Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

mes taip pat gyvenam akmeningoj vietoj,tai kartais jie taip užkn.....,pirmus akmenis vežėm iš laukų,kai dar nieks nesirgo akmenū liga tongue.gif o šiaip galima iš ,,valdiškų miškų,,kur niekieno žemė.jų daugiausia būna pamiškėse senose sodybvietėse.kai kaime gyvemam,tai žinom kur metų metais nieks nesilanko.vieną tokį fantastišką radom žemuogiaudami,tai ir mašiną sulankstėm kol dviese įritinom į saloną cool.gif (toks darbinis pasatas tuo metu buvo)


o kūdros šlaitą mačiau natųroj nuklotą kumščio ir didesniais akmenimis. thumbup.gif super atrodo.o dar viksvų ar vilkdagių prikamšiota,tai iš vis thumbup.gif

oi ,dovanokit,kad taip įsiveržiau į temą,bet labai gi prie dūšios tema ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Perlen @ 2010 01 08, 21:04)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Vienas pas mane yra su kryžium,bet vyras nutrynė,nušmirgeliavo  ax.gif ,tai gal tas pats blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 11 19, 18:51)
Tai nuo darzelio pradedam truputuka i pilis pereit, jau tvoreles kyla, va ir mano siokia tokia akmenine uzuoveja biggrin.gif


SOBIESKA, parodyk is arčiau kaip čia sumūryta, kad beveik tarpų tarp akmenų nesimato?

QUOTE(plateliai @ 2010 02 02, 12:35)
Nejaugi niekas nebesvajoja  blush2.gif  g.gif user posted image


thumbup.gif čia mūsų kaimuko vaizdai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2010 04 01, 10:04)

thumbup.gif čia mūsų kaimuko vaizdai  thumbup.gif

Geeras, kai parašei, tai atidžiau pažiūrėjau. Tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
Paskutinis pirkinys:

user posted image

dabar galvos skausmas kur padėti.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 20, 21:48)
Paskutinis pirkinys:

user posted image

dabar galvos skausmas kur padėti.

jetau,pas mane nemokama kruva guli,ir nezinau ka su ja daryt,o cia dar mokejot,koks tas malonumas kainavo jei ne paslaptis? g.gif
as ryt imesiu ssavo kruva ,gal kas kokiu ideju pames ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 20, 22:07)
koks tas malonumas kainavo jei ne paslaptis? g.gif


12 akmenų+atvežimas ir iškrovimas trinkelių-150,-
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 20, 22:11)
12 akmenų+atvežimas ir iškrovimas trinkelių-150,-

blink.gif nieko sau,as nezinau kam atiduot likusius,tik vieta uzima smile.gif aisku pas mane tokie akmenukai ,kad nei dvese nei tryse nepakelsi be pakrovejo nekaip neapseisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 20 balandžio 2010 - 21:39
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 04 20, 22:38)
blink.gif nieko sau,as nezinau kam atiduot likusius,tik vieta uzima smile.gif aisku pas mane tokie akmenukai ,kad nei dvese nei tryse nepakelsi be pakrovejo nekaip neapseisi smile.gif

dėkit skelbimą, tikrai atsiras norinčių. simboliškai ir kainytę nustatykit, gėlytę į gėlyną nusipirksit biggrin.gif
Atsakyti
Kiek grozybiu prsiziurejau thumbup.gif Baltu pavydu pavydziu... Musu teviskej akmenys deficitas... Pamiskes apvazinejom, bagazinej akmenukus veziojom, bet tai smulkmenos smile.gif Domejausi pirkimu, bet brangiai gaunasi. Akmenu tona didelio kiekio vizualiai nesudaro...
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 04 21, 08:23)
Akmenu tona didelio kiekio vizualiai nesudaro...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 21, 07:29)
dėkit skelbimą, tikrai atsiras norinčių. simboliškai ir kainytę nustatykit, gėlytę į gėlyną nusipirksit  biggrin.gif

aciu uz pataryma,as ir taip padovanociau smile.gif na reiks man savo alpinariuma padaryt,tada paziuresiu gal pritruks,gal per daug liks tada tikrai imesiu skelbima smile.gif
va kokia kruva turiu,tik nesenei iskasti smile.gif cia prie pirties kruvele,bet manau gal vieta bloga?saules mazai bus??
user posted image

ir cia keli,situs cia ismete,tai nezinau kur man jos kaip patraukt ,gal i ta bendra kruva g.gif
user posted image
Atsakyti
o šitoj vietoj negali palikt? ar kaip? kokių viksvų ar aukštų gėlių apsodint, apačioj kokių drožlių ar skaldelė spapilt. net nežinau, bet gal gražu būtų, ar tik drožlių, skaldelės ir vazoninių gėlių uždėt, toks gyvas kampelis būtų
Atsakyti