Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(daivasen @ 2010 02 02, 12:54)
Nu nesupykit, bet mano nuomone tai akmeno gadinimas.... ax.gif

O as noreciau tureti viena kita toki akmeneli...kaip ne kaip-cia gi menas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 02 02, 12:54)
Nu nesupykit, bet mano nuomone tai akmeno gadinimas.... ax.gif

nepykstam smile.gif aš norėčiau tokį "sugadintą" vieną kitą turėti biggrin.gif
Atsakyti
As daugiau uz naturaluma,bet visai nieko tureti viena kita meniska akmenuka.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 02, 14:46)
As daugiau uz naturaluma,bet visai nieko tureti viena kita meniska akmenuka.

Taip, natūralumas gerai thumbup.gif , bet ir meniški nukrypimai "veža" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 02 02, 12:00)
O as noreciau tureti viena kita toki akmeneli...kaip ne kaip-cia gi menas rolleyes.gif


Tai ir akmeniniai paminklai menas mastau.gif reiks vyro paprašyt,kad kokį parūpintų ,anksčiau ar vėliau reikės hihihi.gif ,pamatys kas,sakys fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 02 02, 15:14)
Tai ir akmeniniai paminklai menas mastau.gif reiks vyro paprašyt,kad kokį parūpintų ,anksčiau ar vėliau reikės  hihihi.gif ,pamatys kas,sakys  fool.gif

šiaip - taip, menas. Nesupratau, kodėl čia taip reikia stebėtis, akmenų įvairiais būdais apdirbtų yra visur. Reikia tik akeles atmerkti ir pastebėti.
Atsakyti
Man akmuo gražus pats iš savęs. O kurti meną atskleidžiantį faktūros, spalvos ar formos grožį sugeba turbūt labai mažai kas. Idėjų gal ir būtų, bet bijočiau sugadinti. Geriau palikti taip, kaip gamta sukūrė. Ir papildyti kompoziciją augalais.
O jei jau kalbat apie paminklus ir akmens apdirbimą, tai manau norimas rezultatas būna ne akmuo, o kažkoks pavidalas: skulptūra, paminklas, tvoros stulpas ar takelis. Bet čia jau kita šneka.
Iš tų kur įdėjo plateliai man nebent tas pilkasis ant postamento "limpa", kuris mažiausiai atrodo apdirbtas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 02 vasario 2010 - 16:45
QUOTE(diasaja @ 2010 02 02, 12:47)
Čia tavo grožybės? bigsmile.gif   thumbup.gif



blush2.gif nemano,aš per žiemą interneto platybėse pasigaudau minčių,tik man lengviau jas įgyvendint,nes mama dirba su akmenimis blush2.gif user posted image,man taip pat patinka nutūralumas,bet patinka pridėtos ir tokios kalvio grožybės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 02 vasario 2010 - 20:15
QUOTE(plateliai @ 2010 02 02, 21:08)
pat patinka nutūralumas,bet patinka pridėtos ir tokios kalvio grožybės

manir labai patinka akmuo ir metalas, bet kainos doh.gif
Atsakyti
Mes iš akmenų pasidarėm pavėsinės grindinį, židinį, šulinį ir tvorą. smile.gif Liko dar labai daug akmenų, todėl mastom kur juos dabar sukišti. biggrin.gif biggrin.gif

user posted image


user posted image


user posted image

Prie vartų išvertėm kelias priekabas skaldos. Dabar nuotraukos neturiu, bet kai nufotografuosiu įkelsiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cirska: 15 vasario 2010 - 10:42
QUOTE(cirska @ 2010 02 15, 11:41)
Mes iš akmenų pasidarėm pavėsinės grindinį, židinį, šulinį ir tvorą. smile.gif Liko dar labai daug akmenų, todėl mastom kur juos dabar sukišti. biggrin.gif biggrin.gif


Ojeiiii, kaip gražu wub.gif O ar patogu vaikščioti ant akmeninio pagrindo?
O jau šuo thumbup.gif labai noriu Labradoro retriverio rolleyes.gif O pas tave labai panašus g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 15, 09:46)
Ojeiiii, kaip gražu wub.gif O ar patogu vaikščioti ant akmeninio pagrindo?
O jau šuo thumbup.gif labai noriu Labradoro retriverio rolleyes.gif O pas tave labai panašus g.gif


Specialiai atrinkom akmenis lygesnius, tai jokiu nepatogumu nejauciam. wink.gif O dėl šuns, tai tu teisi, labradoras čia. smile.gif
Atsakyti