Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 21, 22:17)
dabar pas mane išlindo mažytis, kast neina, vieną atžaliukę išsiunčiau vienai mamytei. kai paaugs, matysiu ar neišašo ten jo, galėčiau duoti. aš gyvenu Marijampolėj. tai arba išsiųščiau, galėtume apsikeisti kuo nors, arba įduosiu draugei, ji gyvena Kaune, bet kartais grįžta pas tėvus. tik kaip minėjau ne dabar, nes nematau dar jo normaliai, o atžalų nėra. jį galima sodint kada nori. krūmas išsiplečia nemažas. pas mane pernai iš 1 va tokie kaip foto jau 2 buvo.

Oi kaip noreciau bigsmile.gif wub.gif As nelikciau skolna blush-anim-cl.gif2:Sutartumem ka nors 4u.gif Labai lauksiu tavo zinutes kada nors wub.gif Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 04 21, 21:36)
Oi kaip noreciau bigsmile.gif  wub.gif  As nelikciau skolna blush-anim-cl.gif2:Sutartumem ka nors 4u.gif  Labai lauksiu tavo zinutes kada nors wub.gif Aciu wub.gif

jei jau nesulauksi, primink, kartais būna, kad pasimiršta. noriu, kad lapai didesni išlįstų, tada žiūrėsiu kaip ten jie išsilaikė.
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 21, 12:14)
aciu uz pataryma,as ir taip padovanociau smile.gif na reiks man savo alpinariuma padaryt,tada paziuresiu gal pritruks,gal per daug liks tada tikrai imesiu skelbima smile.gif
va  kokia kruva turiu,tik nesenei iskasti smile.gif cia prie pirties kruvele,bet manau gal vieta bloga?saules mazai bus??
user posted image

ir cia keli,situs cia ismete,tai nezinau kur man jos kaip patraukt ,gal i ta bendra kruva g.gif
user posted image

Labutis,aš jums patarčiau ne vieno nei parduot nei atiduot (iš savo patirties sakau,prieš keleta metų atgal isvežėm daug priekabu akmenu į pamiškę,o kai iš ten norėjau pasimt,tai reikėjo mokėt ir dar gerai pasikolioti blush2.gif ).Gerau interneto platybese pasidomek kur juos galetum pritaikyt,o minčiu kur dėt pažiūrėk ir senesnese temose.Iš didesniu,gali pasidaryt lauko šviestuvus,prireiks akmenoriu pagalbos,bet wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(delle @ 2010 04 21, 22:46)
Labutis,aš jums patarčiau ne vieno nei parduot nei atiduot (iš savo patirties pažiūrėk ir senesnese temose.Iš didesniu,gali pasidaryt  lauko šviestuvus,prireiks akmenoriu pagalbos,bet wub.gif .

aciu ,aciu uz patarymus,ziuresim,jau renku visokiausius pavyzdelius,bandisiu kazka meistruot ,tik va reikia laukt kol kvietkus galima bus jau atvirai llauke sodint,prisejau visokiausiu,aisku reiks krumeliu kokiu nusipirkt dar g.gif
man irgi labai patiko ta kvapnioji dedsva,reiks vilniuj paganit akis turgeliuose,gal rasiu ir as smile.gif
ORDI,aciu uz pasakojima kaip daryt takeli,bandysiu ir as kur nors kazka panasaus padaryt thumbup.gif (del vyru,tai galvojau tik maniskis toks hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 21 balandžio 2010 - 22:09
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 21, 23:07)
aciu ,aciu uz patarymus,ziuresim,jau renku visokiausius pavyzdelius,bandisiu kazka meistruot ,tik va reikia laukt kol kvietkus galima bus jau atvirai llauke sodint,prisejau visokiausiu,aisku reiks krumeliu kokiu nusipirkt dar g.gif
man irgi labai patiko ta kvapnioji dedsva,reiks vilniuj paganit akis turgeliuose,gal rasiu ir as smile.gif
ORDI,aciu uz pasakojima kaip daryt takeli,bandysiu ir as kur nors kazka panasaus padaryt thumbup.gif (del vyru,tai galvojau tik maniskis toks  hihihi.gif  )

na dėl vyrų mes visos taip galvojam lotuliukas.gif o dėl akmenų, delle teisi. jei vietos kieme yra, tikrai kažką sugalvosi.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 21, 13:09)
įmetu foto, jau gal daug kartų matyta, bet ten toliau matyt tokios ale viksvos, jos gal gražiai žiūrėtųsi, po to dar kelios gėlyčių foto mintim, gal kas pravers. kai kur nebaigti darbai matosi  blush2.gif
user posted image

Laba 4u.gif
mane sudomino kas ten per augalas zudintis tai graziais melynias ziedais g.gif
Atsakyti
na mergytes padekite man su mano "galvos skausmu" Jau koki menesi vis mastau ir darau alpinariuma savo jegomis, aisku bute gal graziau jei kas kitas padarytu bet.
dedu keleta nuotrauku
esu paruosusi geles vaistuti ir aubriete,
ka manote ? laukiu komentaru


yra uzdeta plevele, nes pas mus baisios piktzoles auga, ju saknys visur, tarp akmenu kur matosi laisvas plotas, ten gavoju sodintu geles, bet vat klausimas ar gerai akmenukai atrodys,
zinau kad turi jie tarp saves dereti, bet darome is kokiu turime...

