Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 22, 22:08)
jooo man irgi nerealiai grazu wub.gif  wub.gif net nukopinau sia foto,gal kada ka panasaus bus imanoma padaryt smile.gif

bet kiek akmenu reik bigsmile.gif seniau ju buvo pilni kaimo pamiškiai o dabar visiems ju reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 04 23, 12:07)
bet kiek akmenu reik bigsmile.gif  seniau ju buvo pilni kaimo pamiškiai o dabar visiems ju reik doh.gif

jooo,deficitas biggrin.gif

as DIASAJAi pritariu,man butu graziau vien gelynas thumbup.gif na cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
aciu visiems, zadu po menesiuko kai uzaugs gelytes pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
būtinai, labai lauksim
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 23, 12:09)
jooo,deficitas biggrin.gif

as DIASAJAi pritariu,man butu graziau vien gelynas thumbup.gif na cia tik mano nuomone smile.gif

atsibos tas vien gėlynas, kažkos medelis būtų geras akcentas. Gėlės vėlgi priklausomai kokios augtų, kokiais lapais, ar ir krūminės.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 04 23, 17:20)
atsibos tas vien gėlynas, kažkos medelis būtų geras akcentas. Gėlės vėlgi priklausomai kokios augtų, kokiais lapais, ar ir krūminės.

o kodėl gėlyans turi atsibosti? juk gėlytes kaitaliot galima. galima dekoratyvinius medelius pasodint tarp gėlyčių taip pat
Atsakyti
kaip jums šis variantas-akmenukai prie pamato? Man labai gražiai atrodo. gal kas turit taip pasidarę. Nuotrauka iš interneto:

Atsakyti
man gražu. kai pamatai gal kada nors bus pas mus sutvarkyti, tai taip planavau, tik be gėlių, ten pas mane už akmenų eitų veja, o kitur įvažiavimas.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 24, 09:45)
man gražu. kai pamatai gal kada nors bus pas mus sutvarkyti, tai taip planavau, tik be gėlių, ten pas mane už akmenų eitų veja, o kitur įvažiavimas.


drinks_cheers.gif kai pamatai gal kada nors bus pas mus sutvarkyti drinks_cheers.gif

as irgi taip planavau padaryti, akmenukais, taciau gavosi kitaip, o pamatai irgi dar laukia eiles,
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 23, 20:27)
kaip jums šis variantas-akmenukai prie pamato? Man labai gražiai atrodo. gal kas turit taip pasidarę. Nuotrauka iš interneto:

Labai gražu. Pas mus aplink namą trinkelės, tik prie įėjimo išdėta prie sienos akmenukai. Šiaip gerai, kai lyja neapsitaško žemėm siena. Žolės taip nedygsta.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 24, 17:00)

as irgi taip planavau padaryti, akmenukais, taciau gavosi kitaip, o pamatai irgi dar laukia eiles,

o kaip išėjo? gal gali foto įkelti? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

o kaip pvz. tokius pasidaryti g.gif
Atsakyti