Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

nu labai gražu. 4u.gif
Atsakyti
Cirska...nu superinis akmenu panaudojimas...teritorija nemaza sugalvosit kur panaudot gamtos isteklius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 15, 10:41)
Mes iš akmenų pasidarėm pavėsinės grindinį, židinį, šulinį ir tvorą. smile.gif Liko dar labai daug akmenų, todėl mastom kur juos dabar sukišti. biggrin.gif biggrin.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif aš labai noriu tokių iš akmenų takų aplink namą ir visur kur reiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 15, 11:41)
Mes iš akmenų pasidarėm pavėsinės grindinį, židinį, šulinį ir tvorą. smile.gif Liko dar labai daug akmenų, todėl mastom kur juos dabar sukišti. biggrin.gif biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Prie vartų išvertėm kelias priekabas skaldos. Dabar nuotraukos neturiu, bet kai nufotografuosiu įkelsiu. smile.gif

thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif gražu
Atsakyti
Senam kompe radau nuotraukų kur geriau tvora matosi. smile.gif

user posted image

user posted image

Prie įvažiavimo išpiltos skaldos nuotraukų neradau. doh.gif
Atsakyti
Nu fantastiska tvora, o kokia jusu teritorija , labai jau nemaza , sprendziu is tvoros....
Atsakyti
QUOTE(cirska @ 2010 02 20, 18:01)
Senam kompe radau nuotraukų kur geriau tvora matosi. smile.gif

user posted image

user posted image

Prie įvažiavimo išpiltos skaldos nuotraukų neradau.  doh.gif

na labai labai jau gražu, tokia ala pilis aptverta, oi kaip man patiktų. bet tai kiek čia darbo ir pinigų įdėta doh.gif na fantastika wub.gif kiek laiko ir kiek meistrų ją statė?
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 02 20, 16:04)
Nu fantastiska tvora, o kokia jusu teritorija , labai jau nemaza , sprendziu is tvoros....

4 hektarai.

QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 20, 16:24)
na fantastika  wub.gif  kiek laiko ir kiek meistrų ją statė?

2 meistrai apie 2 mėnesius, bet akmenine tvora tvėrėm tik nuo kelio (~80 m). Jei būtų akmeninė tvora iš visų pusių tai būtų labai uždara, o dabar pasižiūri į mišką, laukus ir atrodo kad teritorija nesibaigs. smile.gifsmile.gif
Atsakyti
gražu l. tk aš bijočiau prie miško gyvent biggrin.gif
Atsakyti
Cirska-super thumbup.gif sapnuosiu .......
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 20, 18:21)
gražu l. tk aš bijočiau prie miško gyvent biggrin.gif


blink.gif Ko ,zuikių lotuliukas.gif ,gražu tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 20, 19:24)
na labai labai jau gražu, tokia ala pilis aptverta, oi kaip man patiktų. bet tai kiek čia darbo ir pinigų įdėta  doh.gif  na fantastika  wub.gif  kiek laiko ir kiek meistrų ją statė?

Vau kaip grazu bigsmile.gif kai islosiu milijona ir as taip apsitversiu thumbup.gif
Atsakyti