http://picasaweb.goo...rilova/Aplinka#

dar nepaminejau kur mediniai kuoleliai, uz ju bus plotas su eglutes visokiom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 22 balandžio 2010 - 10:40
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 22, 11:29)
na mergytes padekite man su mano "galvos skausmu" Jau koki menesi vis mastau ir darau alpinariuma savo jegomis, aisku bute gal graziau  jei kas  kitas padarytu bet.
dedu keleta nuotrauku
esu paruosusi geles vaistuti ir aubriete,
ka manote  ? laukiu komentaru
yra uzdeta  plevele, nes pas mus baisios piktzoles auga, ju saknys visur, tarp akmenu kur matosi  laisvas plotas, ten gavoju sodintu geles, bet vat klausimas ar gerai akmenukai atrodys,
zinau kad turi jie tarp saves dereti, bet darome is kokiu turime...

http://picasaweb.goo...rilova/Aplinka#

dar nepaminejau kur mediniai kuoleliai, uz ju bus plotas su eglutes visokiom biggrin.gif



aš neturiu patirties beveik alpinariumuose, bet pasakykit, sudėjus akmenis šitaip ir plėvelė dar, kaip paskui įsodint augaliukus? blush2.gif
Aš turiu šlaituką savo apsiželdint, tai galvoju pirma augaliukus didesnius susodint, o paskui natūraliai akmenimis apdėt, o paskui kur liks tarpukai, tai dar kokių mažų augaliukų prisodint ax.gif Kaip manot, jei nedengčiau plėvelės, ar paskui beišrinksiu žolytes tarp akmenų ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tigreirko1974 @ 2010 04 22, 11:12)
Laba  4u.gif
mane sudomino kas ten per augalas zudintis tai graziais melynias ziedais  g.gif


žinok nežinau blush2.gif net nepamenu kiek jis žydi. ernai gavau daug gėlių iš mamos, tai tik susodinau.
QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 04 22, 13:23)
aš neturiu patirties beveik alpinariumuose, bet pasakykit,  sudėjus akmenis šitaip ir plėvelė dar, kaip paskui įsodint augaliukus?  blush2.gif
Aš turiu šlaituką savo apsiželdint, tai galvoju pirma augaliukus didesnius susodint, o paskui natūraliai akmenimis apdėt, o paskui kur liks tarpukai, tai dar kokių mažų augaliukų prisodint ax.gif  Kaip manot, jei nedengčiau plėvelės, ar paskui beišrinksiu žolytes tarp akmenų ?  blush2.gif

aš renku, būna darbo daug, bet man kai kur be plėvelės gražiau.


nuliaX, šlaitukas labai gražus, mintis ten alpinariumą daryt gera, bet man kažkaip tie akmenys nesižiūri ax.gif per daug man jų. o kokia čia plėvelė? aš patirties taip pat jie neturiu, tiesiog darausi ir tiek, persidarau, man patinka gėlynuose kaitą daryt. tu pamėgink pirmiau gėlytes susodint, tada sudėt akmenis, matysi prie kokios gėlės, koks akmuo gražiau gula, kitur gal reikės daugiau akmenų, kitur mažiau, kitur kokio tai mulčiaus, ar mažesnio, didesnio augaliuko, spalvų žaismo. ant šlaitelio gal tiktų žemiau žemos, šlaižiančios gėlytės. man atrodo neskubėk su plėvele ir akmenim. nebent jau turi numačius augaliukus.kai tvora pas tave graži, alpinariuma sgražiai darysis, aps mus dar iki tvoros toli eit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 04 22, 13:23)
aš neturiu patirties beveik alpinariumuose, bet pasakykit,  sudėjus akmenis šitaip ir plėvelė dar, kaip paskui įsodint augaliukus?  blush2.gif
Aš turiu šlaituką savo apsiželdint, tai galvoju pirma augaliukus didesnius susodint, o paskui natūraliai akmenimis apdėt, o paskui kur liks tarpukai, tai dar kokių mažų augaliukų prisodint ax.gif  Kaip manot, jei nedengčiau plėvelės, ar paskui beišrinksiu žolytes tarp akmenų ?  blush2.gif

as zinau ,kad tikrai zoles lenda tarp akmenuku,ir tikrai sunku jas ten isskabaliot poto,tai as ir gal plevele deciau kur bus akmenys,kur sodinsiu ka ,ten paliksiu be pleveles,arba manau ant pleveles galima gi zemes privaryt,ir augs geles kaip vazuonose g.gif
na seip as kaip ir minejau ten kur akmenysant zemes,tai as nupurskiu juos su xemija ir visa vasara rami galva,akmenu nereikia nors ravet biggrin.gif
Atsakyti
nebūtinai plėvelę padengt žemėmis, galima tą vietą, kur sodinsi gėlytes, išpjaut.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 22, 13:59)
nebūtinai plėvelę padengt žemėmis, galima tą vietą, kur sodinsi gėlytes, išpjaut.

jooo logiska visiai thumbup.gif
as taip norejau siom dienom kuo greiciau uzsiimt savo menu,bet lauke taip salta,tingiu is namu list,bet gelytes svarbiausia namie ant palangiu auga kaip ant mieliu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 22 balandžio 2010 - 13:08