Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

Šianakt jau sapnavau, kad akmenis sode perstatinėju, pertvarkau, kad jų man trūksta, kad reik važiuot parsivežt doh.gif
Atsakyti
Pas mane tiesiog va taip akmenys gyvena - jie labai grazus, padejom pusu fone, nieko daugiau nereikia.

user posted image

user posted image
Papildyta:
Cia visokiu veisliu smilgu derinys su akmenimis, tik ziema nera tokio vaizdo.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2010 01 04, 14:23)
Pas mane tiesiog va taip akmenys gyvena - jie labai grazus, padejom pusu fone, nieko daugiau nereikia.


Labai gražu wub.gif
natūralumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 01 07, 01:02)
Labai gražu wub.gif
natūralumas thumbup.gif

Aciu, stengiuos blush2.gif

Dar prie ivaziavimo i musu keliuka padariau du kalnelius is akmenu, alpinariumu nepavadinsi, kai truputuka sniegas nutirp - parodysiu, nes dabar po pusnim miega smile.gif
Ten jau teko pamuryti siek tiek, nes pereinami auksciai.
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 01 01, 18:21)
Bet užtat akmenys  dabar labai paklausūs ir nelabai kur berasi ne vietoj padėtą  hihihi.gif
Sveikos,su Naujais Metais 4u.gif

tai vat biggrin.gif šienavo MB pakelę,radau tokį didoką akmenėlį su kryžium bigsmile.gif paritnau į krštą,kad netrukdytų ir ,sakau ,prisišnekinsiu savo vyrus,kad partemptų namo.šnekinu vieną dieną,kitą,o trečią akmuo dingo lotuliukas.gif kažkas pravažiuodamas visus didesnius susirinko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 01 08, 19:45)
tai vat biggrin.gif šienavo MB pakelę,radau tokį didoką akmenėlį su kryžium bigsmile.gif paritnau į krštą,kad netrukdytų ir ,sakau ,prisišnekinsiu savo vyrus,kad partemptų namo.šnekinu vieną dieną,kitą,o trečią akmuo dingo lotuliukas.gif kažkas pravažiuodamas visus didesnius susirinko  lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Vienas pas mane yra su kryžium,bet vyras nutrynė,nušmirgeliavo ax.gif ,tai gal tas pats blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif kriminalai artinasi biggrin.gif
Atsakyti
Nors girtis ir negražu, bet...
user posted image
Džiaugiuosi, kad mes dar turim šiek tiek "pasitaupę" biggrin.gif ir nereikia kriminalų daryt. Sakiau, gal čia dar vieną alpinariumą pradėt daryt g.gif . Bet jau reiktų didelį, kad neįdarbintų akmenų neliktų. Planai dideli, tikiuosi vyriškis galiausiai "pasirašys" ax.gif . Yra pas mus iškastas prūdas, tai aš noriu visą šiaurinį skardį-krantą tais akmenimis išdėt ir apsodint augalais, bet maniškis sako, kad greit nuslys į vandenį tie akmenys, susmegs į žemę. Beveik sizifo darbas čia.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 01 10, 12:50)
Nors girtis ir negražu, bet...

Vau bigsmile.gif koks turtas thumbup.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nebesvajoja blush2.gif g.gif user posted image

Gopo,kiek iš jūsų turto grožio galėtų padaryti blush2.gif PVZ.:user posted imageuser posted imageuser posted image
jei turit pažinčių su akmenoriu tai labai paprasta (šita padarė mano mamos dirbtuvėsę blush2.gif )user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 02 vasario 2010 - 11:44
QUOTE(plateliai @ 2010 02 02, 12:35)
Nejaugi niekas nebesvajoja  blush2.gif  g.gif

Čia tavo grožybės? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu nesupykit, bet mano nuomone tai akmeno gadinimas.... ax.gif
Atsakyti