Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

tas pats 100lt 1t triju rusiu tie akmenukai, as nemoku ikelti foto blush2.gif kai prisijunks MONAMI ji ikels blush2.gif gal ten pas jum kitokie tie akmenukai todel ir pigesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 12 14, 10:38)
tas pats 100lt 1t triju rusiu tie akmenukai, as nemoku ikelti foto blush2.gif kai prisijunks MONAMI ji ikels  blush2.gif gal ten pas jum kitokie tie akmenukai todel ir pigesni g.gif

aš turiu tik tokią foto,jei apie tokius akmenukus šnekat?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 12 14, 17:59)
aš turiu tik tokią foto,jei apie tokius akmenukus šnekat?
user posted image



nu neispitrioju doh.gif , bet atrodo,kad ne tokie,
is Jurbarko karjero paprasti akmenukai, ne skaldyti, plauti jie, nu tokie nugludinti, vos ne kaip prie juros kad prisirenki...uzsnigo, o tai buciau nuejus sia savaite ir nufotkinus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 12 14, 17:59)
aš turiu tik tokią foto,jei apie tokius akmenukus šnekat?
user posted image

Čia labai panašu į skaldelę, kur ant kapų deda. O kaina tokių akmenukų 100,-už toną?
Atsakyti
Jo butent labai panasi kaip ant kapu jo ir tona sitokiu akmenuku 100lt nu dar send nufotkinau is arti tai kai pagausiu MONANI ji ikels jum pasizeti mirksiukas.gif
Atsakyti
*SIM*SIAUS* akmenukai
user posted image

spaust ant foto ,kad pasididintų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 18 gruodžio 2009 - 19:14
Na va pagavau savo pagalbininke tai dabar is arciau galit pasizet smile.gif jie dabar tokie pilki nes dregni, o vasara kai isdziuna tie sviesesni akmenukai palieka balti
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 12 18, 20:13)
*SIM*SIAUS* akmenukai

Labai gražūs. Iš kokio jie karjero? Man jie labai panašūs į akvariumo akmenukus (pagal dydį)
Atsakyti
Is joniskio rajono Skaistgirio karjero ten yra 3 rusiu yra truputi didesni uz tuos kur foto ir dar truputi mazesniu uz tuos kur foto. mes pirkom tuos per viduri
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 12 20, 18:18)

reikės pavasarį pasidomėti kainomis, o gal žiemą pigiau? g.gif
Atsakyti
Nezinau kas bus pavasari dabar kai skambinau tai 1t 100lt
Atsakyti
o kokiu sluoksniu akmenukus dedat? Ar tiek, kad nesimatytų juodos agro plėvelės, ar daugiau 2-3 cm? g.gif
Atsakyti