Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(Perlen @ 2010 02 20, 21:38)
blink.gif  Ko ,zuikių  lotuliukas.gif ,gražu tai  thumbup.gif  wub.gif

niu ką žinau ko lotuliukas.gif aš bijau viena net savo namuose kartais lotuliukas.gif

QUOTE(Evilka @ 2010 02 20, 22:09)
Vau kaip grazu bigsmile.gif kai islosiu milijona ir as taip apsitversiu thumbup.gif

gražu, tik gaila, ne aps mane čia lotuliukas.gif čia pas cirską
Atsakyti
Būtent nuo miško ir nebaigta tvora. biggrin.gif Todėl truputį nejauku, nes nevieną kartą žvėreliai buvo užklydę... bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 21, 13:40)
Būtent nuo miško ir nebaigta tvora. biggrin.gif Todėl truputį nejauku, nes nevieną kartą žvėreliai buvo užklydę...  bijau.gif

ojojoi,o jei nuo miško kokią tinklinę,ne taip į akis kris ir vaizdo neužstos,bet gal neužklys niekas g.gif
Atsakyti
o as jau pamaniau kad visi 4 ha aptverti...
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 20, 18:01)
Senam kompe radau nuotraukų kur geriau tvora matosi. smile.gif

user posted image


Labai labai gražu,tik įdomu kiek akmenų sunaudojot?Žvėrelių nereikia bijot,o žmoniū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 21 vasario 2010 - 15:24
QUOTE(plateliai @ 2010 02 21, 14:23)
Labai labai gražu,tik įdomu kiek akmenų sunaudojot?

Daug. Labai daug. biggrin.gif Ir ne visi tiko, todėl daug jų liko. rolleyes.gif
Atsakyti
įsivaizduoju,kad labai labai daug bigsmile.gif

kaip man gražu user posted image
Atsakyti
drinks_cheers.gif Man irgi gražus voriukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 02 25, 16:28)


kaip man gražu

bigsmile.gif kur cia taip...pasaka, kaip mane tokie dalykai veza. Darau copy/paste...gal kazka panasaus bus galima kadanors pasikartoti biggrin.gif
Atsakyti
ČIA is interneto platybių.Aš esu lengvai pakvaišusi dėl tokių dalyku,bebesulaukiu krizės pabaigos.Akmenuką į kiaušinį greit paversčiau ir be išlaidų(mamos dirbtuvės apdirbtu),bet voriukas tikrai kainuotu ne vieną šimtelį.Aš irgi nusikopinau kai kalvis atvažiuos pas mane į pirtelė parodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 02 25, 16:28)


kaip man gražu

ojeiiiiiii wub.gif voriukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 02 25, 19:06)
bigsmile.gif  kur cia taip...pasaka, kaip mane tokie dalykai veza. Darau copy/paste...gal kazka panasaus bus galima kadanors pasikartoti biggrin.gif

Tai gal norėtųsi apsaugoti savo namus nuo blogio? Kai ne voras, o šv.Angeliukas apsigyventų sodyboje schmoll.gif angel.gif (Žinau ir kas įvairiausias grožybes "drožia")
Atsakyti