Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

man taipogi atodo, kad cia vietoj ka nors padarius grazu butu...
Atsakyti
thumbup.gif , merginų pasiūlymai ,tik man norėtus vidurinį akmenį apversti apvaliaja puse į viršų ,dėl praktiškumo turbūt labai tiktų daugiametės gėlės mirksiukas.gif kai pradėsi komponuoti ,tai žinok tų akmenų krūva nebeatrodys tokia didelė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 21 balandžio 2010 - 11:33
įmetu foto, jau gal daug kartų matyta, bet ten toliau matyt tokios ale viksvos, jos gal gražiai žiūrėtųsi, po to dar kelios gėlyčių foto mintim, gal kas pravers. kai kur nebaigti darbai matosi blush2.gif
user posted image

user posted image

pusę vasaros žydintis krūmas, nupjauni, vėl atauga ir žydi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
gali būti ir miskantai ,dabar yra ir mažesnių veislių ,tai irgi gerai atrodo prie akmenų ,beje ,mazge 1979,o koks pavadinimas to krūmo ?
Atsakyti
kvapioji dedešva
Atsakyti
aciu labai uz patarymus 4u.gif 4u.gif
bet kurios siulot palikt tuoj vietoj kur tie trys akmenys?man jie ten kazkaip negraziai guli,va ta didele kruva tai thumbup.gif o cia tai 3 vargseliai guli biggrin.gif bet pasiklausysiu jusu patarymu ir bandysiu kazka burt biggrin.gif seip gyvenime gelinais neuzsiiminejau,kol i dekreta va neisejau,bet ziuriu visai idomus uzsiemimas thumbup.gif
MAZGE1979,labai grazu pas tave thumbup.gif dar norejau paklaust kur tenn mazais akmenukais isklota,tai tu po apacia dejai kokia plevele kad zole nelistu ,ar purski xemija kasmet kad neaugtu zole tarp akmenuku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 21, 16:03)

MAZGE1979,labai grazu pas tave thumbup.gif dar norejau paklaust kur tenn mazais akmenukais isklota,tai tu po apacia dejai kokia plevele kad zole nelistu ,ar purski xemija kasmet kad neaugtu zole tarp akmenuku? blush2.gif

dėkui, bet ten tik foto, realiai nėra taip, dar niekas savo vietų neturi, kieme daug betvarkės, neseniai dar tvarkomės. ne, ten nieko nedėjus, šiaip išpylus, būna, kad išlenda kokia viena kita žolytė aš ją iškart išraunu. dabar darau dar kitaip, kadangi dar tik pradžia nelabai eina parodyt. ten jau 1 foto matyt tie akmenukai, juos renkuosi visur, sijoja b žvyrą, renku pakelėse lotuliukas.gif vaikštinėdama su mažuoju, važiuodama kur ir noriu iškloti beveik visą gėlyną, kitur gal drožlių ar plytų duženų pilsiu. žemės plotelių paliksiu mažai. žiūrisi įdomiai.chemija nepurškiu, nes chemijų nepripažįstu. mėginom veją nupurkšt, tai kadangi kaiminystėj niekas tuo neužsiima ir kiemus retai tvarko, tai iš jų vėjas prineša visokio gėrio sėklų. pamėginom ir gana, raviu pati, darbo daug, bet po truputį viskas įmanoma.
tik paskutinėj nuotraukoj kur skaldelė, ten takelis, tai ten iškolta paprasta plėvele nuo durpių maišų. žolės tikrai neauga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 21 balandžio 2010 - 15:10
Jauciu ir as potrauki akmenims doh.gif lotuliukas.gif Bet kaip faina,mazai raveti reikia biggrin.gif
user posted image
user posted image

http://public.fotki....-gelyne-pavasa/
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 21, 16:09)
dėkui, bet ten tik foto, realiai nėra taip, dar niekas savo vietų neturi, kieme daug .
tik paskutinėj nuotraukoj kur skaldelė, ten takelis, tai ten iškolta paprasta plėvele nuo durpių maišų. žolės tikrai neauga.

as tai kur man nereikia zoles tai naudoju xemija,nupurski ir visa vasara ramu,nereikia ravet,nes man is akmenuku daug lenda zoles,ypac kai is zvyro lenda tokia kaip pusele,bjaurus saknys ju doh.gif
ORDI,SUPER vaizdelis thumbup.gif man labai patinka tokie isbetonuoti su akmenukais takeliai thumbup.gif tik ner kas man padedu taip padaryt,vyras pastovei dirba,jam neidomu su mano zaidimais uzsiiminet verysad.gif o taip pagalvojus,jei nedidelis kiekis tai ka ten uzmaisei jauciucemento,sudedi akmenukus ir rytdienai gali vaiksciot ane? smile.gif na kalbet lengva ,o padaryt tai jauciu daug vargelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 04 21, 18:44)

labai gražūs gėlynai

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 21, 19:56)

tos žolės tikrai nežavi ir manęs. na o dėl mūsų žaidimų retas vyras pameta galvą. maniškis kartais pasisukina, akmenį kažkokį nuneša, kelmuką pastato, gražu iš šalies žiūrėt, bet ir to reikia prašyt, padaro ne iš karto, bet miela ir tiek.
Atsakyti
Zwezda,Mazge aciu uz grazu zodeli mano darzeliui 4u.gif Zinok,mano vyras nei mazuoju pirsteliu neprisirejo B)na gal paciu maziausiuoju tongue.gif mano ranku darbas,pati akmenis rinkau,veziausi..Jam grazu,bet prisideti nelabai prisisaukiu biggrin.gif Jei prisisaukciau,tai oi dar ideju turiu ir noreciau igyvendinti biggrin.gif Papasakosiu kaip dariau takeli. Prakasiau,pazeminau ta vieta kur turejo buti takelis,tada istiesiau plevele,sudejau akmenis ir uzpyliau zvyru..pasidare stabiliau vaikscioti.. kad jo nesimatytu apipyliau dekoratyvine skalda blush2.gif Nera labai jau patogu ten vaiksciot,bet tik taip mano galvele ismaste padaryti ax.gif tai va 4u.gif
Papildyta:
Mazge1979 kaip man patiko tavo kvepnioji dedsva bigsmile.gif isimylejau ta krumeli wub.gif Kazin kur galim butu ji isigyti? Kauno apskrityse? O gal kokios bobules parduoda turgeliuose g.gif
O jis didelis uzauga/isiplecia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 21 balandžio 2010 - 19:35
QUOTE(ORDI @ 2010 04 21, 20:41)

dabar pas mane išlindo mažytis, kast neina, vieną atžaliukę išsiunčiau vienai mamytei. kai paaugs, matysiu ar neišašo ten jo, galėčiau duoti. aš gyvenu Marijampolėj. tai arba išsiųščiau, galėtume apsikeisti kuo nors, arba įduosiu draugei, ji gyvena Kaune, bet kartais grįžta pas tėvus. tik kaip minėjau ne dabar, nes nematau dar jo normaliai, o atžalų nėra. jį galima sodint kada nori. krūmas išsiplečia nemažas. pas mane pernai iš 1 va tokie kaip foto jau 2 buvo.
Atsakyti