Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

aš ir noriu jau savo gėlynus užpildyt gėlytėm, bet šalta ir noro nėra, ko tai sirguliuot pradėjau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 04 22, 13:23)
aš neturiu patirties beveik alpinariumuose, bet pasakykit,  sudėjus akmenis šitaip ir plėvelė dar, kaip paskui įsodint augaliukus?  blush2.gif
Aš turiu šlaituką savo apsiželdint, tai galvoju pirma augaliukus didesnius susodint, o paskui natūraliai akmenimis apdėt, o paskui kur liks tarpukai, tai dar kokių mažų augaliukų prisodint ax.gif  Kaip manot, jei nedengčiau plėvelės, ar paskui beišrinksiu žolytes tarp akmenų ?  blush2.gif

ir as neturiu, bet darau, plevele, nes kai lenda zoles po akmenu, reikia verst akmenis kad israut, o pas mane toje vietoje BAISIOS piktzoles, ju saknim nera galo, is maziausio cm isauga nauja zole, O pleveleje darysiu skyles ,,
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 22, 13:50)
žinok nežinau  blush2.gif net nepamenu kiek jis žydi. ernai gavau daug gėlių iš mamos, tai tik susodinau.

aš renku, būna darbo daug, bet man kai kur be plėvelės gražiau.
nuliaX, šlaitukas labai gražus, mintis ten alpinariumą daryt gera, bet man kažkaip tie akmenys nesižiūri  ax.gif  per daug man jų. o kokia čia plėvelė? aš patirties taip pat jie neturiu, tiesiog darausi ir tiek, persidarau, man patinka gėlynuose kaitą daryt. tu pamėgink pirmiau gėlytes susodint, tada sudėt akmenis, matysi prie kokios gėlės, koks akmuo gražiau gula, kitur gal reikės daugiau akmenų, kitur mažiau, kitur kokio tai mulčiaus, ar mažesnio, didesnio augaliuko, spalvų žaismo. ant šlaitelio gal tiktų žemiau žemos, šlaižiančios gėlytės. man atrodo neskubėk su plėvele ir akmenim. nebent jau turi numačius augaliukus.kai tvora pas tave graži, alpinariuma sgražiai darysis, aps mus dar iki tvoros toli eit  smile.gif

visi tarpai tarp akmenu bus smlkiais akmenukais uzbarsyta, pleveles taip pat nesimatys.Cia sudeta geotekstile, augaliuku jau turiu, kurie bus ant slaito, o vat kur virsus dar nezinau kaip padaryti, kaip manote kas ten tiktu? nes ten akmenu bus nedaug jau. o kad akmenu daug ant slaito sutinku, bet kitaip ant tokio mazo slaito taciau didelio nuolydzio juos nesudesi, be to jie turi remti vienas kita, nes ant pleveles slysta, bet perdesiu kiek, kad didesni plotai liktu
aciu uz tvora, blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 22, 13:59)
nebūtinai plėvelę padengt žemėmis, galima tą vietą, kur sodinsi gėlytes, išpjaut.

butent toks mano sumanymas, o dar sugalvojau i zeme ikast vazona be dugno, taip pat geros zemes galima pripilti, o is sonu nelis piktzoles.
Atsakyti
žinok, galvoju, akd jei turi sumanymą, imkis jo, va tada bus galima pasakyt, ką galima pataisyt, ką pridėt, ką nuimt. o taisyt visada ne vėlu. šaunu, akd su tokiu įkvėpimu viską darai. man ten labai graži vieta alpinariumui
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 15, 10:41)
Mes iš akmenų pasidarėm pavėsinės grindinį, židinį, šulinį ir tvorą. smile.gif Liko dar labai daug akmenų, todėl mastom kur juos dabar sukišti. biggrin.gif biggrin.gif

user posted image


nu nerealiai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 22, 20:18)
žinok, galvoju, akd jei turi sumanymą, imkis jo, va tada bus galima pasakyt, ką galima pataisyt, ką pridėt, ką nuimt. o taisyt visada ne vėlu. šaunu, akd su tokiu įkvėpimu viską darai. man ten labai graži vieta alpinariumui

aciu uz padrasinima, jauciuosi teisingame kelyje biggrin.gif
Papildyta:
gal dar bus kokiu komentaru?

http://picasaweb.goo...rilova/Aplinka#

kaip manote jei vienoje puseje bus gelytes o kitoje puseles, ar graziai atrodys? ar dera?
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 22, 21:32)


kaip manote jei vienoje puseje bus gelytes o kitoje puseles, ar graziai atrodys? ar dera?

Apie kokias puses kalbi? nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 04 22, 20:52)
nu nerealiai grazu wub.gif

jooo man irgi nerealiai grazu wub.gif wub.gif net nukopinau sia foto,gal kada ka panasaus bus imanoma padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 22, 20:36)
Apie kokias puses kalbi? nelabai supratau blush2.gif

Tikrai, ar žemiau spgliuočius sodintumėt ar už alpinariumo link namo?
Šiaip tie spygliuočiai prie vaismedžių tai nelabai gal g.gif Aišku, "susišauktų" su pušimis už tvoros smile.gif . Jei žemas kadagys gulsčiasis ar koks kitoks arčiau takelio irgi visai nieko atrodytų g.gif
O nenorėtumėt sakykim kokio klevelio?
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 04 23, 08:46)
Tikrai, ar žemiau spgliuočius sodintumėt ar už alpinariumo link namo?
Šiaip tie spygliuočiai prie vaismedžių tai nelabai gal g.gif Aišku, "susišauktų" su pušimis už tvoros  smile.gif . Jei žemas kadagys gulsčiasis ar koks kitoks arčiau takelio irgi visai nieko atrodytų g.gif
O nenorėtumėt sakykim kokio klevelio?

alpinariume uz mediniu kuoleliu, O tas vaismedis tai aisku ne i tema auga, tai greiciausiai bus construction.gif
o puseles auga kitoje vietoje dekorativines ir ne aukstos, reiks persodinti, jos kokio 40 cmaukscio. o gal tikrai kadagys butu geriausias...
o kaip " susisauks"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 23, 09:37)
alpinariume uz mediniu kuoleliu, 

aš daryčiau du aukštus akmenų ir gėlynus. Pušaičių nesodinčiau. viršutinėje dalyje norėtųsi spalvingesnio akcento.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 23, 09:43)
aš daryčiau du aukštus akmenų ir gėlynus. Pušaičių nesodinčiau. viršutinėje dalyje norėtųsi spalvingesnio akcento.

turite omenyje pirmas aukstas tai slaitas, o antras ir trecias tai is tos aiksteles?
virsutine dalys tai prie pat tvoros? ar gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 23, 10:42)
turite omenyje pirmas aukstas tai slaitas, o antras ir trecias tai is tos aiksteles?
virsutine dalys tai prie pat tvoros? ar gerai supratau?

kur medinė tvorelė yra maža, tai virš jos taip pat daryčiau gėlyną su akmenimis.
Atsakyti