tai kaip tada gaunasi išgaubtas vidus ir akmenys iš kraštų?

ir daryti išgaubtą, o paskui apdailą kaip nori.
Atsakyti
Semile, paprasyk MB islenkti medine faniera norimo skersmens/dydzio ir imkis darbo...cementas, akmuo, laikas...Paskui viskam isdziuvus faniera is vidaus istrauksi arba paliksi jei nekliudys biggrin.gif
Atsakyti
Mes daromės ale pėdas-plyteles tokias takeliui. Tai žymiai paprasčiau. Į formą pilam cementą ir dėlioju akmenis. Vyras padarė metalinę formą išpjovęs iš bačkos. Tik prie faneros geriau limpa ir patogiau, matyt, daryt tokią formą, kai drebiama ant viršaus.
O dabar šovė į galvą mintis, kad lengviau prisikabintų cementas, gal kokį armatūrinį tinklą uždėt galima.
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 05 05, 22:16)
[img][/img]
o kaip pvz. tokius pasidaryti

O kaip tokius pakelti ir pernešti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edinka: 07 gegužės 2010 - 07:49
QUOTE(edinka @ 2010 05 07, 08:47)
O kaip tokius pakelti ir pernešti?

as ir ta paty pagalvojau biggrin.gif jau juos tuscius sunku butu pajudinti, o jei dar su zemem tai is vis doh.gif bet grazu as tokio noreciau bet tik mazesnio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 05, 23:05)
ir daryti išgaubtą, o paskui apdailą kaip nori.

na kažkur buvau radus apie vazonus, kaip pasidaryti, reikia 2 pvz. puodų, vieno didesnio kito mažesnio, tada dar cemento, pridedi cemento košės į didelį puodą, tada įspaudi mažą kad tarpai ir dugnas būtū užpilti cementu. man atrodo dar plėvelės reikia kad galima būtų ištraukti, na žodžiu paieškosiu kaip ten daroma, po savaitgalio. gal principą supratai.
Atsakyti



QUOTE(edinka @ 2010 05 07, 07:47)
O kaip tokius pakelti ir pernešti?

as tai manau toj vietjo daryt kur ir stoves visa laik

QUOTE(jolita123 @ 2010 05 07, 10:18)
na kažkur buvau radus apie vazonus, kaip pasidaryti, reikia 2 pvz. puodų, vieno didesnio kito mažesnio, tada dar cemento, pridedi cemento košės į didelį puodą, tada įspaudi mažą kad tarpai ir dugnas būtū užpilti cementu. man atrodo dar plėvelės reikia kad galima būtų ištraukti, na žodžiu paieškosiu kaip ten daroma, po savaitgalio. gal principą supratai.

g.gif gan idomi technika g.gif o kaip akmenukus sudet g.gif beja koki jus cementa darot akmenu lipdymui g.gif man viena pažįstama sake kad reik plytelių klijus su cemento milteliais maisyt unsure.gif
Atsakyti
negi niekas nepapasakos kaip ta mase akmenu klijavimui darot g.gif
Atsakyti
sausą cementą maišai su smulkiu žvyriuku ar smėliu, vėliau po truputį pili vandenį ir jį labai gerai išmaišai iki reikiamos konsistencijos, tuomet į 'košę' įspraudi akmenukus. Ar klausei apie pačios formos nulimdymą?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 18, 13:47)
sausą cementą maišai su smulkiu žvyriuku ar smėliu, vėliau po truputį pili vandenį ir jį labai gerai išmaišai iki reikiamos konsistencijos, tuomet į 'košę' įspraudi akmenukus. Ar klausei apie pačios formos nulimdymą?

o jei darai tik borteli aplink geliu 'klomba' tai reik kažkokio rėmelio kad tuos akmenys suklijuoti ? ar ir be rėmelio galima?
Atsakyti