Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

As tai kazkur 2-3 cm man storiau taip kazkaip graziau atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 09, 21:39)
kokia nepaklausi tema


Bet užtat akmenys dabar labai paklausūs ir nelabai kur berasi ne vietoj padėtą hihihi.gif


Sveikos,su Naujais Metais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 01 01, 17:21)
Bet užtat akmenys  dabar labai paklausūs ir nelabai kur berasi ne vietoj padėtą  hihihi.gif
Sveikos,su Naujais Metais 4u.gif

man net keista,kad toks deficitas g.gif pas uošvius nors fūrom vežk kiek daug g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paskaitinėjau temą,kad akmenys dingsta iš sklypų,tai mes su vyru važiavom,pamačiau akmenį,sustoju,tas įmetė,važiuoju,o smarvė,o tas matyt gulėjo pievoj karvių apkakotas kaip riboženklis doh.gif blush2.gif ,tvorą pavogėm lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 01 01, 17:26)
man net keista,kad toks deficitas  g.gif  pas uošvius nors fūrom vežk kiek daug  g.gif  biggrin.gif


blink.gif O tai kur uošviai gyvena,matyt kur atokiai,aš aplink Šiaulius baigiu surinkt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 01 01, 17:38)
blink.gif  O tai kur uošviai gyvena,matyt kur atokiai,aš aplink Šiaulius baigiu surinkt  unsure.gif

nesakysiu,nes dar dings iš po kokios nakties lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur tu pas tuos uosvius ten ju matai g.gif o i namus tempent tai vistiek ziuri kokiu tau reikia juk visu iseles nesikrauni mirksiukas.gif taip tik atrodo kad ju yra bet kai reikia tada kazkur jie pradingsta schmoll.gif as rudeni visas ukininku lauku palaukes isvazinejau niekur tinkamu nerasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 01 01, 17:40)
nesakysiu,nes dar dings iš po kokios nakties  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

schmoll.gif Aš dieną darbuojuos o dabar ir apsnigę,ne ką galima rast ir neapsimoka irnesakyk.gif ,aš dar kelias vietas žinau aplink Šiaulius jei kam reikia,bet nedideli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 01 01, 17:50)
schmoll.gif  Aš dieną darbuojuos o dabar ir apsnigę,ne ką galima rast ir neapsimoka irnesakyk.gif ,aš dar kelias vietas žinau aplink Šiaulius jei kam reikia,bet nedideli  ax.gif

juokauju ir aš gi nevažiuosi pas žmones į kiemą lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ne mums dabar kaip ir nereik,o kai reiks žinom kur važiuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 01 01, 18:26)
man net keista,kad toks deficitas  g.gif  pas uošvius nors fūrom vežk kiek daug  g.gif  biggrin.gif

Kai toliau nuo miesto, tai užsilaiko, kol miesčionkos neprasisuka lotuliukas.gif

QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 01 01, 18:42)
Kur tu pas tuos uosvius ten ju matai  g.gif o i namus tempent tai vistiek ziuri kokiu tau reikia juk visu iseles nesikrauni  mirksiukas.gif taip tik atrodo kad ju yra bet kai reikia tada kazkur jie pradingsta schmoll.gif as rudeni visas  ukininku lauku palaukes isvazinejau niekur tinkamu nerasi schmoll.gif

Karjere kokių tik nori, ale neišeina daug iškart parsivežt. O nebenaudojamam karjere tokie geruliai guli doh.gif blink.gif , tik jų nei su fūra turbūt neparsigabensi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 01 01, 11:21)
o gobsumas jiems neispasakytas biggrin.gif


gerai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žiema:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 01 02, 16:19)

Gerai paslėptas turtas lotuliukas.gif
Atsakyti